Тя не ми дава да виждам детето си

  • 18 280
  • 118
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Защо майката си е тръгнала с детето?

П.П. двусмислица написах.

Защо са си тръгнали?

Ще ти кажа...бракът ни беше приключил отдавна...последните години просто живеехме в едно жилище...няма да кажа,че беше грешка този брак, само заради това, че имам прекрасно дете...дори тези десет загубени години си заслужават заради това дете...тя ми предлагаше да живеем ей така, да имитираме семейство, заради детето....знам, че много хора го правят, но според мен е много тъпо... ако питаш за причините довели до разпада...много са...и двамата имаме вина за различни неща....но главната причина, от която тръгна всичко е,че тя имаше известен проблем с алкохола...

# 16
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
Въй, н`та и срам... и алкохоличка ще я изкараш само и само ти да блестиш с неотразима светлина  Crazy  А ходеше ли по мъже Flutter

Сега сериозно: защо не й помогна да си реши проблема, но не този с алкохола. Да не би да е имала наглостта да си помечтае за здраво и щастливо семейство?
Цитат
тя ми предлагаше да живеем ей така, да имитираме семейство, заради детето....

# 17
  • Мнения: 1
Цитат
Почти мога да се хвана на бас, че майката не одобрява менютата в Макдоналдс

Е тук вече си вкара автогол с летящ плонж Mr. Green Аз съм този, който винаги е бил против Макдоналдс...и съм я водил там много рядко...не мога никога да не я водя там, но много пъти съм се опитвал да й обясня, че храната там е по-добре да се избягва...докато майка й, често я води там, да не говорим, че вечер след работа й мъкнеше някакви долнопробни пици...на детето му бях забранил да яде дюнери...но тя му купуваше зад гърба ми...не знам колко често, но го правеше

# 18
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
Цитат
Почти мога да се хвана на бас, че майката не одобрява менютата в Макдоналдс

Е тук вече си вкара автогол с летящ плонж Mr. Green
Е, случва се, не съм идеална  Sunglasses

Цитат
Аз съм този, който винаги е бил против Макдоналдс...и съм я водил там много рядко...не мога никога да не я водя там, но много пъти съм се опитвал да й обясня, че храната там е по-добре да се избягва...докато майка й, често я води там, да не говорим, че вечер след работа й мъкнеше някакви долнопробни пици...на детето му бях забранил да яде дюнери...но тя му купуваше зад гърба ми...не знам колко често, но го правеше


И кое те накара да се отклониш от твърдата си мъжка позиция на любител на здравословната храна?

# 19
  • Мнения: 1
Цитат
защо не й помогна да си реши проблема, но не този с алкохола.

А кой именно? А това за алкохола не си го измислям въобще...и не случайно не казах алкохоличка, а че е имала проблем с алкохола...има разлика...

# 20
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
Цитат
защо не й помогна да си реши проблема, но не този с алкохола.

А кой именно? А това за алкохола не си го измислям въобще...и не случайно не казах алкохоличка, а че е имала проблем с алкохола...има разлика...
Проблемът е бил другаде, не ми се прави на неразбиращ. Алкохолът е следствие Peace

# 21
  • Мнения: 1
Цитат
И кое те накара да се отклониш от твърдата си мъжка позиция на нелюбител на здравословната храна?

Тук нещо не сФанах Mr. Green

# 22
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
Пиша бързо, но и се коригирам бързо. Ти пък от своя страна също правиш нещата бързо и така си ме цитирал грешно Laughing

И кое те накара да се отклониш от твърдата си мъжка позиция на любител на здравословната храна?

Да си поговорим за здравото семейство. Храната да я оставим за по-късно  Peace
защо не й помогна да си реши проблема, но не този с алкохола. Да не би да е имала наглостта да си помечтае за здраво и щастливо семейство?
Цитат
тя ми предлагаше да живеем ей така, да имитираме семейство, заради детето....

# 23
  • Мнения: 1
Цитат
Проблемът е бил другаде, не ми се прави на неразбиращ. Алкохолът е следствие

Оффф, да....разсеях се нещо Simple Smile Ами много пъти съм я питал, говорил съм, молил съм се, карал съм се...но според нея нямало проблем - много хора се напивали и това било нормално...да не ти разправям колко пъти се е размотавала по улиците пияна с детето....ама както и да е....според мен чрез пиенето добиваше някаква увереност...на маса с други хора, докато е трезва, мълчи като партизанин на разпит...ама вкара ли, елате ме вижте - аз съм най-отворената и съм компетентна по всички въпроси Drunk

# 24
  • Мнения: 2 931
Отговорих ти и в другата тема. Редът е иск за режим на свиждане с детето. Бъди готов да бъдеш осъден да плащаш издръжка. Дори и да не си готов, подготви се майката в най-скоро време да предяви такъв иск, ако не сте се уговорили и не й плащаш нищо доброволно.

# 25
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
Цитат
Проблемът е бил другаде, не ми се прави на неразбиращ. Алкохолът е следствие

Оффф, да....разсеях се нещо Simple Smile Ами много пъти съм я питал, говорил съм, молил съм се, карал съм се...но според нея нямало проблем - много хора се напивали и това било нормално...да не ти разправям колко пъти се е размотавала по улиците пияна с детето....ама както и да е....според мен чрез пиенето добиваше някаква увереност...на маса с други хора, докато е трезва, мълчи като партизанин на разпит...ама вкара ли, елате ме вижте - аз съм най-отворената и съм компетентна по всички въпроси Drunk
Добре е, че си вярваш. Тези версии не са ми много истинни, но ти си знаеш.

Аз няма да участвам, докато не чуя поне един от отговорите на въпросите си или докато не ме провокираш да ти задам друг. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш  Peace Аз просто ще си питам  Flutter

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
...да не ти разправям колко пъти се е размотавала по улиците пияна с детето....ама както и да е....
А стига бе!  Shocked

# 27
  • Мнения: 1
...да не ти разправям колко пъти се е размотавала по улиците пияна с детето....ама както и да е....
А стига бе!  Shocked

Ами..знам, че е трудно за вярване, но е факт...за съжаление

# 28
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
Схващаш ли, че това и сто пъти да го пуфториш нито мамите, нито съдът ще го приеме за достоверно?

# 29
  • Мнения: 1
Цитат
Добре е, че си вярваш. Тези версии не са ми много истинни, но ти си знаеш.

Ти си жена...естествено, че няма да ми вярваш...баща-пияница е често срещано явление...но обратното е трудно за вярване, нали...знаеш ли как съм се чувствал, като се прибера от работа и я заваря пред магазинчето на съседния вход с детето да се налива с бира, а то идва при мен и ми шепне: Тате, пък мама пи водка....тоест, бирата е била десерта...

Общи условия

Активация на акаунт