Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 6

  • 58 221
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 901
Славена, аз от Зилян не се страхувам. Виж Ресул е друга работа, ама можем да измислим нещо и да го омаем (толкова много газелки има  Mr. Green ).
Ще го заведем мола да избира парфюми , после и на изложба да види малко изкуство .  Joy Joy

# 691
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, предварително ще метнеш по едно от тия шалчета, дето беше купила за моето изкуство. Ще го заведем с парфюмната газелка за по едно експресно експресо, ама за него турско кафе без захар. Ама вечерта не знам какво ще правим с него.  newsm78

# 692
  • Мнения: 0
Диди, предварително ще метнеш по едно от тия шалчета, дето беше купила за моето изкуство. Ще го заведем с парфюмната газелка за по едно експресно експресо, ама за него турско кафе без захар. Ама вечерта не знам какво ще правим с него.  newsm78
Е как какво ,водим го на Славена,изкъпан,парфюмиран,халал да и е

# 693
  • Мнения: 1 012
Аз предлагам на кръчма да го заведете, ама не на чалга!  no После го почерпете една силна бг ракийка, да видим как ще я понесе  Mr. Green Пък после, вие си знаете  Wink

# 694
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, предварително ще метнеш по едно от тия шалчета, дето беше купила за моето изкуство. Ще го заведем с парфюмната газелка за по едно експресно експресо, ама за него турско кафе без захар. Ама вечерта не знам какво ще правим с него.  newsm78
Е как какво ,водим го на Славена,изкъпан,парфюмиран,халал да и е

Ми тя май не го иска, щом ни плаши с даването на снимките ни с Махсунчо на Ресул, вместо да и се възползва от него.

# 695
  • Мнения: 0
Замалко отсъствах, но Иве  Hug моята красива младост, не се хаби Praynig
Ти си ни нужна толкова много, че дори не мога да ти опиша. Добър човек си, затова така приемаш нещата, но не може ли просто такива единични постове да ги отминаваме, без да им отдаваме нужното внимание  newsm78 Просто се съветвам, незнам дали може?

Алооууу  yanaY  Hug ти пък зачезна в тоз курорт "Спанчевци" и не се вясна вчера! Нерде беше, признавай! И на Хазар не си казала, че излизаш! Не може така!Ред и контрол трябва да има!
За другото в сполейра си права,
Скрит текст:
ама май бях не на място  newsm78

# 696
  • Мнения: 12 009
 spam2

Скрит текст:

един познат ни културтрегер и една газелка във вихъра на старста #Crazy #Crazy #Crazy

Ресул не ми го парфюмирайте и не ги къпете ще го водя на хамам с теляк да го поокъпе и разтрие едно хуубаво Twisted Evil Twisted Evil

# 697
  • Мнения: 901
Диди, предварително ще метнеш по едно от тия шалчета, дето беше купила за моето изкуство. Ще го заведем с парфюмната газелка за по едно експресно експресо, ама за него турско кафе без захар. Ама вечерта не знам какво ще правим с него.  newsm78
Е как какво ще му спретнем среща с бг мафията  Joy Joy

# 698
  • Мнения: 0
СЛАВЕНКА  Hug  Joy Joy
Дано да не е крадено, че той такова не обича, а и на Ивето Hug шалчетата трябва да и искаме, че да го покрием Peace

# 699
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Силве, то не е само един пост. От сутринта е така в темата. По кофтито беше с това с преводите, ама се радвам, че Милена и Петя не се засегнаха. Не знам защо, ама ми кипна много. Не можах да бъда желязна като Хазар.

Днес обаче съм сърдита и на Хасан и съм написала защо. То май доста хора са решили да ми ходят по нервите днес. Добре, че кравешките ми нерви издържаха.

Еми тя работата ясна. Първо водим Ресул при Славена, след това ние почваме Махсун. Ще доведем и Хасан за Силвето, ама и Дживан за Ани.  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 0
Аз предлагам на кръчма да го заведете, ама не на чалга!  no После го почерпете една силна бг ракийка, да видим как ще я понесе  Mr. Green Пък после, вие си знаете  Wink
Ти сега ще искаш и на пианобар да го водим, а после Славена да ни бие с тигана по главата,ама ха

# 701
  • Мнения: 1 012
Аз предлагам на кръчма да го заведете, ама не на чалга!  no После го почерпете една силна бг ракийка, да видим как ще я понесе  Mr. Green Пък после, вие си знаете  Wink
Ти сега ще искаш и на пианобар да го водим, а после Славена да ни бие с тигана по главата,ама ха

Е може ли от вратата направо за краката, джанъм! Малко го поухажвайте!  ooooh!

# 702
  • Мнения: 0
Замалко отсъствах, но Иве  Hug моята красива младост, не се хаби Praynig
Ти си ни нужна толкова много, че дори не мога да ти опиша. Добър човек си, затова така приемаш нещата, но не може ли просто такива единични постове да ги отминаваме, без да им отдаваме нужното внимание  newsm78 Просто се съветвам, незнам дали може?

Алооууу  yanaY  Hug ти пък зачезна в тоз курорт "Спанчевци" и не се вясна вчера! Нерде беше, признавай! И на Хазар не си казала, че излизаш! Не може така!Ред и контрол трябва да има!
За другото в сполейра си права,
Скрит текст:
ама май бях не на място  newsm78
Ха-ха-ха! Ами аз на "Спанчевци" съм всяка вечер-след като кажа лека нощ на Зилян и Хазар по Диема. Ама наистина не съм му казала къде бях, виновна-наведох глава!
Всъщност от неделя вечер гледам по един от филмите му-всяка вечер-за да ми е по-готино. Днес завърших с минаретата. Впечатлена съм. Ама това не е разговор за тази тема-сюжета е различен-само героите са същите. Той май обича да ангажира едни и същи актьори.

# 703
  • Мнения: 12 009
.

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 22:50 от Slawena

# 704
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Яна, да наистина едни и същи герой са във всичките филми, ама как играят само.

Общи условия

Активация на акаунт