Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 9

  • 40 483
  • 772
  •   1
Отговори
# 540
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Диди, напълно съгласна съм.  newsm10 И сега си слушам музиката от време на време.

# 541
  • Мнения: 3 436
Иве,гадното е като намесват и децата.

Вили, в този сериал много си играят с децата.... Не мога да разбера защо трябва да набъркват и деца. Те големите си правят сами достатъчно неща, за да заместват и такива малки душички.

Здравейте, момичета!
Още не съм гледала днешната серия. А за децата ... Мисля, че някои затова превъртат в зрелите си години, защото "са си играли" с тях не на ужким и доста са им бъркали в душичките. Някои все пак изваждат късмета да са нормални възрастни. Лично мнение.
До по-късно днес!

# 542
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Таня, имах съвсем друга предвид като го написах.

# 543
  • Мнения: 3 436
Иве, ОК.

# 544
  • Мнения: 898
 :hahaha
Скрит текст:

# 545
  • Мнения: 69
Дени, колежке мила, много си сладка в резюметата на серийките. Много ти се радвам.  Hug

Днес за първи път ми стана жал за Бурджу. Тя не спря да драматизира излишно, е на ти сега драма - да не се знае ще оживееш ли?!

# 546
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Ди, колежке радвам се, че ти е забавно, серията беше много тежка и исках малко да я разнообразя, пък и Ресул доста ми помага с тъпите си изпълнения.  Hug

За Бурджу не бих казала че ми е жал, но виж за детето ми е жал, то не е виновно с нищо и има право да живее ...   Praynig

Май още не са качили днешната серия, да си я прегледам отново  newsm78 

 Hug   Hug 

# 547
  • Мнения: 539
 Peace   didi  dai  epizoda ot  dnes  sori za latinicata niama da pisha poveche  Embarassed  

# 548
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
С толкова правописни грешки съм го написала това резюме, че да ме е срам, че съм учителка - УЖАС!! Отивам да ги оправям  Blush

# 549
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Дени, не се притеснявай. Аз бях така като писах и гледах направо. Пак е нещо като не можеш да гледаш.
Наистина серията я няма качени никъде май.  newsm78

# 550
  • Мнения: 898
Peace   didi  dai  epizoda ot  dnes  sori za latinicata niama da pisha poveche  Embarassed  
Няма го качен още онлайн

# 551
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Оправих го, вече и повечето ми изречения имат смисъл и си има запетайки, където трябва  Joy

срамота....

# 552
  • Varna
  • Мнения: 103
Какво се случи със сестричката на Бену, че нещо ми убягна момента с нейното изчезване от сериала? 

# 553
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Какво се случи със сестричката на Бену, че нещо ми убягна момента с нейното изчезване от сериала? 

Просто тя живее в училище с пансион и затова я няма. Пък и е по добре да не намесват детето в драмите си.

# 554
  • Мнения: 898
 hahaha
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт