Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 10

  • 66 669
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 38
Момичета за Английски език в София от кой доставчик сте доволни?
Британика  Peace

Много благодаря  Hug
Сега ще ги разуча как организират курсовете. Мисля да кандидатствам и за ключова и за маникюр-педикур-ноктопластика

# 706
  • Мнения: 89
Момичета, искам да попитам следното: аз нямам право да се възползвам от програмата, съпруга ми иска да запише език, ако  подаде документи за език с дистанционно обучение, дали има възможност и аз да влизам в класните стаи /или да изкарам вместо него/

# 707
  • Мнения: 499
Момичета, искам да попитам следното: аз нямам право да се възползвам от програмата, съпруга ми иска да запише език, ако  подаде документи за език с дистанционно обучение, дали има възможност и аз да влизам в класните стаи /или да изкарам вместо него/

На предната или по-предната стр. има същия въпрос, последван няколко поста по-надолу от отговор.

# 708
  • Мнения: 2 176
Здравейте,
аз пък се интересувам мога ли да науча точно HTML, Java или изобщо някакъв език за програмиране (естествено говорим за начално ниво). Ако някой има идея къде и как , ще съм много благодартна!  Hug

И аз, и аз. Simple Smile

# 709
  • Мнения: X
Здравейте,
изчетох доста стр. назад, но не намирам отг. на въпроса/ите ми. Чета тук:
http://www.e-obuchenie.bg/kursove/kursove.html
за курсовете и ще си подам документи. Само, че тези които се коментират тук, напр. дизайн, реклама и разни други не ги намирам в списъка. Мислех, че коментирате миналогодишния списък, обаче стигнах до края на темата и още се пише за тях.
На мен ми се иска испански език, а предложените са английски, немски и гръцки...аз ли не чета където трябва?
Предварително благодаря!

# 710
  • Мнения: 499
Здравейте,
изчетох доста стр. назад, но не намирам отг. на въпроса/ите ми. Чета тук:
http://www.e-obuchenie.bg/kursove/kursove.html
за курсовете и ще си подам документи. Само, че тези които се коментират тук, напр. дизайн, реклама и разни други не ги намирам в списъка. Мислех, че коментирате миналогодишния списък, обаче стигнах до края на темата и още се пише за тях.
На мен ми се иска испански език, а предложените са английски, немски и гръцки...аз ли не чета където трябва?
Предварително благодаря!

Това,което гледаш са предложения от Доставчик на обучение (конкретна фирма).
Списъците на всички възможни обучения са в сайта на АЗ!!! http://www.az.government.bg/OPHR/news.asp?id=77

# 711
  • Мнения: 482
Имам следното питане, ако някой знае:
 Пишеше, че там, където имената не съвпадат, се попълвала декларация, която я има на бланка в приложените документи. Предполагам, че доста жени са с моя проблем - дипломата от средното е с моминската ми фамилия. Обаче аз такава бланка не видях. Попълвала съм подобни декларации, но те бяха свободен текст, или нещо от сорта: Декларирам, че.... и .....са мои имена.
Да коментирате по тоз въпрос?
 А, как разбирате кой е кода на професията , за "Водач ..." ме интересува, сиреч шофьор.

# 712
  • Мнения: 4
Здравейте,
изчетох доста стр. назад, но не намирам отг. на въпроса/ите ми. Чета тук:
http://www.e-obuchenie.bg/kursove/kursove.html
за курсовете и ще си подам документи. Само, че тези които се коментират тук, напр. дизайн, реклама и разни други не ги намирам в списъка. Мислех, че коментирате миналогодишния списък, обаче стигнах до края на темата и още се пише за тях.
На мен ми се иска испански език, а предложените са английски, немски и гръцки...аз ли не чета където трябва?
Предварително благодаря!


На 33 страница, натискаш върху Търсене на ключова компетентност и там може да намериш за всички езици, но в момента не го отваря, пробвай по-късно! Има испански език.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Имам следното питане, ако някой знае:
 Пишеше, че там, където имената не съвпадат, се попълвала декларация, която я има на бланка в приложените документи. Предполагам, че доста жени са с моя проблем - дипломата от средното е с моминската ми фамилия. Обаче аз такава бланка не видях. Попълвала съм подобни декларации, но те бяха свободен текст, или нещо от сорта: Декларирам, че.... и .....са мои имена.
Да коментирате по тоз въпрос?
 

Не, тази декларация за съответствията на имената се прилага към комплекта документи, а не се намира в него. Пишеш си я със свободен текст Peace

# 714
  • Мнения: 0
Моля за отзиви за "Кабината" - интересува ме конкретно английски език - он-лайн обучение. Ако някой е карал курсове там, ще съм му благодарна да сподели мнение.

# 715
  • Мнения: 482
Аха!!!
Ледена кралице, ще се изразя на изучавания  от мен по програмата език:
Vielen Dank!

# 716
  • Мнения: 914
Имам следното питане, ако някой знае:
 Пишеше, че там, където имената не съвпадат, се попълвала декларация, която я има на бланка в приложените документи. Предполагам, че доста жени са с моя проблем - дипломата от средното е с моминската ми фамилия. Обаче аз такава бланка не видях. Попълвала съм подобни декларации, но те бяха свободен текст, или нещо от сорта: Декларирам, че.... и .....са мои имена.
Да коментирате по тоз въпрос?
 
Не, тази декларация за съответствията на имената се прилага към комплекта документи, а не се намира в него. Пишеш си я със свободен текст Peace

Като се обаждах в едно от бюрата ми казаха, че на място ми дават бланка и там я попълвам  Peace

# 717
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Имам следното питане, ако някой знае:
 Пишеше, че там, където имената не съвпадат, се попълвала декларация, която я има на бланка в приложените документи. Предполагам, че доста жени са с моя проблем - дипломата от средното е с моминската ми фамилия. Обаче аз такава бланка не видях. Попълвала съм подобни декларации, но те бяха свободен текст, или нещо от сорта: Декларирам, че.... и .....са мои имена.
Да коментирате по тоз въпрос?
 

Не, тази декларация за съответствията на имената се прилага към комплекта документи, а не се намира в него. Пишеш си я със свободен текст Peace
На мен ми дадоха да попълня и подпиша тяхна бланка с декларация за съответствието на имената, когато си получавах ваучера чак.

# 718
  • Мнения: 4
Аз имам питане по отношение на БТ. Ако адреса на фирмата се води в Младост, но обектът,в който работя, се намира в Красно село, например, в кое БТ трябва да подам документи по месторабота? В БТ-то, което обслужва Младост или това, което обслужва Красно село? Ако може някой да отговори, тъй като ще имам само един ден, в който ще мога да подам документи и да не се налага да чакам пред едното БТ и после да ме пратят в другото. Благодаря!

# 719
  • Мнения: 38
Аз имам питане по отношение на БТ. Ако адреса на фирмата се води в Младост, но обектът,в който работя, се намира в Красно село, например, в кое БТ трябва да подам документи по месторабота? В БТ-то, което обслужва Младост или това, което обслужва Красно село? Ако може някой да отговори, тъй като ще имам само един ден, в който ще мога да подам документи и да не се налага да чакам пред едното БТ и после да ме пратят в другото. Благодаря!

"Всяко лице, което работи на трудов договор или е самонаето лице, има право да подаде заявление в бюрото по труда по местоживеене или по месторабота за една от двете ключови компетентности: да получи ваучер за дигитална компетентност или да кандидатства за ваучер, с който например, да премине обучение от три нива по чужд език от минимум 300 часа в обучителна организация по свое желание" 

В сайта на Агенцията има описано всичко:
Ето : http://www.az.government.bg/OPHR/news.asp?id=77

Общи условия

Активация на акаунт