Подсъзнанието може всичко! 51

  • 103 960
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Благодаря за темата, sladurka!    bouquet

# 17
# 18
  • Мнения: 685
Аз ви чета от мин тема, ще се запиша и в тази.
За сега за хвалене може да кажа, че лошо не съм видяла Wink , което хич не е зле и е по-добре от нищо, нали  Mr. Green
Желанията съм решила, че са в ход на сбъдване...както имам една приятелка, която казва, че понякога направо ми завижда на позитивното мислене, защото във всяко нещо може да видя и нещо "+".
 Hug Благодаря, че ви има.

# 19
  • Мнения: 3 118
Благодаря! Hug Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 199
  bouquet Hug Hug

# 21
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
Сладурка  Heart Eyes

На 19.07 ще пишем желания, нали? А в кой знак ще бъде луната?

# 22
  • Мнения: 55
Здравейте, мили момичета,
Сладурка, поздравления за темичката и успех в изпита!
Да споделя - и аз съм ходила в Руската църква и съм се молила на отец Серафим, даже си нося една миниатюрна негова иконка в дамската чанта - винаги много ми е помагал.
Хубав ден, момичета!

# 23
# 24
  • Мнения: 1 422


Пожелавам на всички прекрасни хора в тази темика да се похвалят с поне едно сбъднато съкровено желание....

Сладурка, това е специално за тебе - да си вземеш изпита с перфектен резултат




# 25
  • Мнения: 3 418
Ех,момичета  Heart Eyes Вие сте прекрасни!
svedd само да ме извини,тя изяви желание да се захване с новата тема,но останах с впечатление,че и е трудно и затова пуснах тази. Следващата ще е за нея Peace
В сряда ми е изпита,но съм сигурна,че ще ми помогнете и вие с пожеланията си!

# 26
  • Мнения: 2 198
Честито на Сладурка за взетия изпит, чакаме си виртуалната почерпка smile3503 newsm10

# 27
  • Мнения: 3 418
Честито на Сладурка за взетия изпит, чакаме си виртуалната почерпка smile3503 newsm10
Е,благодаря,но другата сряда ще приемам поздравления! Laughing Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 185
ей, Сладуркаааа   love001  love001  love001
освен дядо Серафим не забравяйте, че и езерцето в Леденика сбъдва желания, проверено е, ходила съм над 10-тина пъти

# 29
  • Мнения: 2 198
Честито на Сладурка за взетия изпит, чакаме си виртуалната почерпка smile3503 newsm10
Е,благодаря,но другата сряда ще приемам поздравления! Laughing Laughing Laughing Laughing
Аааа, да ги нямаме такива, изпита е вече взет /такава ми е информацията/ bowuu

Общи условия

Активация на акаунт