Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 10

  • 66 668
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Освен името на фирмата трябва ли да се пише и булстат?
Миналата година мен ме караха да го пиша, за този прием няма никъде доуточнено нужно ли е, но мисля, че написването на 9 цифри няма да е проблем Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 969
здравейте.
насочих се към компютърна графика, но не съм сигурна дали това ще е достатъчно за да мога примерно за изградя уеб сайт от 0-та.  newsm78
Не съм запозната с учебния план на обучението по Компютърна графика, но за изграждането на един уеб сайт от нулата определено само този курс няма да ти е достатъчен. Нужни са и познания по програмни езици, освен ако не ползваш някоя от готовите системи като Wordpress и прочие, но пак е нужно поне минимални познания по HTML и др.подобни. В крайна сметка зад един сайт стоят освен хубавата визия, също и доста редове програмен код... Peace



Доколкото си спомням в този курс се учи Corel Draw, Photoshop и някои основни програмки, които май няма полза от тях. Аз навремето бях правила само информационен сайт и бях позлвала HTML и Java Script. CorelDraw незнам вече кой ползва. Но избора си е ваш  Peace

# 692
  • Мнения: 57
А някой ходил ли е на курс по фотография или интериорен дизайн? Какво включва програмата и дали сте доволни?  Hug

# 693
  • Мнения: 0
какъв е кода за английски език ? newsm12

# 694
  • Мнения: 499
какъв е кода за английски език ? newsm12

Няма код- пише се само езика.

# 695
  • Мнения: 0
много благодаря за бързия отговор  Hug

# 696
  • Мнения: 914
Сега говорих с едно от Бюрата по труда и ми казаха, че ако нямам завършена езикова гимназия, няма проблем да ме одобрят по английски, независимо колко часа имам написани в дипломата като хорариум. Само че в такъв случай рискувам да не мога да намеря доставчик, който да ми осигури курсове за толкова високо ниво. Това го казвам като информация за останалите, аз иначе се преориентирах към испанския  Wink. И сега ме интересува някой ползвал ли е доставчик по испански език с дистанционно обучение, да каже доволен ли е. На мен ми се нрави Кабината като сайт, но там започват от най-ниското ниво. А аз съм учила малко испански самостоятелно и ми се иска да започна поне от второ ниво. А доколкото виждам повечето доставчици, които са одобрени за испански език предлагат нива А1, А2 и В1.
И аз се интересувам дали някой е карал курс по фотография - в София - ако може да даде отзиви.

Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 15:48 от Mariposa maravillosa

# 697
  • Мнения: 84
Аз пък си мисля за курс по готварство. Как ли ще се зарадват моите мъже вкъщи Grinning Има ли други желаещи и къде мога да карам такъв курс?

# 698
  • Мнения: 499
Аз пък си мисля за курс по готварство. Как ли ще се зарадват моите мъже вкъщи Grinning Има ли други желаещи и къде мога да карам такъв курс?

И аз си мисля за готварство,но за съжаление не откривам никакви отзиви..

# 699
  • Мнения: 543
За шофьорски курс, в Заявлението срещу
ПРОФЕСИОНАЛНО ОБУЧЕНИЕ ПО: какво точно трябва да напиша????
Водач на МПС за оществен превоз 840090
Вътрешни и международни превози на пътници 8400901
или и двете???
И като изкарам курса ще получа ли книжа, или само някакво свидетелство? Ще доплащам ли някакви изпити и др такси и ако да, на каква стойност?

И аз се интересувам. Доколкото намерих по старите теми трябва да е Вътрешни и международни превози на пътници 8400901, другото е само за кат.С.
Мисля да подготвя едно заявление така и да питам на място.

А ако някой е по-запознат моля да сподели   bouquet

# 700
  • Мнения: 2 342
Аз се ориентирах към тази фирма http://www.e-obuchenie.bg/kursove/profesionalni/shofiorski-kurso … odach-na-mps.html защото имат дистанционно обучение по теорията, присъства се само на кормуването. Отговориха ми, че трябва да напиша водач на МПС за обществен превоз в заявлението.
Издават свидетелство, плащат се такси за изпита пред КАТ около 150 лв. Разгледах по сайтовете на автошколите и там е така, обявяват една цена от 600 лв, но си плащаш после таксите за изпита пред КАТ.

# 701
  • Мнения: 2 176
здравейте.
насочих се към компютърна графика, но не съм сигурна дали това ще е достатъчно за да мога примерно за изградя уеб сайт от 0-та.  newsm78
Не съм запозната с учебния план на обучението по Компютърна графика, но за изграждането на един уеб сайт от нулата определено само този курс няма да ти е достатъчен. Нужни са и познания по програмни езици, освен ако не ползваш някоя от готовите системи като Wordpress и прочие, но пак е нужно поне минимални познания по HTML и др.подобни. В крайна сметка зад един сайт стоят освен хубавата визия, също и доста редове програмен код... Peace


Да, така е, обаче не виждам да има курсове по уеб дизайн. Има ли изобщо професионално обучение за правенето на сайтове и коя специалност от предложените от АЗ го покрива?

# 702
  • София
  • Мнения: 3 449
Здравейте,
аз пък се интересувам мога ли да науча точно HTML, Java или изобщо някакъв език за програмиране (естествено говорим за начално ниво). Ако някой има идея къде и как , ще съм много благодартна!  Hug

# 703
  • Мнения: 38
Момичета за Английски език в София от кой доставчик сте доволни?

# 704
  • Мнения: 499
Момичета за Английски език в София от кой доставчик сте доволни?
Британика  Peace

Общи условия

Активация на акаунт