Астмата, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 19

  • 50 404
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 395
Беки,Сапунджиев в Терапията,много 'избирах",обиколих ги всички и се спрях на него,дано не съм сгрешила в избора си

# 226
  • Varna
  • Мнения: 417
Ние преди две седмици бяхме в спешното заради секрет от ухото.Оказа се спукано тъпанче-Сапунджиев ни прегледа.Много внимателен,предразположи детето,мен ме успокои...Бих казала ,че е добър доктор ..Определено не сте сбъркали.Една позната преди няколко месеца вадиха сливица при него-и тя е много доволна.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 395
И моето мнение е такова,надявам се,аз междувременно взех и калциев глюконтат да и давам

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 754
честита учебна година на всички дечица

Много здраве и успех  Hug

# 229
  • Варна
  • Мнения: 395
Да,нека им е честита и успешна и много здрава!
[/b]Ние открихме сезона,били сме със лек спазъм/дребната/,утре ще ходя да я чуе пулмоложката и да видим какво ще се правим

# 230
  • Мнения: 369
Да,нека им е честита и успешна и много здрава!
[/b]Ние открихме сезона,били сме със лек спазъм/дребната/,утре ще ходя да я чуе пулмоложката и да видим какво ще се правим

И ние  Crazy С ларингит ми е баткото...и лек ларингитен пристъп направихме.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 395
а,при нас след ларингоспазъма /също горе-долу лек/ сега е бронхо,ама не ми се вярва,аз не я чувам

# 232
  • Мнения: 369
mucata Как сте днес? Ние почнахме и температура да вдигаме...Ще взема и аз да го закарам на пулмолога да го чуе.

# 233
  • Варна
  • Мнения: 395
как,как -със спазъм,иначе Т вече поне нямаме,но кашля.....................................почнахме Сингулара и Екозал естествено за 3 дни

# 234
  • Varna
  • Мнения: 417
За какво е Екозала?По принцип вие с какво оправяте спазъма,инхалации правите ли?
Пожелавам скорошно оздравяване

# 235
  • Варна
  • Мнения: 395
Екозала е Вентолин за бейбихалер,ние сме на него при нужда

# 236
  • Мнения: 3 695
marychery, кой е пулмолог в Токуда?
Да си повторя върпроса. Има ли пулмолог в Токуда, който преглежда и деца?
Благодаря предварително!   bouquet

# 237
  • София,
  • Мнения: 4 267
marychery, кой е пулмолог в Токуда?
Да си повторя върпроса. Има ли пулмолог в Токуда, който преглежда и деца?
Благодаря предварително!   bouquet

Тини - няма пулмолог в Токуда, там всъщност всички се водят педиатри - общо, но повечето са и с втора специалност. Като примерно Лисички е ревматолог, но той също и много добре познава заболяванията на белия дроб и винаги безпогрешно диагностицира спазмите и всичко свързано с белодробните заболявания и тези на ГДП. Някои са гастроентеролози, други са ендокринолози и т.н.  Аз днес цял ден се опитвам да се свържа по телефона и да питам да запиша час за диспансер - време ни е вече за контрола и да видим какво ще правим. Лошото е, че лекарките които следаха там диспансера са изпратени на някакви специализации за дълго време и сега на тяхно място трябва да има други, та ще трябва да се презаписват децата, но неможах да се свържа уви  и да получа инфо. Моля ако някое дете, което е било на диспансер при Кристина Петрова и сега е минало на преглед да споделите кой я замества и как е?
Аз иначе отдавна не съм вризала тук. Ние изкарахме едно страхотно лято - без никакви, ама никакви проблеми. И точно преди да я пусна на ДГ миналата седмица, вдигна Т, ей така изведнъж, после изкара някакъв енетро вирус. Пуснах изследваияна за ДГ, а се оказа че си отглеждаме стафилококи, но странно само носители сме, уж. Просто никакви симптоми нямаше че има стафилококи в гърлото! Личната изписа някакви антибиотични капки да слагаме, но странно откакто ги слагам от вчера изведнъж и се разтече носа, очите и почервеняха отдолу под клепачите, направо има вид на болна, странно. А цяло лято си беше добре, правихме си хомеопатичното лечение и нищо ни нямаше. Лошото е че тези дни немога да се свържа с хомеопатката и да и обясня какво става, дали пък не правя глешка като слагам тези АБ капки. Пролетта също лекувахме стафилококи, но  с ХЛ и уж ги бяхме изтребили, но явно не сме останали са си - въпреки че контролния секрет беше чист! Аз и сега се съмнявам дали пък нещо не са сгрешили в лабораторията, но пък хомеотапката беше сигурна че има стафилококи, защото когато се разболя симптомите и приличали много на такова - излезе права, но сега пък немога да се свържа с нея за да каже какво да правим!!!

Успешна учебна и здрава  година на всички малки и големи ученици!!! Hug

П.П. Последно успях току що да се свържа с Токуда - на мястото на др. Кр. Петрова имало някаква друга лекарка - като пулмолог, казва се др. Алексиева! Някой ако е ходил при нея моля да сподели впечатления - СПЕШНО!!!

Последна редакция: чт, 20 сеп 2012, 15:44 от <eiffel tower>

# 238
  • Мнения: 3 695
Мерси за отговора, <eiffel tower>. Оздравявайте бързо!  bouquet Обаче на мен ми трябва пулмолог за една консултация и становище. Ако тази Алексиева е такава, моля да споделиш. Гледам, че имат Пулмология, но дали преглеждат деца се чудя.

# 239
  • Мнения: 5 531
д-р Алексиева ни беше лекуваща лекарка докато бяхме в отделението. Аз много я харесах, Михаил също. Не мога да кажа като качества - дали е добър или лош пулмолог, но аз съм с добри впечатления от нея.
Иначе аз съм казвала многократно - нашият доктор в Токуда е д-р Лисички. Винаги безпогрешно е диагностицирал състоянието на Михаил.
ЧЕСТИТА И УСПЕШНА УЧЕБНА ГОДИНА  на всички ученици и от нас.

Общи условия

Активация на акаунт