ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ ..::20::..

  • 22 778
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • España
  • Мнения: 1 302
Алоууууу,Балетааааа,поведохме ви вече с 1 точица! Laughing
Меси дава индикации,че пак ще е номер една с 2 парцала във вратата на Баските! Чудесен дебют на Виланова на треньорския пост!!! А и Вия-Маравия отново е в играта(Сарк,честито Wink!

# 76
  • София
  • Мнения: 25
Е може ли да започнем сезона със загуба?!? Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 2 282
Moже, може  smile3521

п.п. голям Фелайни!

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 00:13 от -True Blue-

# 78
  • Мнения: 28
Милички, сезона почна  Hug  Надявам се да сте си отпочинали добре.

Реалките не са навлезли в ритъм още след почивката. Аз не правя драми от снощното равенство. Барса поне биха, бравос..  Grinning

Гледах Карамелите и Юнайтед тази вечер, Фърги ме озадачава все повече - как няма да пуснеш Перси като титуляр?
Все едно е решил да го срине психически още в началото.. Много ясно, че като го вкара в 60 и някоя минута всички погледи и очаквания ще са приковани към него, особено при негативен резултат.
И Рунката.. О, божееееее  Mr. Green  Най-слабият играч на дяволите е със статут на най-голямата им звезда. Какво ли не прави маркетинга във футбола.  Simple Smile Иначе япончето ми хареса, добре разцъква в центъра, тъкмо от подобен играч имаха нужда. И фланелки ще продава, голям е азиатският пазар.

# 79
  • Мнения: 412
Знаех си аз, че трябва да се пльоснем по нос, за да се пооживи малко темичката.   Laughing
Добре, че си имаме Давид с неговите перфектни рефлекди, че иначе ставаше съвсем весело. По едно време имах чувството, че Видич ще заплаче с глас за Рио. Горкичкия не стига, че това му е първия пълен мач от месеци насам, но и трябваше да се чуди Евра ли да покрива на Карик и Валенсия ли да помага или да се заеме с човека пред него.  smile3506

# 80
  • Мнения: 5 097
Нека и аз попиша по вчерашната загуба, макар че хич не ми се пише. Тоя САФ съвсем е изперкал. Това е от мен  Laughing

# 81
  • Мнения: 0
MANCHESTER UNITED FOREVER -фен до край

# 82
  • Мнения: 28
Йо, имам отбор вече във фентъзи лигата  Grinning Иначе линка на Лори ми дава грешка.  Sad Не зная какво да правя?! Помагайте  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 282
Кой линк, Киа? Казвай да помагаме  Hug

Отиваш на LEAGUE, после на Join а league , после избираш Private league, и слагаш първо единия код за едната лига, после слагаш другия за head-to-head лигата. (внимавай да няма интервали)

Classic league: 111683-202574

Head-to-head league: 111683-202584

Но преди това трябва да си си направила отбор и да си му дала име. Цветовете на екипите не са задължителни.

# 84
  • Мнения: 28
Блу  Hug е те този линк.

Готово!  newsm53Трнасферното лудо лято може да започне сега! Харчете разумно.  Smile

http://fantasy.premierleague.com/]


Мен ми е ново, досега не съм играла там и не се ориентирам добре още. Направих си отборче, де.. WhiteBallet  hahaha  нищо, че е Премиър. Да се знае.  Mr. Green  Довечера като имам повече време ще опитам да ви открия.
Тоя твоят човек, много се е вихрил. Не успях да гледам мача на Челси, но така чувам..  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 282
Мда, играч на мача  Grinning Довечера от 21:45 играем с/у Рединг.



п.п. http://www.premierleague.com/en-gb.html влез от тук, вдясно има банер за играта. Много е интересно Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 282
Sky Sports understands QPR have agreed a deal in principle to sign Real Madrid defender Ricardo Carvalho on a season-long loan.

 Thinking

# 87
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Здравейте, момичета и момчета, ако има такива!  Grinning KiА ме светна, че имало такава тема във форума и идвам  да хвърлям по едно око. За съжаление, напоследък почти съм спряла да следя нещата, навремето бях много голям фен, сега покрай вас може да си наваксам.  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 78
Сега четох, че Фиорентина иска Бербатов, той се е съгласил.
Челси готви оферта за 44млн за Кавани, който още не е преподписал с Наполи. От гадзета дело спорт - http://www.gazzetta.it/Calciomercato/22-08-2012/chelsea-mezzo-na … .shtml?refresh_ce

# 89
  • Мнения: 2 282
OMG на Стамфорд бридж е интересно... 30та минута 2:1 за Рединг....

Общи условия

Активация на акаунт