Връзка с по-млад мъж

  • 45 387
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Дано не прозвуча негативно, нооо... не разчитай много на любовта му. На 25 мъжете са младоци, хлапета, още зелени и нищо не се знае при тях... по-добре си потърси някой  по-възрастничък, ако искаш по-щастливо стечение на обстоятелствата занапред.

И са много предвидими, чак скучни. А бе трябва долу-горе да сте си на годините и акъла. Иначе баланса се губи. Опитай се да живееш по-простичко - да сведеш нещата до санитарния минимум на усилия.  Peace

# 16
  • Мнения: 4 569
Наслаждавай се на връзката и не мисли глупости.
Какво значение имат годините щом се обичате?
Има хора, където са на 40 г., а мислят като двайсетгодишни, както и обратното.

# 17
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз лично не бих започнала подобна връзка, поради факта, че никога на са ме привличали по малки мъже от мен, а точно обратно.

Не съм страдала от липсата на такива обожатели, но не ми влизат под кожата. Ако все пак съдбата ме беше  срещнала с по млад мъж за връзка, задължително щях да имам едно на ум и нямаше да възлагам особени надежди.

Препоръчвам на авторката предимно да го използва за секс и да влага минимум чувства  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 457
Е, 7 години не чак толкова много. Ако бяха 15 да, но мисля че няма за какво да се тревожиш. Бъдещето ще покаже , не го мисли сега а живей Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 846
Знам много примери на успешни двойки и бракове, в които жената е по-голяма от мъжа. Отдай се на любовта си и не му мисли!

# 20
  • Мнения: 420
Не е показателно, но: аз-36, той-31г. От 13 години сме заедно и в началото наистина си въобразявах, че е само приятни изживявания.
Възрастта не е определяща доколко е отговорен, грижовен, тактичен човек и как би се развила една връзка. 

# 21
  • Мнения: 11 918
7 години си е съвсем прилична разлика, не е като 17, например.Но и 17 да беше,важни са чувствата и отношенията.

В тези неща няма гаранция, а догмите са безполезни и погрешни.

Освен това с времето, годините някак се "сближават", в един момент няма да усещате наличната разлика.

Не е точно по темата, но с майка ми имам 20г. разлика, с детето си 40+.Ще рече, съвсем друго поколение, теоретично спокойно мога да съм му баба. И преди два дни се замислих- колко много неща правим заедно, които с майка ми не са ми се случвали-да ритаме топка заедно, да се пръскаме с вода, да вървим по цветните плочки само и който не го направи- "изгаря", да си измисляме песнички с наши, смешни думички и още и още.Даже и бабата покрай нас се инфантилизира и взе и тя да ни влиза в тона на игрите Simple Smile

# 22
  • Мнения: 755
Отдай се на щастието си сега- не се тормози с такива мисли. Вземи пример от мъжката психика, те никога не мислят така , те изживяват пълцоненно мига. Hug

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен си зависи от конкретния човек и от зрелостта, а не от възрастта му. Има мъже, които на 40 са супер инфантилни, има и много зрели на 25. Възрастта и разликата сама по себе си не е определящ фактор за бъдещето на връзката. Нормално е сега да си еуфорична, в началото винаги е така. Просто си дай време да се поуталожи първоначалния ентусиазъм (и хормоните) и тогава по-трезво ще можеш да прецениш що за човек е и имаш ли бъдеще с него.

# 24
  • Мнения: 481
разликата сега (32-25) не е особено осезаема. Но ти си се навлюбила здраво, (което е супер) и като свалиш розовите очила след известно време, може би сама ще я усетиш.
Засега се наслаждавай на приятните емоции, но не го превръщай в център на живота ти, нито сближавай детето ти с него!

# 25
  • София
  • Мнения: 2 846
Не знам. Имам много близък приятел, който е 15 г. по-малък от мен. Фактът, че ми е толкова близък показва, че възрастта не ни прави различни. В случая става дума само за приятелство, но близостта в манталитета и разбиранията за живота са в основата на щастливите любовни връзки, т.е. явно не зависят от разликата във възрастта.
Вчера видях снимката на един кандидат за назначаване в работата ми. Спонтанният ми коментар беше - е пак ли някакъв дядка ще назначат, а не млад човек - оказа се, че е само 2 г. по-голям от мен. Joy

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
7г. не са кой знае колко.
Иначе, ако да кажем бяха от 10 нагоре, нещата стават съмнителни.
Има мъже на 35, които са егати инфантилите и обратно.
Така че се наслаждавай на момента, не прави грандиозни планове, на каквито сме способни жените, а времето само ще покаже.

# 27
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Като по-млада, да не кажа малка, съм имала 2 такива връзки, но тогава разликата в годините я почувствах, въпреки, че не беше толкова голяма. Също и моя приятелка, която беше по-голяма от гаджето с 6 години. След определена възраст обаче не се чувства толкова. Имам няколко хубави примера пред очите и много им се радвам. Става въпрос за хора над 25 години вече, разбира се, а не като нас на 20 и на 17, например. Най-яркият и забавен пример е моят братовчед, който на 28 години се запозна с жена си, която беше на 41 тогава, след като катастрофираха на едно кръстовище и той й лепна шамар, а тя му лисна чай в лицето и разбраха, че са един за друг. Е, вече безоблачно са 10 години заедно и имат прекрасни деца. Идеално си пасват, друг е въпросът, че чисто физически видимо има разлика вече, но тях не ги притеснява това.

# 28
  • Мнения: 86
Аз съм имала връзка с 4 години по-малък от мен и мога да кажа, че момчето беше с много сериозни намерения към мен. Точен и свестен пич. Никой никога не допусна, че аз съм по-голяма за година и три месеца, колкото трая връзката ни. Щяхме да продължим още, но тогава срещнах друг мъж, 17 години по-голям от мен, който ме отвя като виелица и забравих за доброто момче. Та така, хайде сега кажи ми какво значи възрастта когато иде реч за чувства.
Ако твърде много се съобразяваш с мнението на хората, рискуваш да пропуснеш невероятни преживявания и емоции. Отговорът е индивидуален - някои не се решават на подобно нещо, други не могат да се озаптят  Mr. Green А пък колко хора познавам с тайни връзки, не е истина просто. Така че, вариянти пред теб - колкото искаш. Наслаждавай се, докато има  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 23 097
Ти си щастлива, а си тръгнала да се терзаеш! Не му мисли изобщо, а отпусни душата и все така обичана бъди.  Hug

7 години не са болка за умиране.  Wink Остави лелките да си философстват и не обръщай внимание.

Общи условия

Активация на акаунт