Цитросепт - отровен?

  • 58 647
  • 246
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Здравейте!Бих искала да попитам има ли мами , чиито деца са приемали от българският ЦИТРОСЕПТ?
На синът ми беше изписан на 4- годшна възраст - общо 3 опаковки /бяло- зелена опаковка, с описание за производство в Англия/.

Моите. Много добре им влияеше. Вече не им давам, имам една почти пълна опаковка, която е от "отровните партиди" Crazy

# 166
  • Мнения: 8
Да и при нас много добре беше ...въпросната година !Но след като гледах първият репортаж и по- конкретно доктора от "Пирогов", започнах да си задавам въпроси!Три години подред ...синът ми има странни коремни болки !Появяват се внезапно, водя го на хирург и гастроентеролог, които съответно отхвърлят възможните причини и след около седмица всичко отшумява,  докато не се появи отново ./е  пием разни естествени чревни ...и т. н /.

# 167
  • Мнения: 4 841
Питах в аптеката дали са пуснали Цитросепт-а - показаха ми Цитросепт Органик. Към него ще се ориентирам. Този с оранжевата опаковка. Цената е същата.

 Mr. Green Е то нали затова беше целия този цирк - да наложат съдържимото в оранжевата опаковка. Очевидно, успешно.
Браво на авторите на акцията, заслужили са си парите.  bowuu

# 168
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Питах в аптеката дали са пуснали Цитросепт-а - показаха ми Цитросепт Органик. Към него ще се ориентирам. Този с оранжевата опаковка. Цената е същата.

 Mr. Green Е то нали затова беше целия този цирк - да наложат съдържимото в оранжевата опаковка. Очевидно, успешно.
Браво на авторите на акцията, заслужили са си парите.  bowuu
Еми, не ми остава голям избор. Дано върши същата работа, че аз без Цитросепт не мога. Само той ме спасява при червено гърло от АБ. А пък аз АБ не мога да пия, без да си прецакам стомаха за месеци напред... Tired И после си го оправям пак с Цитросепт  Mr. Green, разните му там пробиотици хич не ми помагат...
Малкия миналата седмица беше с възпалено гърло и променен глас. Два пъти направи гаргара и пи по десет капки сутрин и вечер и се оправи...А около нас половината деца се изпонатръшкаха болни и пиха антибиотици... Confused
Проблеми със стомаха не сме имали, освен щерката. Но те са много редки и инцидентни и започнаха още преди да открия Цитросепта.

# 169
  • Мнения: 8
Еми, не ми остава голям избор. Дано върши същата работа, че аз без Цитросепт не мога. Само той ме спасява при червено гърло от АБ. А пък аз АБ не мога да пия, без да си прецакам стомаха за месеци напред... Tired И после си го оправям пак с Цитросепт  Mr. Green, разните му там пробиотици хич не ми помагат...
Малкия миналата седмица беше с възпалено гърло и променен глас. Два пъти направи гаргара и пи по десет капки сутрин и вечер и се оправи...А около нас половината деца се изпонатръшкаха болни и пиха антибиотици... Confused
Проблеми със стомаха не сме имали, освен щерката. Но те са много редки и инцидентни и започнаха още преди да открия Цитросепта.


Ами и аз си мислех , че няма проблем с този Цитросепта, но след предаването сравних опаковките и партидата.Оказа се ,че и трите ми опаковки са от "проблемните".Незнам дали е поредната битка между две фирми, борещи се за пазарен дял , но хроничната коремна болка е налице  при  сина ми.Затова пиша тук  - ако има и други подобни случаи , моля пишете ми!!!!

# 170
  • Мнения: 142
Прочетох доста по въпроса и съм скептична за цялата ситуация..ние без цитросепт не можем вкъщи.
Нашият (който току що свърши  Wink и от който имам още една опаковка) е зелен, но на него пише, че е произведен в полша от Цинтанами.
От цялата информация, която изчетох, разбрах, че може би "проблемен" е този произведен в UK или Норвегия. НО нищо не пише за този произведен в Полша.
Най-вероятно ще отворя и следващото шишенце, което имам от "лошия" зелен цитросепт, но за мое лично успокоение..  ПОПАДАЛА ЛИ ВИ Е ИНФОРМАЦИЯ, ЧЕ ЦИТРОСЕПТ ЗЕЛЕН ПРОИЗВЕДЕН В ПОЛША ИМА ТОКСИЧНИТЕ СЪСТАВКИ?

