Истанбул на К.о.т.к.и.т.е. - 12

  • 53 842
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 571
Редемче, след малко тръгвам и утре рано рано ще съм в Несебър. Ти от де знаеш, че ще ходя там?  newsm78  Hug
Мацки, желая ви успешна и бързо минаваща седмица! Не пишете много, че да не се тормозя после с много четене  Grinning

Да си направите много приятна и хубава среща в София. Софиянки да прегърнат Анжито и Редеми от мен!
Много целувки!
Отивам да си попеча дупето и да се наплувам!  Hug

# 571
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Хелънче, приятно изкарване и много, ама много да си починеш и да се заредиш с емоции Hug Израснах в Несебър и много хубав и китен го помня, сега е кичозна машина за пари  ooooh!
И не се притеснявай, като се върнеш ще сме в нова тема  Laughing

# 572
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 Hug Hug  Не забравяйте приятелки мои! Днес срещу Преображение,Небесната врата се отваря и всеки може да си пожелае нещо! Нека се сбъднат всички ваши пожелания! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Хелънче-знам аз,знам! Приятна почивка и печене на плажа! Ама наистина яко печене-какви градуси!

# 573
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Точен час има ли за желанията или около 00 да действаме  Hug

# 574
  • Мнения: 788
Редемче, след малко тръгвам и утре рано рано ще съм в Несебър. Ти от де знаеш, че ще ходя там?  newsm78  Hug
Виноват.  Embarassed
Скрит текст:
           Mr. Green

# 575
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Здравейте дами,  

искам да ви попитам как се стига от квартал Лалели до този небостаргач Сапфир?

Колко струва таксата, за да се влезне в него?

Кога е по удачно да се отиде в петък или в събота, през дения или вечерта?

Също така, моля да кажете, как от квартал Лалели..и с какъв транспорт да отидем до принцовите острови?
Наистина в първия пост пише как се стига до Сапфир. Следвай указанията и няма да сгрешиш. Аз като хидих по - миналата седмица, се придвижих от Еминьоню с автобус до Таксим, а оттам с метрото до спирка 4.Левент.
Билетът за терасата е 15 лири, а комбинираният билет тераса + Sky Ride  е 25 лири.  Sky Ride  е уникално 4D преживяване, което препоръчвам с 2 ръце и 2 крака  
Ние ходихме в събота следобяд, около 16.00. - 16.30 бяхме там.  Нямаше много хора за Sky Ride, но се наложи да изчакаме да влезем със следващата група, защото бяхме 5 души и искахме за влезем заедно, а от предишната група имаше мяста само 3 - ма. Общо сме чакали около 10 минути. За самото качване до горе не сме чакали изобщо.
В първия пост също пише как се стига до Принцовите острови. Виж и ако нещо не ти е ясно, заповядай   Hug

# 576
  • София
  • Мнения: 13 149
Koй си закупи ваучер от Комфорт травел, въпреки предупреждението на Шебек? Бяхте ли вече и какви са отзивите? Една позната се загледа в тяхна оферта с включено посещение на островите. Чудя се какво да я посъветвам.  newsm78

# 577
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Момичета, сайтът на новия аквариум е вече активен! Има и версия на английски, гледайте :
http://www.istanbulakvaryum.com/

# 578
  • Мнения: 1 909
Момичета, дали можете да ми помогнете - как да стигнем от автогара Есенлер до хотел Евсен, който се намира на 13 км оттам близо до ТопКапи? Автобус има ли?

# 579
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Танче, Вели ходи с тях, ама нали е много заета и още не е казала какво-що -питай я на лс  Wink

Чумби, от автогарата взимаш метрото и слизаш на последната му спирка - Аксарай и отиваш до спирката на трамвая, която се казва Юсуфпаша. Там хващаш трамвай Т1 и слизаш на 6-тата спирка - Гюлхане. Хотела ви е в този регион:

Хотела е с А, спирката е трамвайчето при него:

https://maps.google.com/maps?q=hotel+evsen+istanbul&hl=bg&am … &t=h&z=16

Прехвърлянето от метрото на трамвая погледни тук:

http://store.picbg.net/pubpic/1F/69/f096967487ed1f69.jpg

Метрото е червеното, тъмно синьото е трамвая, а бялото е пешеходното разстояние между тях  Peace

# 580
  • Варна
  • Мнения: 141
Момичета, позагубих ви. Гледам толкова много неща сте изписали. Не влизах в любимата тема по една основна причина - не исках да страдам, че сигурно никога няма пак да се върна ТАМ.

