Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 10

  • 66 657
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4
да , ако не се лъжа по 120 лв на ниво
[/quot


Мерси!  Sad

# 376
  • София
  • Мнения: 311
В Британика карах английски Б2, С1 и С2

# 377
  • Мнения: 90
Има ли някоя от вас, която да е карала събото-неделен курс по "Фризьорство" в София? Или по маникюр,педикюр и ноктопластика или козметика? Ако може малко инфо....Благодаря предварително!  newsm03 smile3525

# 378
  • Мнения: 4
В Британика карах английски Б2, С1 и С2

mrm, благодаря за инфото. Само още нещо да попитам- още когато подаваш заявление в БТ ли пишеш за кои нива искаш да кандидатстваш или когато те одобрят, тогава избираш школа и там? И примерно в Британика, ти ли казваш за кои нива искаш, или ти дават входящ тест и те ти определят от кое ниво можеш да започнеш? Благодаря!  Hug

# 379
  • Мнения: 18

Явно е паднало голямо стискане на палци, защото аз съм 5-тата желаеща за Интериорен дизайн във Варна  Simple Smile


Много се радвам да го разбера, защото онзи ден ми се обадиха да отложат датата за стартиране на курса, тъй като за сега сме само 2-ма записали се. Явно трявба и с краката да започна да стискам  Mr. Green

Явно вече стискаш и тези на краката, защото вече има някакво раздвижване  Laughing Днес ми се обадиха от БТ, за да ме питат дали все още съм на работа - наистина добър въпрос при толкова мудна процедура  Laughing Казаха ми да си донеса и копия от дипломите за средното и магистърското образование, тъй като те имали само бакалавърската диплома при тях (явно пак са променяли изисквания, защото като подавах документи, не искаха да си копнеш всичките дипломи). Ще ида да ги навестя утре, пък да видим...
Междувременно, би ли ми споделила (ако си запозната) повече подробности за курса към Волан Транс - къде се провежда, какви са условията на обучение, график, продължителност на курса, т.н.? Не съм им звъняла още, тъй като още не знам дали ще ме одобрят.

# 380
  • Мнения: 3 231

Явно вече стискаш и тези на краката, защото вече има някакво раздвижване  Laughing Днес ми се обадиха от БТ, за да ме питат дали все още съм на работа - наистина добър въпрос при толкова мудна процедура  Laughing Казаха ми да си донеса и копия от дипломите за средното и магистърското образование, тъй като те имали само бакалавърската диплома при тях (явно пак са променяли изисквания, защото като подавах документи, не искаха да си копнеш всичките дипломи). Ще ида да ги навестя утре, пък да видим...
Междувременно, би ли ми споделила (ако си запозната) повече подробности за курса към Волан Транс - къде се провежда, какви са условията на обучение, график, продължителност на курса, т.н.? Не съм им звъняла още, тъй като още не знам дали ще ме одобрят.



Сградата на Волан Транс е на Сливница в района над МОЛ Варна. Там ще се провеждат занятия два пъти седмично след работа и целодневно в един от почивните дни.

Курсът е малко съкратен, за това когато те одобрят и те викнат за уведомлението, звънни във Волан Транс да ти кажат точно колко часа е хорариума, за да ти издадат и документа с толкова. Аз не знах това и съответно отново се разкарвах до БТ  Shocked

Учи се по учебната програма за средно-специално и съответно накрая ти издават същата диплома. Има и леки нововъведние доколкото позволява графика като компютърни програми за реализиация на проектите.

Стискам палци  Peace

# 381
  • София
  • Мнения: 311
В БТ пишеш само езика, без нивото.Държиш входящ тест в школата, която си избрала. 

# 382
  • Мнения: 4
В БТ пишеш само езика, без нивото.Държиш входящ тест в школата, която си избрала. 


 newsm10     Благодаря!     smile3525

# 383
  • Мнения: 2 149
Мrm, завърших бизнес административна специалност, професия "офис мениджър" и съм доволна от обучението си. Друг е въпроса дали ще има човек самочувствието на знаещ след това, това е въпрос на личност. Но ми беше трудничко, имахме постоянно онлайн попълване на тестове и решаване на казуси. Преподавателите бяха на ниво!

# 384
  • Мнения: 29
Още няма информация...

# 385
  • София
  • Мнения: 339
Има ли някоя от вас, която да е карала събото-неделен курс по "Фризьорство" в София? Или по маникюр,педикюр и ноктопластика или козметика? Ако може малко инфо....Благодаря предварително!  newsm03 smile3525
Аз получих ваучер и го върнах при предишната вълна, защото се оказа, че за професионална диплома по козметика трябва да ходя на курс 6 месеца всяка събота и неделя. За хора с работа и семейство на нормален работен режим (от 8 до 5, а не на смени) това е непосилно. И добре, че го направих, защото ми се случиха едни неприятни неща и стана невъзможен този вариант. А сега трябваше да връщам много пари. Преценете добре, преди да се хвърлите в приключение.

# 386
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
чета коментарите и ми изникват разни въпроси. Значи, ако запиша обучение по професионална квалификация и не се събере група за това обучение губя ваучера. Ако избера дистанционно обучение пак ли се чака за сформиране на група или в такъв случай не. Вероятно трябва преди да подам документи да се свържа със съответния ДО, за да питам лично как седят нещата.

Аз получих ваучер и го върнах при предишната вълна, защото се оказа, че за професионална диплома по козметика трябва да ходя на курс 6 месеца всяка събота и неделя. За хора с работа и семейство на нормален работен режим (от 8 до 5, а не на смени) това е непосилно. И добре, че го направих, защото ми се случиха едни неприятни неща и стана невъзможен този вариант. А сега трябваше да връщам много пари. Преценете добре, преди да се хвърлите в приключение.
За мен също е невъзможно съботно-неделен курс, най-добре ме устройва през седмицата след 17:30, 2 или 3 пъти седмично.

# 387
  • Мнения: 1
Мен друго ме притеснява с графиците за обучение. Аз работя на сменен график 2x12 (10.00-22.00) и почти в 90% се случвам на дежурства точно в събота и неделя, а доколкото разбирам от написаното до тук, обученията се извършват предимно в тези дни. Онлайн обучение също не ми е вариант, щото като съм на работа няма как. Най-добър вариант ми е в моите почивни дни, само дето не съм сигурна кой ще тръгне да се съобразява с моето работно време. Но ще подам документи, пък ако ме одобрят все ще измисля някакъв оптимален вариант, за да си използвам ваучера. Спряла съм се на компютърна графика, само дано в Бургас да има и подобно обучение.

# 388
  • Мнения: 910
Роси , има доставчици които сформират групи според възможностите на курсистите , т.е. имат и дневна форма на обучение - потърси си такъв доставчик, мен лично ме устройва такъв вариант, защото съм на дневна, нощна + две почивки

# 389
  • Мнения: 1
mama 69, така и ще направя. Дано имам късмет, защото много ми се иска да уча за компютърен график, понеже е много близо до професията ми, но пък е коренно различно от образованието ми. Така че би ми било само от полза.
Все още обаче няма никаква актуална информация в сайта.  Утре преди да ида на работа, ще мина през БТ, да видим какво ще ми кажат за новия прием.

Общи условия

Активация на акаунт