МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 11

  • 60 356
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, включвам се и аз в този форум. Аз искам да раждам нормално с епидурална упойка, ако някой даде мнение ще е добре.

# 17
# 18
  • Мнения: 850
Моля , препоръчайте ми хирург , за цепване на пишата на малкия.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 535
Моля , препоръчайте ми хирург , за цепване на пишата на малкия.

Д-р Маджуров, в неговата си болница в "Зорница".Предполагам обаче, че ще те посъветва да изчакаш още малко да порасне детето. Peace

# 20
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Здравейте.Искам да попитам след раждане допускат ли се свиждания на роднини в стаите на родилките,където са бебенцата или се допуска само бащата?

# 21
  • Мнения: 96
Здравейте.Искам да попитам след раждане допускат ли се свиждания на роднини в стаите на родилките,където са бебенцата или се допуска само бащата?
Да пускат се роднини.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 614
Дрехи за бебето носихте ли си? Знам, че не е необходимо, но все пак взехте ли с вас?

# 23
  • Мнения: 96
Дрехи за бебето носихте ли си? Знам, че не е необходимо, но все пак взехте ли с вас?
Аз не съм носила. Само за изписването ми донесоха дрешките, които бях приготвила.

# 24
  • DE
  • Мнения: 967
ДРехи се носят за изписването само.

# 25
  • Мнения: 12
запис:)

Lkrumova - заповядай в темата на бургаските майчета. наистина тук можеш да завържиш много приятелства и да получиш съвети. Ти от кой комплекс си?

От Славейков съм, а иначе ще посетя и другата темичка, благодаря за поканата!  Hug

# 26
  • Мнения: 6 735
И аз тук Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 420
Запис Whistling

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте.Искам да попитам след раждане допускат ли се свиждания на роднини в стаите на родилките,където са бебенцата или се допуска само бащата?

След като родиш и те преместят в стаята, бащата може веднага да дойде да ви види, независимо от часа. За роднитите-в часовете за посещение, а също мисля, че можеш да си платиш и за неограничени посещения.

Дрехи за бебето носихте ли си? Знам, че не е необходимо, но все пак взехте ли с вас?

Бебето го обличат, повиват, къпят и т.н. от болницата, само за изписването е нужно ти да носиш.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт