Огледален свят по VOYO ~ тема 2 ~

  • 55 612
  • 741
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 654
Боби, изчерпал си си лимита на кутията и не мога да ти пратя отговор.
ЗА съм,дай точни данни за пратката!

# 241
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=PWUoygREtnc&feature=player_embedded

Клипче с Фемир и много хубава песен Hug

# 242
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Клоди,  bouquet  bouquet  bouquet Любимо клипче! Heart Eyes

# 243
  • Мнения: 3
Боби, изчерпал си си лимита на кутията и не мога да ти пратя отговор.
ЗА съм,дай точни данни за пратката!
Благодаря за осведомлението, сега ги изтрих съобщенията и има достатъчно място Peace

# 244
# 245
  • Мнения: 51
Здравейте!И аз като вас съм запленена от този сериал!Чакам с нетърпение всички епизоди, а до тогава http://vbox7.com/play:a8973ac356

# 246
  • Мнения: 0
Здравейте!И аз като вас съм запленена от този сериал!Чакам с нетърпение всички епизоди, а до тогава http://vbox7.com/play:a8973ac356
Hug Hug Hug

Айде още един  http://www.youtube.com/watch?v=oUy7vVsUXws&feature=related     Hug

# 247
  • Мнения: 0
Davaite 23ti che IZDIVQH!!!  Grinning

# 248
  • Мнения: 0
не само ти  Grinning чак не знам как ще спя спокойно без да съм го гледала  Laughing така ме човърка ...... Laughing

# 249
  • Мнения: 1
лека вечер на всички от мен  и дано утре ни огрее 23 епизод  Simple Smile Hug

# 250
  • Мнения: 0
И аз чакам да видя кога ще я качат за сега няма нищо Cry

# 251
  • Мнения: 2

Идеята ти е великолепна ! Така се решава проблема на хората за които 8 лв месечно са много !
Само че моята идея е ,че не искам да плащам на една медия за това,че има възможността да открадне нечии благотворителен , интелектуален труд и след това да го продава като свои !
Защо ли ми се струва, че много хора са на това мнение ?

Искам да гледам сериала със субтитри и в оригинални серии,които имат начало,развръка и край,според режисьорското виждане за действието !

Ето от това ме лишиха БТВ и нейните апетити за лесни печалби !
Показват ни се серии орязани по удобен за програмната схема на медията начин-без изобщо да се съобразяват с филмовото действие !
Дублажа е неудачен и изобщо не може да се сравни с изразителните гласове на турските актьори !
Затова не смятам да  поддържам пък макар и с 8 лв.месечно въпросната самозабравила се медия!




Права си и много точно си го написала!!! Подкрепям те, това е и моето мнение. Неси, Еси, и още други момичета и млади жени( с деца и работещи) през последните две години се лишиха от свободното си време да превеждат Нарекох те Фериха! Съвсем безцеремонно и с никаква съвест те изтриха труда на точно тези момичета!!! Не им ли е неудобно!!! И 1 стотинка от мен няма да получат БТВ за Огледален свят!!!

# 252
  • Мнения: 11 038
това го направиха с още няколко сериала. Изтриха всички серии на КАКВА Е ВИНАТА НА ФАТМАГЮЛ, за да си налагат ПЕПЕЛ ОТ РОЗИ, с дублажа и пискливите гласове, с нарязаните серии и така. След като преведох една серия на Фатмагюл и си отделих 2 нощи писане и субтитриране, до ранни зори... и два дни по-късно ми изтриха клиповете... за мен това си беше повече от брутално. По същия начин сега трият клиповете на ТАКА ТЕЧЕ ВРЕМЕТО, които качваме от поне една година. Защото те са купили сериала и го излъчват под името ВРЕМЕТО ЛЕТИ, отново с безобразно нарязани серии.  Утре може да купят ИФФЕТ или КУЗЕЙ ГЮНЕЙ например... пак ще изтрият всичко. Тоест ще наредят на модераторите на ВиБокс и торент сайтовете да го направят. Подигравка с труда на хората, който е бил безвъзмезден и доброволен


а 23 еп. освен да ви го кача в DOX BG , за теглене, не за гледане онлайн. Дано оцелее поне 24 часа, преди да го изметат

Последна редакция: ср, 01 авг 2012, 22:46 от diziler

# 253
  • Мнения: 0
Почвайте да гледате Peace

# 254
  • Мнения: 2
това го направиха с още няколко сериала. Изтриха всички серии на КАКВА Е ВИНАТА НА ФАТМАГЮЛ, за да си налагат ПЕПЕЛ ОТ РОЗИ, с дублажа и пискливите гласове, с нарязаните серии и така. След като преведох една серия на Фатмагюл и си отделих 2 нощи писане и субтитриране, до ранни зори... и два дни по-късно ми изтриха клиповете... за мен това си беше повече от брутално. По същия начин сега трият клиповете на ТАКА ТЕЧЕ ВРЕМЕТО, които качваме от поне една година. Защото те са купили сериала и го излъчват под името ВРЕМЕТО ЛЕТИ, отново с безобразно нарязани серии.  Утре може да купят ИФФЕТ или КУЗЕЙ ГЮНЕЙ например... пак ще изтрият всичко. Тоест ще наредят на модераторите на ВиБокс и торент сайтовете да го направят. Подигравка с труда на хората, който е бил безвъзмезден и доброволен


а 23 еп. освен да ви го кача в DOX BG , за теглене, не за гледане онлайн. Дано оцелее поне 24 часа, преди да го изметат



днес едно от момичетата качи 22 еп и докато вляза само в Докса и го махнаха.  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт