С помощта на Дюкан ето - като русалка ще съм в морето - 265

  • 48 771
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Ехх, айде и аз да се разпиша, че от доста време не съм писала, но пък съм си режимна Дюканка  Crazy  ....но от доста време заковах на 64 и не мърдам  Sad някаква идея с какво да си размърдам метаболизма, че започвам да се изнервям  Twisted Evil иначе си пия зелен чай, за храната няма нужда да казвам, че си е режимна....ох  ooooh! мислех си да включа спорт (велоергометър), но ме е страх, че килограмати ще тръгнат нагоре  Rolling Eyes моля ви дайте някакви съвети  Praynig Hug
Няма да тръгнат нагоре  Peace Няма как да напълнееш от спорта, дори и кантара да сочи друга цифра, най-вероятно са задържани течности, което няма никакво значение.
Съветвам теб и всички отслабващи да включат някаква форма на спорт или каквото и да било друго физическо натоварване (дори и продължителните разходки работят  Wink ) и да не си търсят оправдание, защото такова винаги ще се намери, а перфектни обстоятелства никога няма да настъпят. Самият Дюкан съветва горещо да се спортува, а това което пише в нашата скъпоценна зелена книжка е изкривен превод , отнасящ се за много затлъстелите и за първата фаза на режима. Не, че не може да отслабнете и без спорт... но съвсем друго е със.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 59
Сиви,изглеждаш повече от чудесно.
Натали,книгата със сигурност ще е бестселър. Имаш необикновенна дарба за писане.
При мен лек застой,но два дни не са голяма работа,пък и знам,че трябва да се настроя,че няма все така бързо да свалям. Вчера си купих от магазина от тази специалната паста,дето ббила направена от някакво японско растение и е режимна 100%,това проверих,е,няма такава гадост. Няма да помисля за паста до края на дните си Sick
Лека вечер от мен,при  мен денят сега започва.

# 32
  • Мнения: 86
но ме е страх, че килограмати ще тръгнат нагоре  Rolling Eyes моля ви дайте някакви съвети  Praynig Hug
Няма да тръгнат нагоре  Peace Няма как да напълнееш от спорта, дори и кантара да сочи друга цифра, най-вероятно са задържани течности, което няма никакво значение.
Не, че не може да отслабнете и без спорт... но съвсем друго е със.  Simple Smile

Добро утро в този ранен час, за мен денят започва с любимата ми тренировка. Laughing
Абсолютно вярно, съгласна с Джаст.

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 07:26 от EVIQ

# 33
  • Мнения: 45
Добро утро Simple Smile
Аз пък не съм абсолютно съгласна с just.do.it ... Зависи с какви килограми е започнала мацката, в момента на какви килограми е, колко иска да се натоварва... И да, ще качи някой и друг килограм като започне тренировки, но за сметка на това ще намаляват сантиметрите. Мускула е с по-малък размер, но е по-тежък от сланината. Catalonia, извини не ми се рови да видя началните ти мерки и теглилки и как си се движила, но ако си започнала от сериозни килограми трябва да внимаваш с натоварванията. При хора с много излишни килограми проблемните зони са коленете и кръста. Можеш да започнеш с постепенни натоварвания, като ги увеличаваш във времето. Всичко споделям от личен опит.
Sivi, браво миличка  Hug Изглеждаш чудесно и промяната е невероятна, но факт  Simple Smile Продължавай смело напред  Hug
Хубав и усмихнат ден на всички  Grinning

# 34
  • Мнения: 169
Без бой си казвам, срам не срам  Embarassed започнах от 76 кг в момента съм 64 ....искам да видя число започващо с 5...но май няма да е скоро  Cry и държа да отбележа, че не си търся оправдания за спорта! Просто имах намерението да го включа, когато влезна в 3-та фаза, но започнах да се колебая имено заради тези проклети 64 кг, които не мърдат......

