Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 10

  • 66 649
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 914
  Кандидатстване, Одобрение, Избор на Доставчик на Обучение, Получаване на ваучер, Стартиране на Обучението - стъпка по стъпка

# 736
  • Мнения: 2 229
Здравейте, искам да попитам нещо - работя в офис в София, но адресната регистрация на фирмата е в друг град, предполагам не мога да подам документи по адрес на месторабота в София?

Също така, задължително ли е да се подадат документите лично, някой ми беше казал, че може с пълномощно (не нотариално заверено) но на сайта не откривам такова?
Не можеш ли да подадеш по адрес на живеене?
И другото, явно малко по-нагоре е отговорено, но ние продължаваме да питаме /включително аз, за което се извинявам/ - явно по адрес на местоработата, а не на рег. на фирмата. Peace

Адреса на живеене ми е много далеч, то вярно, че месторабота това трябва да значи, не знам защо реших, че регистрацията е важна.  Embarassed Благодаря!!

А къде мога да видя работното време на бюрата по труда, всички ли са от 8.30? Дали ще е голяма лудница в понеделник Confused

Последна редакция: сб, 13 окт 2012, 12:01 от foxie

# 737
  • Мнения: 484
Началото на  програмата и въпросите ми се появяват: В момента съм в сайта на Агенцията по Професионално образование и обучение и разглеждам професиите и кодовете. Бих искала да попитам някой по-компетентен от мен- за шофиорски курс как би трябвало да е формулиран израът?  Има ли някой който е изкарал курс по испански език? Има ли срок след получаването на ваучера, в който съм длъжна да започна курса?

# 738
  • Мнения: 4
Аз вчера звънях в 3 БТ-та и от трите ми казаха, че ако подаваш документи по месторабота, не е нужно да имаш адресна регистрация в София. Също така, подаването на документи започва в 8.30 сутринта до 17.00 часа, като още не знаят, но най-вероятно ще бъде удължено работното им време още от понеделник. Това важи за всички бюра в София.  Аз ще ходя в понеделник, така че ще пиша за тези като мен, които се чудят кой е адреса по месторабота-седалище на фирма или офис, в който работят. Надявам се тези от БТ да знаят, че те все не са наясно за такива подробности.  Успех на всички!

# 739
# 740
  • Мнения: 14
Дано не повтарям въпроса, но нямам много време, за да прегледам цялата тема. Та въпросът ми е: мога ли да си подам документите и да карам курс по програмата" Аз мога повече", ако съм се възползвала от програма "Аз мога "?Първият път се записах на курс по английски език, а сега ми се иска и маникюр и ноктопластика? Поздрави  Hug

# 741
  • Мнения: 1 401
Дано не повтарям въпроса, но нямам много време, за да прегледам цялата тема. Та въпросът ми е: мога ли да си подам документите и да карам курс по програмата" Аз мога повече", ако съм се възползвала от програма "Аз мога "?Първият път се записах на курс по английски език, а сега ми се иска и маникюр и ноктопластика? Поздрави  Hug

Вече сме в нова, 11-та тема, линкът е над твоя пост  Wink

# 742
  • Мнения: 14
Да,благодаря! Видях, но вече бях написала въпроса си Simple Smile

# 743
  • Мнения: 18

Явно вече стискаш и тези на краката, защото вече има някакво раздвижване  Laughing Днес ми се обадиха от БТ, за да ме питат дали все още съм на работа - наистина добър въпрос при толкова мудна процедура  Laughing Казаха ми да си донеса и копия от дипломите за средното и магистърското образование, тъй като те имали само бакалавърската диплома при тях (явно пак са променяли изисквания, защото като подавах документи, не искаха да си копнеш всичките дипломи). Ще ида да ги навестя утре, пък да видим...
Междувременно, би ли ми споделила (ако си запозната) повече подробности за курса към Волан Транс - къде се провежда, какви са условията на обучение, график, продължителност на курса, т.н.? Не съм им звъняла още, тъй като още не знам дали ще ме одобрят.



Курсът е малко съкратен, за това когато те одобрят и те викнат за уведомлението, звънни във Волан Транс да ти кажат точно колко часа е хорариума, за да ти издадат и документа с толкова. Аз не знах това и съответно отново се разкарвах до БТ  Shocked



Звъннаха ми да ходя да си вземам уведомлението, така че ще се видим на курса Simple Smile Не разбрах обаче, защо трябва да звъня във Волан Транс...не е ли 960 часа хорариума и не го ли знаят от БТ? Може ли да поясниш?

Общи условия

Активация на акаунт