Ноооо, всичко е до време. Планирам един Истанбул за почивните дни в началото на септември и вече нямам търпение.

Благодаря за всичко, което сте постнали. Дано и аз съм ви полезна понякога.

# 581
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Koй си закупи ваучер от Комфорт травел, въпреки предупреждението на Шебек? Бяхте ли вече и какви са отзивите? Една позната се загледа в тяхна оферта с включено посещение на островите. Чудя се какво да я посъветвам.  newsm78

Танче, аз пътувах с тях и съм доволна от организацията. Тръгнах със свито сърце, имайки предвид коментарите на Шебек по техен адрес, но останах доволна. Явно зависи на какъв водач и шофьор ще попаднеш. Ние се случихме при водачка Венета и шофьор - Иван. Водачката беше много организиана, даваше подробна информация както за исторически факти, така и последни новости в Истанбул и Одрин. Ние не ползвахме техните екскурзии, но не сме усетили по - различно отношение, а и нямаше прекалена агитация да им ползваме екскурзиите. Аз бих повторила с Венета и Истанбул, а бих отишла и на други места. Дано твоята позната попадне на свестни водачи  Hug

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И сега скъпи КОТКИ,
в четвъртък, котките, които са на Софийска територия могат да заповядат на среща. Място на срещата пилоните на НДК около 18.00 часа. След това идеята е да седнем в пицария Mr.Pizza, която е в една от близките улички. Тъй като се изисква предварителна резервация, моля тези, които имат намерение да идват, да пишат на лични на мен или на Мими.Ива, за да знаем за колко души да направим резервацията. Би било добре най - късно до сряда вечерта да е заявено участие, за да се направи своевременно и резевация. Който има въпроси и предложения, може да пише на лични Hug

# 582
  • Мнения: 469
Velina, извинявай, че се намесвам, но предполагам, че имате впредвид Mr pizza на Неофит Рилски-тя вече не съществува, на нейно място е Авалон. Пак се извинявам, че се намесвам, но го правя, за да не се получат недоразумения. Peace

# 583
  • Мнения: 6 031
Velina, извинявай, че се намесвам, но предполагам, че имате впредвид Mr pizza на Неофит Рилски-тя вече не съществува, на нейно място е Авалон. Пак се извинявам, че се намесвам, но го правя, за да не се получат недоразумения. Peace

Имаме предвид тази на ул.Верила.  Laughing

Ето тук е приблизително http://maps.google.bg/maps?saddr=42.687483,23.31773&hl=bg&am … &t=m&z=17

# 584
  • София
  • Мнения: 13 149
В дена на откриването на Олимпиадата бяхме в Мр Пица, която е в уличката до едновремешната Магура (сега е Мтел). Е, няма такова чакане! Явно са сложили твърде много маси навън (толкова са на гъсто, че не може да се минава между тях), а кухнята е малка. Всичко беше вкусно, но едно ястие се приготвя за около 1-1,5 часа. И носят само едно ястие и другите чакат, след време пак една порция и т.н. Дори и напитка да поръчаш се чака 15-20 минути, и то ако не са я забравили междувременно.  Sad  Зарекох се ако има следващ път, да е на студено, за да има съответствие между маси във вътрешното помещение и персонал.

Велина, тръгването в неделята в 9 сутринта ли беше? Имаше ли Одринска търговийка или разглеждахте? При вас имаше ли включени Принцови острови? В офертата, която е в момента са включени, но за мен са в неподходящо време ако не ходиш и на други екскурзии. Другата изгодна оферта е на Запрянов травел за 104 лв (на Комфорт е за 126 лв с Принцови острови).

Последна редакция: пн, 06 авг 2012, 21:49 от Тaня67

Общи условия

Активация на акаунт