# 171
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
 ПОПАДАЛА ЛИ ВИ Е ИНФОРМАЦИЯ, ЧЕ ЦИТРОСЕПТ ЗЕЛЕН ПРОИЗВЕДЕН В ПОЛША ИМА ТОКСИЧНИТЕ СЪСТАВКИ?
Аз лично не съм попадала на такава информация и си  доизпивам моя...Вчера вечерта ме тръшна някакъв гаден вирус с температура и ужасно главоболие, та разчитам на него...

# 172
  • Варна
  • Мнения: 18 178
 ПОПАДАЛА ЛИ ВИ Е ИНФОРМАЦИЯ, ЧЕ ЦИТРОСЕПТ ЗЕЛЕН ПРОИЗВЕДЕН В ПОЛША ИМА ТОКСИЧНИТЕ СЪСТАВКИ?
Аз лично не съм попадала на такава информация и си  доизпивам моя...Вчера вечерта ме тръшна някакъв гаден вирус с температура и ужасно главоболие, та разчитам на него...


И аз не съм попадала. ...все още.
Отказах се от Цитросепта обаче Tired Stop, току-виж догодина направят предаване и за другия. Crazy

# 173
  • София
  • Мнения: 5 884
И аз уж съм се зарекла да се откажа, ама като ме удари синузита след месец-две, не отговарям за действията си.

# 174
  • Мнения: 382
Как ме е яд за Цитросепт  #Cussing out
Две години не боледувах грам, от както го пия, а сега ме тръшна вирус и 10 дни не мога да се оправя  #Cussing out Сега се чудя за "оригиналния" - да пия или да не пия? #Cussing out

# 175
  • Мнения: 4
Пих го през зимните месеци последните 2г.Много съм доволна. На детето си няма да дам,но може би ще си купя за себе си.   ELEON  тези 3 опаковки ще има да ги пие с месеци.....

# 176
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Цитросепт- от грейпфрутови семки.

Чудесен антисептик.

НИКОГА не се приема с лекарства.

# 177
  • Мнения: 8
Проблемът е , че синът ми вече е изпил тези три опаковки преди 4 години и има хронични стомашни болки.От това , което прочетох се разбира ,че полският Цитросепт не е проблемен. Само този, който пише,че  е внесен от Англия и се пакетира в Ямбол /а моят е точно такъв/, и най- вероятно е някоя гаражна търговия.Ще чакам да видя как ще се развият нещата около разследването в предаването "Открито"и ако това е истина ще ги съдя.Не може да ни тровят с каквото си решат!!!!!!

# 178
  • Мнения: 647
Как ме е яд за Цитросепт  #Cussing out
Две години не боледувах грам, от както го пия, а сега ме тръшна вирус и 10 дни не мога да се оправя  #Cussing out Сега се чудя за "оригиналния" - да пия или да не пия? #Cussing out

И аз от 2009 пиех редовно Цитросепт, не знам от кой е бил! Но тогава нали нашумя свинският грип, а аз бях бременна и много ме беше страх да не лепна някой вирус, понеже януари 2009 имах мисед аборт след прекаран вирус! И въобще почти цялата си бременност пих цитросепт, понеже секциото ми беше края на януари 2010 и трябваше да съм здрава! И в интерес на истината, докато го пиех и много време след това не съм се разболявала въобще, а имам синузит и преди лепвах от по-големия син всеки вирус!

# 179
  • Мнения: 5 830
Нали отровния Цитросепт са го иззели вече от аптечната мрежа?
Значи спокойно може да си го купуваме,защото ще се продава само истински Цитросепт!

Общи условия

Активация на акаунт