Гледачки и разни вещици

  • 9 984
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 710
Само веднъж са ме „водили„ на врачка.........  Rolling Eyes От Пещера, Гьокчен се казваше или нещо такова.......Разбрах и че са я давали и по “Станция Нова“ , там понякога двете кокошки канят някои взели се на сериозно гадателки..........  Whistling Tired
Та тази въпросната говорИ само глупости, нищо не стана от това, беше много вулгарна и неприятна...........  Crossing Arms Каза нещо от рода,че “българките сме фригидни...“...........и още простотии. Още тогава приятелката ми ми каза да си ходим, но аз исках да видя до кьде ще стигне....... Shocked
Каза на приятелката ми, че има направена “много страшна магия“ и да ходи да и я разваля  Wink Mr. Green, при което тя и се изсмя и онази каза след малко,че магията не е толкова страшна и  че тя самата можела да си я развали с бля-бля глупости...........  Crazy Crazy Mr. Green

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 18:16 от biskit

# 31
  • Мнения: 25 849
Програмира те, ако му позволиш. Ако видиш моя разказ- запазването на индивидуалност, докато врачката ти говори глупости, може да е много ценно упражнение. Може да ти покаже доста неща за човешката природа, а и за твоята природа, граници и способности.

И колко мислиш са като теб?  Laughing
99,99% от хората отиват да чуят собствените си мисли и да получат потвърждение на собствените си страхове. Също така очакват да се прехвърли вината за собствените им грешки върху някой друг - кучката, която е прелъстила милото или злобната и завистлива съседка/колежка/свекърва/зълва, която редовно им прави магии и затова не им върви в живота.
И всичко това - в 21 век!
 Гледаме към Космоса, Ерата на Водолея и останалите ню ейдж пуканки и дъвки, а не можем да прогоним средновековието (и дявола - за религиозните) от душите си. Rolling Eyes
Ама що ли се паля и аз? Докато има наивни хора, ще има и печелещи от това. Щом и двете страни ги устройва, няма проблеми.
Е, бих желала уважаемите врачки и баячки да си плащат редовно данъците и здравните осигуровки върху реалните доходи, ама... Много взех да искам напоследък.

# 32
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
На гледачка съм ходила веднъж, като тийнеджърка, от любопитсво, не от нужда. Беше си цяло приключение - аз и две приятелки, чужд град...имаше тръпка  Laughing Позна много неща за сестра ми, свързани със здравословното и състояние. Просто констатира това, което знаехме, не е предписвала лечение. На мен ми каза, че ще ме приемат студентка и че голямата ми любов носи шапка. След години реших, че е имала предвид съпруга ми, който по това време е бил войник. Приемаме, че е познала  Laughing Не бих отишла повторно. Не изпитвам потребност и дано никога не изпитам. Услуги на баячки съм ползвала повече  Laughing Има две жени, едната за съжаление почина, на които имам доверие и са баели на детето. Имаше полза и никаква вреда, така, че ме устройва, дори и да е плод на самовнушение. Не се имам за проста и ограничена, но не отричам изцяло необяснимите неща.

# 33
  • Мнения: 6 365
Програмира те, ако му позволиш. Ако видиш моя разказ- запазването на индивидуалност, докато врачката ти говори глупости, може да е много ценно упражнение. Може да ти покаже доста неща за човешката природа, а и за твоята природа, граници и способности.

И колко мислиш са като теб?  Laughing
99,99% от хората отиват да чуят собствените си мисли и да получат потвърждение на собствените си страхове.

По груба преценка- не повече от 500 човека на цялата планета. Горното да се отчете като признание, че съм уникална:)

# 34
  • Мнения: 0


 Той е личен. Не карам никого да ходи , самата аз съм наясно, че почти всички са мошенички , но ходя при една жена , която ми познава всичко и ми е полезна.

# 35
  • Мнения: 170
Трябва да си луд или ужасно отчаян или ужасно отегчен за да ползваш подобна услуга. Най голямото зло! Никога, ама никога не си позволявайте лукса да ползвате подобни неквалифицирани услуги, особено, ако сте лабилни и неуравновесени или сте едното или другото или и двете и имате пари....Голяма грешка, "загубих" приятелка, която смятах за стабилна, ако знаете какви идиотии се случиха с нея никога не бихте ползвали гледачки, тя е жива и здрава де, ама вече не е с ума си.......язък....и доколко финансии и хора около нея са останали дори не смея да гадая....а за нея най малко предполагах...да не говорим, че бях "обвинена" във вещерство, отваряне на чакри, препращане на енергии и куп дивотии...боже.... ooooh! ... само защото отказах да се приобщя към "вещерския" клуб(образно и иронично казано) изискващ стабилно членство изразяващо се в пари, много пари и минимална вяра....всъщност изискващ едно единствено нещо - дай пари, аз ще те спася от ....един Господ знае... Whistling ...и измисляне на всевъзможни препятствия....само и само да капят парички....

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 23:22 от Tumba_lumba

# 36
  • Мнения: 0
Е , човек ако е с лабилна психика и телевизията може да го побърка , или всеки друг някакъв източник на впечатления.  Който си е откачен си е откачен , не са врачките виновни.

