Огледален свят по VOYO ~ тема 2 ~

  • 55 611
  • 741
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
aidee be horaa .. nqkoi da mi pishe i da mi kaje ot kude da gi tursq tiq epizodi na ogledalen svqt  (sled 15 ) naa tolkova ot vas pisah no nikooi ne mi otgovarqq .. stiga deee Sad( iskam da gi gledamm ! Sad(

# 211
  • Мнения: 0
Направо съм възмутена!! След цял ден на работа, единствения ми начин да разпусна и да си почина, да се отделя от ежедневието е да си пусна някой хубав сериал. В момента съм на вълна Фериха и както всички вас дебна като побъркана дали ще го качат или ако го качат веднага отваарям страницата и не затварям докато не го изгледам Simple Smile
Иначе аз също съм от новодошлите в сайта, регистрирала съм се заради филма и това което правят бтв е.... незнам дори как да го опиша!
Надявам се в бъдеще да гледаме сериите по спокойно. Ако има новини за 23 епизод не ме пропускайте Simple Smile

# 212
  • Мнения: 0
И аз съм нова,регистрирах се преди малко,но само заради сериалчето.не съм от БТВ  Embarassed
Бих изкала да помоля за 23-ти на ЛС.Благодаря предварително  bouquet

# 213
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
В саитовете в които до преди час два имаше остатаци от филма вече няма и следа изтриха всичко... останаха само турските варянти които са достъпни в youtube също в момента няма нищо никъде... преглеждам няма... може и днес да няма 23 епизод никъде. Съжелявам ако можех да изтрия аз БТВ бих го направила ама няма как  newsm11

# 214
  • Мнения: 0
aidee be horaa .. nqkoi da mi pishe i da mi kaje ot kude da gi tursq tiq epizodi na ogledalen svqt  (sled 15 ) naa tolkova ot vas pisah no nikooi ne mi otgovarqq .. stiga deee Sad( iskam da gi gledamm ! Sad(
Готова си Peace

# 215
  • Мнения: 1
много жалко  Sad май никой няма да качи 23 епизод  Sad

# 216
  • Мнения: 0
много жалко  Sad май никой няма да качи 23 епизод  Sad
Чакаш Peace

# 217
  • Мнения: 1
много жалко  Sad май никой няма да качи 23 епизод  Sad
Чакаш Peace
чакам, нямам избор  Wink

# 218
  • Мнения: 1
Спомням си, че някой беше писал още в първата част на темата, че има абонамент за Voyo. Може ли той/тя да го запише и да го качи в някой сайт за видео споделяне? Simple Smile Hug

# 219
  • Мнения: 0
До 9 оригинален епизод ги има на едно място (със субтитри са). Това не знам кой епизод от тези на БТВ е. Аз съм гледала до 12 от турските, някой знае ли това горе долу на кой отговаря?

# 220
  • Мнения: 0
12 епизод от турските горе долу идва около 30 епизод според мен по voyo

# 221
  • Мнения: 13
Влезте във VBOX -огледален свят- излизат всички серии до сега и се отварят без проблем.Преди малко изгледах 23еп.

# 222
  • Мнения: 0
Мерси. Значи до другата седмица  имам време да помисля дали да им дам на тея от БТВ 8лв. Като чета какво"гонене" пада с тях. Ама те това целят де ,такива по-нетърпеливи като мен да им се вържат.

# 223
  • Мнения: 0
Влезте във VBOX -огледален свят- излизат всички серии до сега и се отварят без проблем.Преди малко изгледах 23еп.
Що не им пратиш линка на бтв да могат да го изтрият а newsm78 ooooh! ooooh!

# 224
  • Мнения: 0
на мен нищо не ми намира за 23-ти #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт