Съпруги на военнослужещи - 5

  • 72 721
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 14 926
Обикновено предния ден качват списъците със свободните карти.

Мирама, благодарности за добрите отзиви за Рибарица. Изкарахме невероятна почивка.

# 691
  • Мнения: 22 543
Обикновено предния ден качват списъците със свободните карти.

Мирама, благодарности за добрите отзиви за Рибарица. Изкарахме невероятна почивка.

Е, все пак ще можем да се ориентираме тогава, ако ги качат на 13ти. Че все още се чудя дали мъжа ми да ходи до София или да звъним по телефон. Това  епроблема, че ние сега ще търсим 4ка, или апартамент, а те са доста ограничени като бройка за Флагман и Адмирал.

Радвам се, че ви е харесала Рибарица. ) На много хора не им допада, но за мен природата е незаменима....а храната, който е гладен, винаги може да си дояде. ))))

# 692
  • София
  • Мнения: 14 926
Природата.....без думи ни остави. Какво ти гладен-донесохме си кутии с храна, вечерята нямаше изяждане.

# 693
  • Мнения: 22 543
Природата.....без думи ни остави. Какво ти гладен-донесохме си кутии с храна, вечерята нямаше изяждане.

Хехе, и ние последния път се върнахме с кутиите, че котките ги нямаше, обикновено тях храним. ))))

# 694
  • Мнения: 22 543
Eеее, за чужбина свободните карти ги качиха още в петък. ((
А за страната още ги няма. ((

# 695
  • Мнения: 474
Трябва ли да ги качат предварително?Да знам да проверявам ли?

# 696
  • Мнения: 22 543
Трябва ли да ги качат предварително?Да знам да проверявам ли?

Трябва, да.
Аз проверявам през 10мин, но те могат да ги качат когато си решат.
Просто за да се ориентираме колко карти ще пуснат за Флагман и дали изобщо ще се класираме за там.

Понеже съм нахална, сега се обадих до ИА.
Ще качат свободните карти по някое време...)
Иначе днес вдигат още след първото позвъняване..ама утре ще е шоу. ) Ако не изгърми пак централата, пък на...)

Последна редакция: пн, 13 май 2013, 09:58 от Mirama

# 697
  • Мнения: 474
И ние сме с вашите изисквания,Мирама Simple Smile Така,че ако има нещо пиши дали са ги пуснали Simple Smile

# 698
  • Мнения: 22 543
И ние сме с вашите изисквания,Мирама Simple Smile Така,че ако има нещо пиши дали са ги пуснали Simple Smile

Все още нищо...)
Вие по телефона ли ще звъните?

# 699
  • Мнения: 474
Ами по телефона да,иначе не става.ММ на работа,аз с малката.А и мен едва ли ще ме отрази някой

# 700
  • Мнения: 22 543
Обявиха свободните карти....
Голяма мъка за Флагман и Адмирал, естествено са взели най-хубавите...

http://militaryclubs.bg/sites/default/files/Svob_karti_liato2013.pdf

# 701
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Обявиха свободните карти....
Голяма мъка за Флагман и Адмирал, естествено са взели най-хубавите...

http://militaryclubs.bg/sites/default/files/Svob_karti_liato2013.pdf
Мира, благодаря ти, страшна си   bouquet

Успех на всички, да си вземете карти  Peace

# 702
  • Мнения: 474
И мен не ме устройват стаите на Флагман и Адмирал,а и аз искам и определена смяна от 31.07 до 09.08,така че Фрегата или Маяк остават.
Можете ли да ми кажете аз като редник дали мога да се класирам и дали да звъня изобщо?Има ли смисъл?

Последна редакция: пн, 13 май 2013, 14:34 от Цвети М.

# 703
  • Мнения: 22 543
Цвети М., няма никакво значение длъжността ти....по телефона е въпрос на свързване и късмет. )
Звъниш докато се свържеш и това е. По принцип през Сименс е малко по-лесно, но...не е гаранция.

# 704
  • Мнения: 474
Кой е номера на Сименс,че аз само 3 номера съм записала?
Защото в поделението има значение кой какъв е и колко пъти е ползвал карта.

Общи условия

Активация на акаунт