# 37
  • Мнения: 170
Ха, да, ок, не са виновни...вярвайте....Аз поне вярвам в извънземни, ама те още не са бръкнали в джоба ми и не са ме обърнали срещу света....

ПП аКО ЗАВИСИ от мен ще има клада на площада....всички нечисти сили ще минат през пречистващ огън...мир на праха им....

# 38
  • Мнения: 2 485
Ха, да, ок, не са виновни...вярвайте....Аз поне вярвам в извънземни, ама те още не са бръкнали в джоба ми и не са ме обърнали срещу света....

ПП аКО ЗАВИСИ от мен ще има клада на площада....всички нечисти сили ще минат през пречистващ огън...мир на праха им....

Сигурно не помниш Руди, който преди 18г. се появяваше заедно с "Тоника". Показваха го и в предаването "Събота късен следобед". Веднъж застана на някаква улица да приканва минувачите да се подписват за защита на извънземните. А после ги питаше дали няма да дадат и някой лев за тях!

# 39
  • Мнения: 170
Не, не помня тая дивотия, ама то тези са били луди приканващи други луди...друго обяснение няма...по точно нЕкви намерили ниша да лъжат баламите...и не ме убеждавай(по точно не си губи времето и клавиатурата, да ме убеждаваш), че извънземните са по опасни от гледачките и тем подобните им и себеподобните им....нещата са Балкан разлика.... Naughty

ПП А и преди 18г. съм разстърсвала красивите си телеса из някоя шумна дискотека и ми е дремело за извънземните и всякакви чудесии предвид количеството обожатели...пораснах, къде поумнях, къде оглупях и ми е все тая....

Последна редакция: сб, 14 юли 2012, 00:25 от Tumba_lumba

# 40
  • Мнения: 2 485
Това беше една шега с хората, защото кой ли не и за какво ли не започна да иска пари.

Няма да тръгна да те убеждавам дали извънземните са по-опасни от врачките или е обратното. Не зная и се въздържам от коментар.

Но все пак е дразнещо, че в 21век някои печелят от хороскопи, други от магии, трети от баене и т.н. И това е във века на високите технологии. За мен е смайващо съжителството между тях и отчайващото невежество на хората. Липсват им елементарни знания от у-ще и като се опитаме да им кажем нещо по въпроса те се чувстват отегчени и даже унизени! Кой е тоя или коя е тая, че ще ми каже на мен! Темите за астрология, за ИЧ, за лъчисто отопление и за Биоптрон са идеална илюстрация.

# 41
  • Мнения: 170
Баенето и гадаенето не е майтап работа....но да погледнеш там дето не трябва и без да имаш познания и без да си подготвен може да навлече само беди....а ние не сме готови...не изключвам възможността някой да го може, изключвам възможността някой да е достатъчно подговен за това което ще се случи и получи....голяма грешка ... наистина голяма...Ако не можеш да упражниш контрол върху способностите си, по добре се въздържай...те не са дадени да си играеш с тях.....инак прилича на зловеща детска игра с нечии съдби....

# 42
  • Мнения: 6 365
Трябва да си луд или ужасно отчаян или ужасно отегчен за да ползваш подобна услуга. Най голямото зло! Никога, ама никога не си позволявайте лукса да ползвате подобни неквалифицирани услуги, особено, ако сте лабилни и неуравновесени или сте едното или другото или и двете и имате пари....Голяма грешка, "загубих" приятелка, която смятах за стабилна, ако знаете какви идиотии се случиха с нея никога не бихте ползвали гледачки, тя е жива и здрава де, ама вече не е с ума си.......язък....и доколко финансии и хора около нея са останали дори не смея да гадая....а за нея най малко предполагах...да не говорим, че бях "обвинена" във вещерство, отваряне на чакри, препращане на енергии и куп дивотии...боже.... ooooh! ... само защото отказах да се приобщя към "вещерския" клуб(образно и иронично казано) изискващ стабилно членство изразяващо се в пари, много пари и минимална вяра....всъщност изискващ едно единствено нещо - дай пари, аз ще те спася от ....един Господ знае... Whistling ...и измисляне на всевъзможни препятствия....само и само да капят парички....

Аз пък загубих съпруга си, който се отнесе по гурувци и врачки. Виктор Юго е казал, че трябва да управляваме живота си, все едно е сън. Той обаче е казал още, че за навлизането в света на въображението някои плащат цена и тази цена е лудостта.

Хората отдавна са го забелязали. За някои има смисъл, за някои- не, за трети е опасно. Много е трудно предварително да се знае на кой как ще му се отрази. Имам някои наблюдения кой може да психяса и кой-не, но може да има изненади.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 18 054
Единствената "врачка", която възприемам насериозно е Ванга. Пиша врачка в кавички, защото според мен тя е била много повече от това. И въпреки, че е неоспорим феномен, от нейните предсказания са се сбъднали с около 65 %, което всъщност е добър процент.

# 44
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 463
Единствената "врачка", която възприемам насериозно е Ванга. Пиша врачка в кавички, защото според мен тя е била много повече от това. И въпреки, че е неоспорим феномен, от нейните предсказания са се сбъднали с около 65 %, което всъщност е добър процент.
съгласна

Общи условия

Активация на акаунт