Цитросепт - отровен?

  • 58 605
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Дайте отзиви за новия Органик мами дали сте доволни
Виж постовете над теб!  Mr. Green

# 226
  • Мнения: 46
Дайте отзиви за новия Органик мами дали сте доволни
Виж постовете над теб!  Mr. Green

Все ви се чудя защо толкова държите да го купувате от българия? И защо не опитате друго - например колоидно сребро - естетсвено средство, многократно доказало своята ефикасност на цени много ПОД цената за безценния български цитросепт. Вижте реално колко струва по чуждите сайтове. Oт 6 до 20 лв за 60-120 мл цитросепт, кеф ти на капсули, кеф ти наливен, кеф ти спрей за нос!

# 227
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Колоидното сребро далеч не е толкова безопасно, колкото би трябвало да е цитросепта.
"Би трябвало" казвам, защото явно не съдържа това, което пише в листовката.

# 228
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Колоидното сребро далеч не е толкова безопасно, колкото би трябвало да е цитросепта.
"Би трябвало" казвам, защото явно не съдържа това, което пише в листовката.
Никога не съм давала, но ми стана интересно, защо не е безопасно. Би ли споделила?

# 229
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Колоидното сребро далеч не е толкова безопасно, колкото би трябвало да е цитросепта.
"Би трябвало" казвам, защото явно не съдържа това, което пише в листовката.
Никога не съм давала, но ми стана интересно, защо не е безопасно. Би ли споделила?

Натрупването му в организма води до аргирия.

# 230
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Благодаря. Сега се сетих, че това сме го учили по история. Simple Smile

# 231
  • Мнения: 46
Колоидното сребро далеч не е толкова безопасно, колкото би трябвало да е цитросепта.
"Би трябвало" казвам, защото явно не съдържа това, което пише в листовката.
Никога не съм давала, но ми стана интересно, защо не е безопасно. Би ли споделила?

Натрупването му в организма води до аргирия.

Бъркате. Колоидното сребро дори е хиляди пъти по-безопасно от цитросепта. Например, цитросептът много лесно може да изгори лигавиците, това на практика е крайно опасна реакция, усложниенята са от най-различен характер. КОлоидното сребро, не знам какво сте учили в училище, но не изгаря абсолютно нищо, не прецаква стомаха, хранопровода, не увержда ензимите, има само положително действие. Всичките случаи на аргирия са на хора ползвали сребърни съединения (като плашилата,дето ги подмятат по сайтовете и тв - Корасън и сие). Няма нито един доказан случай на аргирия от чисто колоидно сребро. И изобщо натрупването му в оргаизма е някакъв мит, трябва да ядеш по около 4 грама сребро дневно, за да предозираш което е някакъв абсурд (За сведение колоидното сребро дори не е в миилиграми, а в микрограми, и се изхвърля от тялото!). Четохме също, че действа положително на много различни нива, абе изобщо има доста сериозни изследвания по този въпрос, информирайте се! Все едно да кажеш, че водата е вредна - е да, умира се от вода, от 6-7 литра нагоре е гарантирано. Ние в семейтвото ни от много години го позлваме - винаги резултатът е бил 100%. Даваме колоидно сребро и на близки - няма нито един случай на неуспех. Правим си го сами вкъщи, купихме специален немски уред. Афти, разстросйтво, настинки,грип, рани, всичко заминава за един-два-три дни, парацетамол, прахчета и други лекарства не сме купували от много години, дай Боже да не ни трябват и в бъдеще!

Тъй че е полузнание да се казва, че било опасно, това непрекъснато се твърди от незапознати и наизуст. Опасно е да се пие антибиотик напр., особено по начина,по който днес го изписват. Но всеки сам си  преценява. Малко дълго стана, ама сме лично ангажирани с темата от доста време и зная какво говоря. Поздрави!  Peace

# 232
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Ето този човек е пострадал именно от колоидно сребро:
http://www.oprah.com/health/The-Man-Who-Turned-Blue_1/2
Вярно че е приемал в големи количества, но среброто се отлага в организма и натрупването му става за голям период от време, когато е в малки количества.

# 233
  • София
  • Мнения: 5 884
Добре де, тоя цитросепт органик за нищо ли не става. Аз се отчаях вече, след 2 седмици на детска градина, две седмици сме болни и аз, и детето.  Rolling Eyes
Някакъв есберитокс пихме с ехинацея, от който не виждам никакъв ефект.
И какъв е тоя цитросепт 50 кинта... То да върши работа де, пък майната му колко струва. Освен да се жертвам и да направя един експеримент върху себе си.

# 234
  • Мнения: 6 214
Добре де, тоя цитросепт органик за нищо ли не става.
Не става и няма нищо общо със стария. Старият горчеше в устата 2 часа след приемането, не можех да го дам на малката по никакъв начин, но на мен ми действаше безотказно. А Органик-ът можеш да си го изпиеш на веднъж като сокче.  newsm78

# 235
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Добре де, тоя цитросепт органик за нищо ли не става.
Не става и няма нищо общо със стария. Старият горчеше в устата 2 часа след приемането, не можех да го дам на малката по никакъв начин, но на мен ми действаше безотказно.
Peace Peace Peace

Сега надеждата ми е в Биоцитрин-а. Ако някой го е ползвал, да каже дали има същият ефект като стария Цитросепт. Щото вече ми писна да си давам парите на вятъра...

# 236
  • Мнения: 46
Ето този човек е пострадал именно от колоидно сребро:
http://www.oprah.com/health/The-Man-Who-Turned-Blue_1/2
Вярно че е приемал в големи количества, но среброто се отлага в организма и натрупването му става за голям период от време, когато е в малки количества.

E точно този човек не е пострадал от колоидно сребро, а от сребърни соли, но няма значение. Пол Корасън, споменах го в постта си. Има още една - Розмари Джейкъбс, също от съединения. Казвам какви са фактите, но полузнанията в интернет са навсякъде. Не казвам в какво да вярвате, не емоя работа. Това за натрупването, което споделяте няма да коментирам - не отговаря на истината. В 24 часова урина се вижда,че стойностите варират. Човешкото тяло иззконно също съдържа сребро... Ще спра дотук, защото темата е за цитросепт, да не я разводнявам. (Може да отворя една тема специално за колоиднто сребро, но не виждам голям смисъл, хората не искат да знаят, вярват си в разни раздувки на журналисти и вродени идеи). Поздрави .

# 237
  • Мнения: 596
 shantaram,

какъв е немският уред,който сте купили за колоидно сребро и откъде може да се поръча?

Може и на лични,за да не спамим темата. Peace

# 238
  • Мнения: 64
Мами я кажете как да давам Биоцитрин на дете на 2.5 год. като профилактика и по колко капки при настъпила настинка.Трябва ли да има прекъсване или мога да го давам постоянно например до март-април без прекъсване.Благодаря ви

# 239
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Мами я кажете как да давам Биоцитрин на дете на 2.5 год. като профилактика и по колко капки при настъпила настинка.Трябва ли да има прекъсване или мога да го давам постоянно например до март-април без прекъсване.Благодаря ви
Нищо ли не пише в листовката? Аз съм ползвала само Цитросепт ...

Общи условия

Активация на акаунт