Забележителности около Велинград

  • 25 712
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 033
До "Св. Никола" е много приятна разходка, а всичко около параклиса е направено с много любов. За съжалени ние по тези пътеки срещахме само хора след средна възраст. Младите си седяха по хотелите с басейните.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 13
А в пещерата Снежанка някой ходил ли е? Дали е отворена по това време на годината ?

# 17
  • Мнения: 1 102
А в пещерата Снежанка някой ходил ли е? Дали е отворена по това време на годината ?

Малко късно видях поста - но отговарям : Моето семейство е фен на пещерите и в България сме посетили ВСИЧКИ пещери с екскурзовод - мисля че са 15-16 на брой , както и няколко  в които няма организирано посещение.Лично за мен  пещерата Снежанка е по скоро  разочарование - малка пещера / цялата обиколка е около 25-30мин/, прословутите бели образувания дали името й  на места са доста почернели ,няма  кой знае  какви впечатляващи гледки. За мнението ми повлия и организацията на посещение - не е от най добрата, екскурзовода претупа "речта " си .За да се посети пещерата от паркинга се върви към 40тина мин само нагоре, но пътеката е много приятна  през лятото  - сега с тези дъждове ......
Не знам за плановете ти но лично бих  ти препоръчала Ухловица - чудно красива пещера, добра организация , Съева дупка - красива пещера с най-перфектната организация на достъп , Леденика - също много красива пещера... Ами надявам се да съм била полезна

Общи условия

Активация на акаунт