Бебчета сладки и засмени през АПРИЛ 2013 ще са в "Родени" :)

  • 29 781
  • 692
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Лека бременност и от мен и много щастливи мигове!!  Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 14
Добре дошли Априлки 2013 и от мен. Пожелавам ви едни прекрасни 9 месеца и да знаете, че няма нищо по—хубаво от това да гушнеш своете бебче:-)  Ние АПрилки 2012 ви приветстваме с добре дошли бъдещи майки newsm07 lovekiss

# 17
  • Мнения: 8
Добре дошли, момичета.  bouquet Желая на всички ви най-леката, красива и щастлива бременност. Най-хубавото предстои...

# 18
  • Мнения: 0
Мили бъдещи мамчета, на първо място ЧЕСТИТО!
Предстои ви едно вълшебство - насладете му се!
Бъзете здрави и се пазете, за да гушкате на финала своите малки, пролетни чудеса!  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 147
Априлки 2013,желая ви много лека и прекрасна бременност.Насладете й се докрай,това е вълшебен период:)И април месец нека бъде  най-щастливият за вас:)Желая ви да намерите много добри приятелки тук,както стана с нас!  bouquet

# 20
  • Мнения: 535
Добре дошли, Априлки 2013   bouquet
Пожелавам на всичики ви прекрасна бременност и много пухкави бебета да ви донесе АПРИЛ 2013   bouquet

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Добре дошли,Априлки 2013!Желая ви едни безпроблемни и леки девет месеца,изпълнени с много трепети и щастливи мигове! newsm51

# 22
  • Мнения: 55
Добре дошли Априлки 2013 Желая ви лека и безпроблемна бременност и живи и здрави бебчета на финала newsm30 Радвайте се на тумбаците, че времето лети неусетно  bouquet

# 23
  • Мнения: 63
Добре дошли, Априлки 2013!  EFPЛеко бременеене  preggoи здрави пухкави бебенца през април.  newsm30

# 24
  • Мнения: 6
Добре дошли на новите априлки 2013,пожелавам ви прекрасна бременност и на пролет да сте най-щастливите мами на света:)

# 25
  • Мнения: 46
Добре дошли априлки 2013 лека и безпроблемна бременност и на финала здрави и пухкави бебчета  bouquet

# 26
  • Мнения: 0
Добре дошли и от мен Априлки 2013 Simple Smile Пожелавам на всички бременност без никакви страхове и препятствия и през април да сте най-щастливите и горди майки!!!  Grinning  Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет бъдещи априлки 2013 Heart Eyes Пожелавам ви прекрасни бременни дни и още по-прекрасни моменти с малките човечета на пролет  Grinning Hug

# 28
  • Мнения: 2 153
Ето я темичката Wink Толкова много искам да се запиша...Предстои ми процедура  ИКСИ тези дни и ако  е всичко е наред ще стана част от темата толкова много искам!  Hug Hug Hug

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте и от мен момичета!
 Вероятно някои от вас вече надничат в този подфорум с надеждата да се запишат в тази тема, други сигурно вече правят първите си тестове, а трети дори не подозират какво чудо се случва в тях! Добре дошли на всички ви, нека месеците на трепетно очакване минат леко и приятно изпълнени с приятни емоции и много усмивки! Пожелавам ви лека, безпроблемна и красива бременност и малки, сладки, пухкави бебенца през Април 2013! Споделяйте си, вълнувайте се и се подкрепяйте в дните на очакване и след това, надявам се да създадете много нови приятелства тук и ще очаквам първите престрашили се да се разпишат!  Hug Предстои ви най-прекрасното нещо, изживейте го пълноценно, защото всяка една от вас създава поне по 1 малко чудо!  Grinning  bouquet

Ванесссса, силно стискам палци!  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт