Кафене на езиколюбителите

  • 21 067
  • 749
  •   1
Отговори
# 225
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Mr. Green Благодарствено слово чак не е нужно, но една кратка реч при връчването на наградата би била добре  Laughing Пък ние, останалите, бурно ще аплодираме  Grinning

Ма ник'ви грижи, само кажете кога е церемонията.  bowuu

# 226
  • Мнения: 2 241
 Joy Joy Joy Лоана, Лоана... Защо ти беше да ме пращаш пак там на тез страници  Joy Joy Joy Joy Joy Ше омрà!!!  Joy

# 227
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Чакай, преди да Омреш, дай акъл как става удареното а?

Сарко, може и сега, ний сме на разположение - четем внимателно, аплодираме, ако се наложи, приемаме благодарности всякакви ... Изобщо, днес сме/съм добрички  Laughing

# 228
  • Мнения: 2 241
Чакай, преди да Омреш, дай акъл как става удареното а?

...

Викаш преди да се мре, да ооставя нещо на кафенето  Laughing Laughing

Значи, превключваш клавиатурата на латиница, или казано по научен начин на ингилизки и след това удряш клвиша с този знак ~ (там ми е на мен Ч-то) и веднага след това А-то и се полОчава...

Едит. Така можеш и на други букви да слагаш ударение.

# 229
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
От известно време се каня да напиша нещо и все забравям.  ooooh! А това "известно време" е откакто си имаме тази тема поради затворената предишна. Понеже затварянето на старата си беше истинско произшествие, струва ми се, този цитат от "Под игото" е уместен:

Няколко деня след това произшествие Ганковото кафене отрано, както винаги, пълно с посетители, гърмеше и димеше. То беше сборният пункт и на стари, и на млади и там се разискваха общинските въпроси, и възточният, и всичката вътрешна и външна политика на Европа. Един малък парламент.

Та и ние тук така  Grinning

# 230
  • n/a
  • Мнения: 3 341

Няколко деня след това произшествие Ганковото кафене отрано, както винаги, пълно с посетители, гърмеше и димеше. То беше сборният пункт и на стари, и на млади и там се разискваха общинските въпроси, и възточният, и всичката вътрешна и външна политика на Европа. Един малък парламент.

Та и ние тук така  Grinning
Розе, баш ...

`a

Само това ми се получи, не е баш то. И при мен там е ~ и ч, ма не ще пущината ...
Твойто е хептен ударено, пък моичкото се получава пред-ударено (обясних, нали?  Embarassed)

# 231
  • София
  • Мнения: 5 658
За да бъдем съвсем точни - ПУЩИНАТА  Peace

# 232
  • n/a
  • Мнения: 3 341
За да бъдем съвсем точни - ПУЩИНАТА  Peace

Аааааа,
ПУЩИНА – „Проста за Управление Щайга за Истински Напредничави Ахмаци” - компютър  hahaha

# 233
  • Мнения: 2 241
 hahaha

Лоана, не знам що тъй твойта ПУЩИНА не пуща ударено а...
Я се пробвай едновременно да натиснеш онова копче и а-то. Може да стане  newsm78

# 234
  • n/a
  • Мнения: 3 341
Мислиш, че не пробвах? Охоооо, и тъй ги натисках, и иначе ги бутах - тц ... не пуска ПУЩИНАТА.

Получава се или това: ``````a, или това: a```a`a`a`a`, т.е. според зависи кое пръстче се окаже по-чевръсто.  Mr. Green или е пред-ударено или е след-ударено, и никак не е елегантно ударено в центъра, където му е мястото. Нищо, може в някой друг живот ...

# 235
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
И на мен не ми се получава. Същите са резултатите като на Лоана  Rolling Eyes

Пустата му ПУЩИНА, само я пустосвам!  Twisted Evil

# 236
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
И моята ПУЩИНА е дефектна. Не става.

# 237
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Сарко, може и сега, ний сме на разположение - четем внимателно, аплодираме, ако се наложи, приемаме благодарности всякакви ... Изобщо, днес сме/съм добрички  Laughing

Ни моа ся. На работа съм, а искам да се разлея качествено.  bowuu

# 238
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Тогава утре къде лънч тайма да си реди! Ние ще чакаме.  Sunglasses

# 239
  • София
  • Мнения: 6 219
аз имам един НЕлингвистичен проблем, но тъй като знам, че логореята е често срещано явление ми се ще да се изкажа надълго и широко!!!

БАСИ КАК СЕ НАМУАХ С ДИНЯ  БезАпелационно Съвукупление и Категорично АКадемично СъревнованиЕ НАд Мивката с Ухаеща нА Хлад Съживяваща ДИНЯ. (големите букви са от уважение към динята, която помага за връщането на втечнения ми мозък в нормално състояние)
Баси колко беше голяяяяяяма тая четвърт диня! - около 3 кила и половина.

Общи условия

Активация на акаунт