Избор на личен лекар от 22 ДКЦ?

  • 2 856
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 477
Здравейте,
Понеже смених квартала и си търся добър общопрактикуващ лекар от 22 ДКЦ? Чудя се дали да е педиатър, понеже живот и здраве ще ставам мама ноември?
за д-р Младенова Анка имаше добри мнения...дали са още такива?
Благодаря Ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 561
Сестрата на мъжа ми е при др. Младенова в 22 ДКЦ. Доволна е. Но Младенова взима само деца, възрастни не взима за пациенти.
Аз като цяло съм доволна от нашата (джи пи, педиатър) - др. Маринова (те са в един кабинет с Младенова).

Щом чакаш бебе и мислиш за педиатър в 22-ро - провери на място или по тел, дали лекарят, към който си се насочила, взима нови пациенти.
Имаше по вратите на кабинетите на педиатрите бележки, че няма да записват нови пациенти. Със сигурност др. Крайселски (за него също има добри отзиви) беше сложил такава преди 1-2 месеца.  Сега може и да има промяна.

# 2
  • София
  • Мнения: 477
Благодаря много. Днес звъннах, но ми казаха че е отпуска до 6ти. Тогаз пак ще звъня, да разпитам Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 477
Избрах си педиатър. Сега се чудя за личен лекар кого да избера. Помагайте мами Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 4 561
Всички сме при педи - нашата записва и възрастни.
Питай педиатъра ти дали е и JP,  и може при него.

# 5
  • София
  • Мнения: 477
Питах аз. Едно време взимала и големи Simple Smile,  ама сега само деца  newsm78.

# 6
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
И аз ще опитам при тази да запиша малкия през Декември Peace

# 7
  • Мнения: 162
Здравейте, а да знаете случайно педиатър/джи пи, който към юни, 2023 ще приема и нови пациенти?
Общо - взето на всички джи пи - та в 22 ДКЦ практиките им са препълнени и не приемат нови пациенти. Благодаря предварително на отзовалите се!

Общи условия

Активация на акаунт