Nuxe - нова тема

  • 78 161
  • 369
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 774
Здравейте Simple Smile виждам, че сте запознати с козметиката на Nuxe. Много моля, дайте ми съвет за почистване, крем и околоочен гел или крем. Питала съм на няколко места, където продават, но не могат да ми дадат професионален съвет.  На 25 съм, със смесена кожа - нормална към мазна, имам червени петна от пъпки, лесно се зачервява, защото е тяърде бяла и нежна като на бебе. Вече са ми излезнали първи мимически бръчици около очите и на челото. Кърмачка съм.

Аз бях голям фен на марката, но минах на Виши, а сега категорично SVR  Peace
Maй вече не бих си купила нещо на Нукс  newsm78
Защо си промени мнението за марката и с какво те спечели SVR?

# 346
  • Мнения: 727
Здравейте Simple Smile виждам, че сте запознати с козметиката на Nuxe. Много моля, дайте ми съвет за почистване, крем и околоочен гел или крем. Питала съм на няколко места, където продават, но не могат да ми дадат професионален съвет.  На 25 съм, със смесена кожа - нормална към мазна, имам червени петна от пъпки, лесно се зачервява, защото е тяърде бяла и нежна като на бебе. Вече са ми излезнали първи мимически бръчици около очите и на челото. Кърмачка съм.

най-добре да потърсиш тестери, за да можеш да оцениш дали даден продукт е подходящ за теб. При кърмене трабва да се избягват продукти с ретинол. Той често се среща в кремовете против бръчки. Поради тази причина докато кърмех изпозвах доста леки кремове и нищо за бръчки. Интерсувай се от съдържанието!

# 347
  • София
  • Мнения: 2 150
Здравейте Simple Smile виждам, че сте запознати с козметиката на Nuxe. Много моля, дайте ми съвет за почистване, крем и околоочен гел или крем. Питала съм на няколко места, където продават, но не могат да ми дадат професионален съвет.  На 25 съм, със смесена кожа - нормална към мазна, имам червени петна от пъпки, лесно се зачервява, защото е тяърде бяла и нежна като на бебе. Вече са ми излезнали първи мимически бръчици около очите и на челото. Кърмачка съм.
Аз ползвам серията Prodigieuse - дневен, нощен и околоочен. Дневният е за нормална към комбинирана кожа, другите два са за всеки тип кожа. Не знам обаче дали имат ретинол, макар че още кърмех като ги купих.
За почистване ползвам гел на друга марка, но в темата имаше добри отзиви за измиващ гел Reve de Miel.

# 348
  • Мнения: 1 037
Някой пробвали вече новата Био серия на Nuxe?
http://www.marvi.bg/specialni/nuxe-bio-beaute-10-na-vsichko

# 349
  • Мнения: 1 110
Сега разбрах за тази серия, благодаря  Simple Smile

Отивам да разглеждам, вероятно ще си харесам нещо.

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 2 427
Прибавени са в моя wish list Simple Smile Поне бб крема смятам да пробвам, тъй като DD крема, ми идва тъмен(дори и светлия)

# 351
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Лятото четох доста ревюта за ВВ-то.Твърдят че не е с кой знае каква покривност и на снимки светлият цвят определено жълтее.

# 352
  • Мнения: 1 037
И тук да съобщя за -15% на NUXE в Аптеки Марви Peace И подаръчна торбичка Нукс при покупка над 60 лв. Hug
http://www.marvi.bg/specialni/mesec-na-nuxe-15-na-vsichko

# 353
  • Мнения: 1 110
Чудесно  Heart Eyes

Сега погледнах, в такава торбичка ми сложиха прдуктите от последната ми покупка в една аптека (около 30+лв.). Обикновена хартиена е, малко смешно предложение  Simple Smile

# 354
  • София
  • Мнения: 901
И тук да съобщя за -15% на NUXE в Аптеки Марви Peace И подаръчна торбичка Нукс при покупка над 60 лв. Hug
http://www.marvi.bg/specialni/mesec-na-nuxe-15-na-vsichko

Къде в София има такава аптека или е само онлайн?

# 355
  • Мнения: 548
Здравейте! Малко извън темата, но поръчвали ли се от аптеки Марви и доволни ли сте? Simple Smile

# 356
  • Мнения: 1 037
И тук да съобщя за -15% на NUXE в Аптеки Марви Peace И подаръчна торбичка Нукс при покупка над 60 лв. Hug
http://www.marvi.bg/specialni/mesec-na-nuxe-15-na-vsichko

Къде в София има такава аптека или е само онлайн?
Нямат в София, само в Стара Загора.
Здравейте! Малко извън темата, но поръчвали ли се от аптеки Марви и доволни ли сте? Simple Smile
Аз, много пъти Peace Всичко каквото търся го намирам там, при това на много добра цена. Имат и много промоционални комплекти. Над 100 лв. доставката е безплатна, а под - винаги ми излиза не повече от 3-4 лв. Винаги ми слагат и мострички.
На мен пък никога при покупка от аптека не сами давали торбичка, така че много ми допада предложението. Освен това виждам сега, че при покупка над 50 лв. дават някакъв коледен подарък Simple Smile

# 357
  • Мнения: 113
Nuxe ползвам вече от 5-6 години, с прекъсвания, когато се изкуша да пробвам продукти на други марки. Кожата ми е смесена, много чувствителна, без бръчки. Моят опит с продуктите на Nuxe е следният:
Серията Aroma perfection - първоначално бях доволна, но впоследствие се оказа доста изсушаваща за моята кожа и определено не е подходящата за моята кожа.
Мицеларната им вода е страхотна, не ми дразни очите, сваля ми добре грима, мирисът й е нежен и дори ми харесва повече от тази на Bioderma.
От измиващите гелове съм ползвала розовият, с трите рози и от серията Aroma prefection - нищо особено, същите резултати съм постигала и с доста по-евтини продукти.
Кремът Prodigieuse за смесена кожа е хубав, матира, без да пресушава, попива бързо. От него съм много доволна и ми е поредна опаковка.
За нощен съм пробвала Nuxellence - едната опаковка е цвят старо злато - много е приятен, ухае прекрасно и съм доволна. Другият, който пробвах от серията в тъмно синьо-лилава опаковка също не е лош, доста по-богат е като консистенция, но като цяло очаквах повече от тези кремове, като се има предвид цената им.
Кремчетата Fraiche са много приятни - хидратират, без да мазнеят и според мен си заслужават.
Ползвала съм и самозатоплящата се дълбоко почистваща маска за лице - беше хубава, не ми зачерви кожата, което за мен си е постижение...
Прочутото мултифункционално масло, от което много хора са доволни, на мен лично не ми допадна особено.
А балсамът им за устни, който е в стъклено бурканче - за него мога да кажа, че е прекрасна грижа за устните, определено има ефект зимата, при напукани и сухи устни.

# 358
  • Мнения: 548
sugar_baby , благодаря!   Grinning bouquet

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 2 427
От новата серия на Nuxe имам детоксикиращата маска с портокал и съм много доволна. Препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт