ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 72 433
  • 758
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 609
Благодаря за бързия отговор!   bouquet

# 286
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 939
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=682437.new#new

Моля ако е възможно да преместите тази тема в справочника.Така на жената ще могат да и отговорят повече хора.Благодаря ви за което!  bouquet

# 287
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здравейте, от доста време опитвам да си сложа картинка и въпреки, че е в допустимите размири, пак бива отхвърляна. Ето това е картинката http://media.snimka.bg/s1/1220/028683634.jpg?r=0

# 288
  • Мнения: 4 390
Здравейте, от доста време опитвам да си сложа картинка и въпреки, че е в допустимите размири, пак бива отхвърляна. Ето това е картинката http://media.snimka.bg/s1/1220/028683634.jpg?r=0
Здравейте!

Цитат
Максимално допустим размер на картинки към профилите:
ширина - до 160 пиксела
височина - до 200 пиксела
Аватари, надвишаващи тези размери, автоматично се отхвърлят и системата ще Ви подкани да изберете картинка от галерията на форума.

Максимално допустим размер на изображения в подписите:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 200 пиксела

Вашето изображение е с размери 360х480.

# 289
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Благодаря за бързия отговор Мун. Странно, снимката я намалявах няколко пъти с разли4ни програми до размерите 150/200 пиксела  newsm78

# 290
  • София
  • Мнения: 627
Що за чудо е това , мисля че не е регламентирано  newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=342558;sa=showPosts

# 291
  • Мнения: 30
Благодаря за бързия отговор Мун. Странно, снимката я намалявах няколко пъти с разли4ни програми до размерите 150/200 пиксела  newsm78
Проблема е в snimka.bg, незнайно защо като смалиш някоя снимка и я качиш там, сайта пак я разтегля до оригиналните ѝ размери, от няколко месеца вече е така. Качи я някъде другаде, примерно http://tinypic.com/ или http://prikachi.com/. Все пак препоръчвам първия, защото прикачи понякога се срива и може известно време да си без аватар. Иначе и двата сайта стават да ги ползваш и без регистрация.

# 292
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Sellene така и направих, благодаря за съвета, а и резултата е на лице  Peace Grinning

# 293
  • Мнения: 245
Здравейте, искам да започна нова тема в раздел "Семейни отношения", но не мога...какво трябва да направя, за да имам тази възможност?

# 294
  • Мнения: 6 374
Да имате нужния ранг.
Подробности - в закованата тема за рангове и брой мнения тук в този подфорум.

# 295
  • Мнения: 245
Как да натрупам този ранг, като не мога да пиша..

# 296
  • Мнения: 6 374
Явно не сте прочели внимателно указаната тема.
Може да пишете навсякъде, без подфорум Семейни отношения и без подфорумите за обяви.
Нямате ограничение за писане във всичките останали (около 70) тематични подфорума, като обаче само в част от тях мненията се отчитат.

# 297
# 298
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам защо виждам аватара си само когато съм онлайн? Както и подписа?

# 299
  • Мнения: 6 374
Предполагам сте ги добавили съвсем скоро.
Гостите (нелогнатите потребители) виждат кеширана информацията от профилите. Обновява се автоматично през няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт