Отговори
# 105
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 915
viconta, аз също никого не съм осиновила от форума, но за да съм по-добър човек и в мир със себе си, не мога да подмина такава тема и не мога да се забавлявам с нещо, което е опасно за здравето и може да те увреди до такава степен, че да нямаш деца. Всеки сам избира как да живее, това е моя начин, ако мога да съм полезна.
argo, вярата е полезна до някое време, след това идва медицината. Път към себе си не мога да дам, а и не искам, не е това начина. Който иска - ето, форума е открит, нека да провери какъв е моя път. За  човек, който претендира и размахва божия мисъл и помощ, изказването ти за менделеевата таблица е меко казано грозно и обидно. Да, загубили сме близки, загубили сме деца, загубили сме понякога надеждата си, но хора като нас са ни подали ръка и повярвай, това, човека до теб, минал по същия път, да вярва в теб е много по-силно, много по-истинско и прекрасно от това, да се уповаваш на Божи промисъл. Това ни дава сили, дава ни криле и вяра, че ще успеем един ден. Не църква, в която ролексите и бентлитата са на почит. Бог го има навън, някъде там, където няма свещеници и църква. Той е в това, което ни заобикаля, а не в иконата, поставена на олтара. И в това, че при нас се случва чудото на зачатието, въпреки соченето с пръст и забраните на църквата...
П.С. Вендуза, коланче, ябълка, зелка, гърне и сие не са начините, по които една жена може да забременее. Те са символ на ония тъмни векове, в които хората трудно са проглеждали и не са виждали истината....

# 106
  • Мнения: 17 995
гея, с цялото ми уважение към теб и с надежда да не ме разбереш погрешно - всеки си има неговата истина. аз не прече на истината на другите, нека и те не пречат на моята. ако някой иска - зеле.... да заповяда, ако иска доктор - да заповяда. за всеки неговата си истина е истинската. ако се вслуша в думите на другите - ок., ако ли не, никой не може да го спре да клечи над каквото му хрумне

# 107
  • Мнения: 7 488
Гледах да съм сдържана и възпитана, но май се взехте много на сериозно.
Всеки си знае положението и има акъл в главата си, който да го мърда от време на време.
Не можем да оправим света, така че по-добре да се гледа от забавната му страна.
Права е viconta, който както иска да разбира нещата.
Тука за един морал и едни грънци да вземем да си избодем очите сега.

# 108
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 915
viconta, всеки има право да си го интерпретира както иска. Аз съм постъпила спрямо моите разбирания, ти постъпваш спрямо твоите.
Fellindra, да, вземаме се на сериозно. Особено за такива неща и ми е трудно да гледам от забавната страна. Въпрос на вътрешно усещане. И не, нямам намерение на никой да избождам очите Peace

# 109
  • Мнения: 6 730
Все пак темата беше посветена на грънци, зелки и къртици, а не на Арго Rolling Eyes
Между другото, Арго, модераторите са отдавна информирани. Чудя се защо не взимат отношение. Искам само да те помоля да спреш да даваш квалификации за живота на хора, които не познаваш и наистина да спреш да ни навираш вярата си в лицата ни. Не знам, но силно се надявам създателката на темата да е разбрала, че не живеем в 18-ти век и вече да е потърсила адекватна помощ. Другото е страшно ooooh!

# 110
  • Sofia
  • Мнения: 3 055
Нека приключим тук.
Ставащото не е в ничия полза.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт