Седмица студена но от надежди напоена - 16.01 - 22.01.06

  • 1 951
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
peta , какво става с теб, насрочихте ли дата за ин витрото?

Да, насрочихме-на 25.01 стартирам със сондаж и после започват и инжекциите.Ама нещо май започвам да се разболявам Ill, че не знам уж взимам мерки ама....Голяма съм късметлийка цяла година не съм се разболявала, баш сега ли трябва да станеееее

# 16
  • Мнения: 4 324
Слончетка добре дошла при нас, ама както те посрещаме, пожелавам така и скоро да те изпращаме Simple Smile

Лекси - ще стискам много, много палци. Май сега е важно да си спокойна, та и това ти пожелавам - повече спокойствие.

Ва, миличка - лоша болест. Дано оздравееш по-бързо. Стой на топло че вън все по-стъдено става Sad

Успешна седмица на всики !

# 17
  • Мнения: 1 320
Първо на патерица-честит рожден ден на Морена-да си жива и здрава и да се сбъднат всичките ти желания!
Хера, честит ти именник!

Слончи, успокоителното е, че си попаднала при добър лекар. Дано да успеете бързо!
Лекси, добре си реагирала. Няма място за притеснение. Къде ще правиш инсето?
Пета, късмет, пази се! Че и времето много вирусно.
Ва, бързо да оздравееш!

# 18
  • София
  • Мнения: 7 242
Лекси, добре си реагирала. Няма място за притеснение. Къде ще правиш инсето?
Ще го правя при Вакрилов в Св. София Grinning

# 19
  • Мнения: 471
Момичета, много ви благодаря за топлото посрещане и за милите думи   bouquet  Hug Страхотни сте (нещо, в което никога не съм се съмнявала).
Искам и аз да пожелая късмет на всички, на които скоро им предстоят важни процедури - аз също ще стискам палци да завършат с желания резултат.  Praynig

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
 Hug Благодаря ви момичета мили !
За вниманието и хубавите пожелания !
Да ви се ръща  Grinning! Ето и малка почерпка , да ви е сладко !

Ва да оздравяваш вече !

Късмет на всички , на кой за каквото му е нужен !

# 21
  • София
  • Мнения: 7 242
Уф, Моренка, голяма съм ..... Много, много щастие и здраве  bouquet
Тортата изглежда страхотно. Даже би ми било жал да я изям, ако не беше виртуална Wink. Предполагам, че ти си майсторката. Поздравления Grinning

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 21 639
Уф, Моренка, голяма съм ....
Шшшшшшттт  Naughty 
Мерсаж Лекси, моя си е тортата, хапвай смело, пак ще направя  Grinning .

# 23
  • Мнения: 1 951
Моренка, и от мен  newsm59 на големи патерици  Embarassed,

а на всички останали стискам палци на кой zа каквото му трябва  newsm10

# 24
  • Варна
  • Мнения: 841
Само на мен ли ми се привижда, че JAM има хубава лентичка, а не се е похвалила newsm78 newsm53 smile3521

# 25
  • Мнения: 7 716
Е, не, не може да бъде. Laughing
Докато разберат всички, че Джам е успяла, тя ще роди newsm44 smile3521 newsm62

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро, момичета! Grinning Къде сте? Много ли ви мързи да пишете в петък? Ама какъв студ е навън, а? А през другата седмица щяло да бъде още по-студено. Брррр. Аз точно тогава съм на цветна снимка. Отсега ви моля да стискате палци за 24 Praynig Дано се окажат проходими тръбите ми, иначе...направо не знам Rolling Eyes
Ва, ти оздравяваш ли?
Лекси, чакам отчет да разкажеш как е минало инсето! Палците са ми непрекъснато стиснати!!!

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Според лудата ни и според некомпетентна лична съм по-добре, дробовете били спокойни и явно антибиотика ми действа, но със сигурност ще си кажем чао юни месец- не мога да търпя чак такова неразбиране. пак с еопита да ми пробута грешна доза на антибиотика.
като изключим това, вече две седмици съм направо затворник вкъщи яко са ме треснали нервите, пзим се и не знам още колко ще продължи това, май пак съм в сатурнова дупка, времето си лети и вече започвам да си чувствам всичките години.
Този цикъл ми е ановулаторен, което не ми се  еслучвало от година и половина и ме хваща страх, че може пак да се връщам към дългите цикли.
а сега се оттеглям, че внасям много отрицателни емоции  Tired Tired

# 28
  • Мнения: 1 951
Леа, от сега zапочвам да стискам палците  Peace

Ва, горе главата и хайде вече оzдравявай

# 29
  • Мнения: 1 029
Ва, когато се изненадаш и изведнъж бебчо стане, всичко ще забравиш!Не спирай да вярваш, че ще се случи!И ние се пазим...какво да се прави...но трябва да се бориш и да гледаш напред!Ще видиш, че всичко ще се върне с хубаво!Търси положителни неща!Не се отчайвай, миличка!
Ще стане, вярвай!
Прегръщам те!

 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт