Някой пробвал ли е "японската диета"?

  • 9 552
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Започнах от днес диетата, чувствам се доста добре, въпреки, че е много рано за заключения. Дано устискам. Аз само не разбрах дали може от време-навреме да се хапва плод между храненията, аз ще се опитам да не го правя, но да си знам:)

NaughtyТрябва да се спазва стриктно, тази диета е базирана на принципа да се консумират само белтъчини и зеленчуци и в по-малка степен плодове - успех Peace

# 16
ОООООХ,и аз съм с вас от утре.Имам така заветни 10кг да свалям и все  се каня да запо4на нещо сериозно.Резултатите които 4увам ми харесват,но не вярвам 4е така лесно свалени се задържат после newsm78.Споделяйте всеки ден резултатите.на края ще си стиснем ръцете нали:)!!!!!!!!!! Praynig

# 17
  • Мнения: 208
Е, имам зад гърба си вече едно "японско денонощие"Simple Smile Да ви кажа не чувствам глад, може би в случая амбицията ми не позволява на това гадно чувство да се намести в мозъка ми:) Кантарът отчете - 1 кило, може би е само от вода, но нищо, действа ми окуражаващо. Знам, че е рано да се радвам, остават ми още 13 дни, след това почивка и после още един цикъл диета. Ще се отчета пак:)

# 18
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Момичета,защо в бг.мама японската диета е различна  от тази,която чета тук? newsm78

# 19
  • Мнения: 1 190
Момичета,защо в бг.мама японската диета е различна от тази,която чета тук? newsm78

Ако четеш тази, която е пуснала Lilly:

http://dnes.bg/article.php?cat=42&id=2133

същата е!

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
А защо има разлика в японската диета2В бг-мама е дадена по по-поносим вариант-с много риба и други вкусотийки WinkМоже би разликата за някой да е несъществена,но определено е по-полезно по време на диета да се хапва повече риба.Та май японските диети са две-ние с мъжа ми ще пробваме тази с повече риба след лунната диета в неделя.

Последна редакция: сб, 21 яну 2006, 08:25 от dani66

# 21
  • Мнения: 3 861
Ей сега видях, че имало и запитване към мен за захранването...ами свиркайте  на лични Whistling аз де да знам...
ПО темата...аз от диетата съм доволна, не съм правила специално захранване. За дълго време бях спряла хляба и ограничила сладкото. Намалих и количеството на храната като цяло, спрях да се тъпча вечер и според мен най важното, и друг път съм го писала. Аз моите килограми ги свалях с тази диета, но бавно. Правя една седмицА, след товА ЗАДЪРЖАМ ПОЛОЖЕНИЕТО ПОНЕ 3 СЕДМИЦИ. Ям всичко, но без да прекалявам и особено вечер, дори шоколад, но по няколко парченца, а не като преди, бам цял шоколад..и така за 3 правения си смъкнах килцата, бих казала трайно. Сега по празниците трупнах 2 отгоре, но не ме притесняват особено, тях съм решила със спорт да ги сваля.
Има и още нещо, докато правех диетата, всеки ден подскачах и по малко тае-бо(сВАЛИХ СИ ОТ ИНТЕРНЕТ 8 МИНУТНАТА ВЕРСИЯ), правех коремни преси вечер преди да вляза в банята за да стегна корема и да не прилича на празна торба и се мажех със стягащ кожата гел и определено имаше ефект.
Пожелавам ви успех и да сте упорити и да знаете заслужава си една седмица, само една гладуваш и след това резултата е видим, колкото  и да ти е гадно през тази една седмица, си залужава зора...Стискам палци.

да, това е диетата, която аз съм спазвала, месото може да се заменя и с риба, но нищо пържено, варено или печено и без сол, солта задържа вода. Аз лично си правех много вкусни пържолки от пилешко филе...на тефлоновия тиган, без мазнина, омазани с малко горчица и като се позапекат, една идея бяло вино или биричка, за аромат и мекота, захлупвам за 5 минути на силен огън да зацвърчи яко и ям. Хем вкусно, хем в тон с диетата bowuu. Хайде да ви е сладко Hug

първи ден
Закуска - 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд - 2 твърдо сварени яйца
Вечеря - парче варено месо и салата по избор с лимон


Втори ден:
Закуска - 1 чаена чаша кафе без захар, сухар
Обяд - 2 твърдо сварени яйца
Вечеря - шунка, салата, 1 чаена чаша кисело мляко без подсладители


Трети ден:
Закуска - 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд - зеленчуци, плод
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца, шунка, салата



Четвърти ден:
Закуска - 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд -  2 твърдо сварени яйца, сок от моркови
Вечеря - парче сварено месо и салата по избор с лимон


Пети ден:
Закуска - настърган морков с лимон
Обяд -  печена риба и домати
Вечеря - не се яде


Шести ден:
Закуска - 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд -  200 гр. варено пилешсо месо и салата
Вечеря - 2 твърдо сварени яйца и настърган морков


Седми ден:
Закуска - 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд -  парче месо, кисел плод
Вечеря - може да се яде всичко

# 22
  • София
  • Мнения: 1 544
Ей сега видях, че имало и запитване към мен за захранването...ами свиркайте  на лични Whistling аз де да знам...
............
Hug  bouquet Благодаря!!! От понеделник си сядам на  20-те допълнителни кг.  и няма мърдане.
Ще докладвам всеки ден.
 Р.С. Сложих си и червейче с килцата и целие 88 - 81-63..  пък ще видим..

Последна редакция: сб, 21 яну 2006, 14:21 от Майка Зайка

# 23
  • Мнения: 208
При мен нещата с диетата вървят много добре, радвам се, че я започнах. Свалила съм 4 кила за 5 дни, но правих и лунната диета. А и се чувствам добре, ато изключим, че се уморявам по-бързо, но това е нормално:)

# 24
  • София
  • Мнения: 1 544
Ами.. започнах я от вчера с малки прегрешения но ми е трудничко.. като правя сандвич на малката незнам как в един миг се оказа че коричката я няма??? ooooh! Просто по навик и инерция го правя. Сега с и изядох сухарчето. И яйца съм си взела.. Желание има.. Ще видим какво ше излезне..

# 25
добре де убедихте ме и аз запо4вам от днес:)))

# 26
  • Мнения: 1 558
 И ще я запо4вам,  но от утре, 4е се боря с 3-4 излишни кила, които ми тежат. Скоро я правих, но на 4-тия ден вечерта newsm55 

# 27
OJJA,НАИСТИНА ЛИ СИ СВАЛИЛА 5КГ ЗА 4ДНИ.ТОВА Е СУПЕР СТИГА ДА ГИ ЗАДЪРЖИш .

# 28
  • Мнения: 208
Аничка, свалих ги, но при мен има много за сваляне, и сигурно това също има значение.

# 29
  • Мнения: 3 360
Аз отслабнaх с 5кг за седмица........................Но много лесно ги наваксах после hahaha

Общи условия

Активация на акаунт