точност на ТЕРМИНА

  • 3 429
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Румя, кажи какго смяташ твоя термин

# 16
  • Мнения: 2 000
4 дни след термина, но родих секцио, а бебето не беше изобщо тръгнало да излиза.

# 17
  • Мнения: 344
Родих 20 дни преди термина. Изтекоха ми водите без да имам никаква родово дейност. Затова ми направиха секцио.

# 18
  • Мнения: 240
Аз родих един ден преди термина.

# 19
  • Мнения: 607
Аз родих 9 дни преди термина.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 679
Родих на 29,08 а термина беше на 20,08- е според мене те нещо бяха збъркали- аи според лекаля ми беше рано- бебето изобщо не беше преносено- влязох за предизвикване на раждане- а то само започна newsm10

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
първия лекар при които ходех каза термин 4ти,в женската консултация 6ти а при лекаря при който родих смятахме терним 5ти:)
и родих на 3ти значи два дни по рано,зависи кой какво ти е казал и как е смятал:)

П.П никой ли не е реодил на термин?

Последна редакция: пн, 16 яну 2006, 19:24 от slan4ogled

# 22
  • Мнения: 420
Как така си го смяташ различно от доктора???Терминът се смята като от първият ден на последната менструация се извадят 3 месеца и се прибавят 7 дни.
                                                                                                                                                                                                                          И аз така знам , че се смята.Родих три дни преди термина

# 23
  • софия
  • Мнения: 757
Моето раждане започна на термина,но беше вечерта и мина в другия ден

# 24
  • Мнения: 252
Аз родих 20дена преди термина ми

# 25
  • Мнения: 3 356
Според термина на дофторите,родих 5 дни по-рано.
Според моя -толкова преносих Whistling

# 26
  • Мнения: 1 237
Хм,само аз ли съм родила точно на термина си?Започнаха болки ,изтекоха ми водите и всичко по реда си.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 389
Родих на 3 ден след термина.

# 28
  • Мнения: 6 390
анкетата е малко объркано направена  Wink

тези родили на 3.ти ден преди или след не ми е ясно как да гласуват  newsm78

може би е по добре да се коригира до 3.ти ден и след 4.ти, и преди това по същия начин, защото ми се струва, че резултатите няма да са толкова достоверни  Wink Peace

за протокола след термина на 10тия ден родих Wink

# 29
  • Мнения: 2 271
Термина ми беше определен за 23.08.05,но гинеколожката каза,че ще пренося някьде седмица(заради дьлгия цикьл).Родих на 29.08.05г

Общи условия

Активация на акаунт