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 08:34 от Catalonia

# 35
  • Мнения: 3
Catalonia, аз даже от повече килограми от теб тръгнах и на по-малко свалени включих тренировките, така че няма да сгрешиш, ако го направиш и сега.  Simple Smile
Гала, точно каквото си написала имах предвид, не казвам, че хората, които имат по над 50 килограма за сваляне трябва да тичат в маратона... всичко според нуждите, възможностите и интересите.
Между другото потвърждавам това за намаляването на мерките със спорта - падането на килограмите става също толкова бавно, колкото ставаше и преди, но пък сантиметрите...  Crazy А аз съм суупер обездвижена, така че не правя кой знае какви тренировки, но - ето.  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 2 915


Добро утро, момичета  Grinning

Благодаря ви, че отбелязвате моята промяна   bouquet
aleeks, честита месечинка.. чакаме мерки и теглилки.. а защо не и малко снимков материал  Wink
Catalonia, а какво ти показа калкулатора? Колко е идеалното за теб тегло тегло според него?
Аз забелязах, че дори и на повече килограми, мерките са ми по-малки отколкото преди години на тези килограми. Сега влизам в дрехи, които са ми ставали когато съм тежала 65-67 кг, а след 70кг въобще не са ми ставали. Не е важно само числото на кантара.. или поне аз мисля да не гледам само него  Peace

Хубав и усмихнат ден ви желая  Hug

# 37
  • Мнения: 169
Sivi, правих калкулатора още в самото начало и не помня много добре, но мисля, че показваше  62кг, но за мен 62 ми се виждат множко  Laughing висока съм 1,63-4 ...
just.do.it , били казала какви точно тренировки правиш (ако искаш пиши на ЛС, да не спамим темата Mr. Green )

# 38
  • Мнения: 4
Sivi , изглеждаш  страхотно! Просто не мога да приема, че снимките са на един и същи човек.  Shocked  Браво за постоянството и хъса да постигнеш това   smile3501  Трябва много да се гордееш със себе си!

# 39
  • Мнения: 0
Добър ден, мили момичета!
Приемате ли нови съмишленички сред редиците си?
Вече 1 месец и 3 дни съм на режима - стриктна, без прегрешения. Чета старите теми, но ми се иска да имам и вашата подкрепата.
Ще се радвам, ако ме приемете сред вас.
Хубав, слънчев и успешен ден!   bouquet

# 40
  • Мнения: 45
magic_242 ама разбира се, че ще те приемем в "сектата"  Joy
Да се похваля правих палачинки по рецептата на Анчето, ама получиха се бе еййй  Sunglasses Много благодаря мила, чудесни палачинки станаха  smile3521

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Предлагам :

Пловдивска среща,неделя-15.07.12 г.,в ресторант Кухнята на Рая (намира се зад Тримонциум или по-точно зад Партийния дом ) от 19,30 часа


Ще ядем и пием режимно  newsm62 ........както всеки път !

# 42
  • Мнения: 4
Ей, къде сте се скрили всички?  За пловдичанки е ясно - готвят и се кипрят за среща , ама останалите... Да не би да спите? Само аз ли съм на трудовия пост  ooooh!
Днес  за мен е втория протеинов ден, килограмите са вече -11. Напредвам към целта  newsm53

Лек и прохладен ден на всички  Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 328
Жега, отпуски...
Поздравления, b0bby63  Simple Smile Чудесен резултат, за колко време го постигна?

Днес отбелязах малък минус от 0.5 кг - дано това е началото на края на застоя.

# 44
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Здравейтв момичета. Аз не съм ви забравила, но си ви чета и режимствам. Смених парникова София с прохладата на моренцето...еййй тук се живее. Вече 4-ти ден не съм се мерила, но преди да дойда продължавах да съм в застой. Моля, по един силен ритник да помогнете със свалянето. Wink Приятна почивка.

Общи условия

Активация на акаунт