София МЛАДОСТ (19)

  • 73 824
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 805
Няма да има ремонт за 64ЦДГ тази година - финансиране нямало.

Да питам - кога мога да открия директорката по телефона?
Малката тръгва началото на третата седмица пез септември, нас няма да ни има в София първата, остава ми една седмица за подготовка. А нищо не ми е казала - какво да нося на детето - дрехи, ранички.., какви изследвания са необходими ( за яслата правихме, но така и не стигна до ясла), не заоисват ли имена кой може да го взема това дете...не знам нищо за тази градина какви са им изискванията  Confused

# 136
  • Мнения: 3 634
Моят син е в тази ДГ. Пижамата и резервни дрехи са от теб. Облеклото настояват да е такова, че децата да могат да свикват да се обслужват сами. Обикновено стоят раничките в гардеробчетата и си ги взимаш в петък. 1 шише по твой избор за вода, надписано. Там има диспенсъри и ги пълнят. В нашата група преди искаха и малка хавлиена кърпа за ръце, но после минаха на салфетки.

Директорката не ти трябва за изследванията, аз говоря със сестрата. След 01.09 предполагам ще можеш да намериш по телефона и двете. Сега са в отпуска. Декларации се подписват в първият учебен ден (за детето ти), тогава ще ти дадат мобилните номера на госпожите и ще можеш да зададеш въпроси.

Аз съм много доволна от тази градина, надявам се да ти хареса и на теб!  Peace

# 137
  • Мнения: 7 263
Да попитам тук тихичко, че леко се втикосах преди малко - в края на отоплителния сезон платихме вече една т.нар. "изравнителна сметка" - със сигурност съм от потребителите, които потребяват по-малко от платеното, но .... платих си и нея като поп.
Очаквах поне откъм това перо безметежни месеци до началото на новия отоплителен сезон, но ... не би - днес като си погледнах електронното банкиране имам нова фактура за месец ЮЛИ  на скромната стойност 284 лв ..... Twisted Evil Shocked дали не е имало парно през юли?! и аз да съм го пропуснала .... верно че, лекинко беше топличко в къщи ..., но си мислех че е от времето.
В апартамента на наемателите ми сметката е 520 лв  Twisted Evil Shocked
Има ли някой обяснение на този феномен, защото вече тази фирма ме докарва до истерия

# 138
  • Мнения: 822
Във фактурата на Топлофикация за м.Юли освен изравняването за сезон 2011/2012, е включена и топлата вода за м.Юли. Ако вече сте получили изравнителни сметки от топлинния счетоводител и имате да доплащате, тази сума се плаща заедно с текущото потребление за м.Юли. В информацията от изравнителната сметка е отразена консумацията на топла вода и ако е повишена, това веднага се отразява и на текущата сума. И аз така се изненадох от сумата, но след като прегледах цялата документация за година назад, всичко ми се изясни. Цената на кубик топла вода варира от 7,50 лв. до 8,15 лв. на месец според сезона.

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 13:58 от Stelda

# 139
  • Мнения: 2 805
Моят син е в тази ДГ. Пижамата и резервни дрехи са от теб. Облеклото настояват да е такова, че децата да могат да свикват да се обслужват сами. Обикновено стоят раничките в гардеробчетата и си ги взимаш в петък. 1 шише по твой избор за вода, надписано. Там има диспенсъри и ги пълнят. В нашата група преди искаха и малка хавлиена кърпа за ръце, но после минаха на салфетки.

Директорката не ти трябва за изследванията, аз говоря със сестрата. След 01.09 предполагам ще можеш да намериш по телефона и двете. Сега са в отпуска. Декларации се подписват в първият учебен ден (за детето ти), тогава ще ти дадат мобилните номера на госпожите и ще можеш да зададеш въпроси.

Аз съм много доволна от тази градина, надявам се да ти хареса и на теб!  Peace

Много благодаря!  Hug

Дано, дано и ние да сме доволни и по-малко боледуване и лека адаптация й пожелавам на малката ми Simple Smile

# 140
  • Мнения: 263
Здравейте! Има ли някъде в квартала хубава зала, в която да провеждат йога, аеробика или някакъв друг вид спорт. Ще съм благодарна, ако имате впечатления и информация за цени.

# 141
  • Мнения: 7 263
Да в Младост 4, бл.438 - Тайгър спорт. Peace аз вече съм им фен, условията са много добри, а инструкторките са номер 1!

# 142
  • Мнения: 3 634
Да в Младост 4, бл.438 - Тайгър спорт. Peace аз вече съм им фен, условията са много добри, а инструкторките са номер 1!

И на какво ходите вие и кога, за да ви се натреса придружа?

# 143
  • Мнения: 7 263
Ооооо хайде бе ОктиHug Hug Hug Аз врънках в началото тук за компания, но всички ме отрезАхА.
Аз ходя вторник и четвъртък от 18.30 на Пилатес при Руми - този вторник не знам дали ще има, защото цялата зала е затворена, но в четвъртък ще са там девойките, а и аз ще опитам да намина, защото пък после отплувам за моренцето, та ако има начин да затегна някоя и друга сланинка по-яко.
Иначе има тае бо, което е много яко, но за жалост не става вече за мен и се надявам скоро да се включа и в някой йога час на Ралица.

# 144
  • София
  • Мнения: 12 229
  Аз също мисля да ходя в тайгърспорт, само че не ми се ходи сама... Отделно досега не съм ходила и дори незнам как точно е подходящо да се облека  Embarassed

# 145
  • Мнения: 7 263
Aila клинче, долнище на анцуг, тениска, потник - каквото те кефи. Играе се бос принципно, но можеш и с чорапи.
Аз съм там след 10-ти септември.

# 146
# 147
  • Мнения: 7 263
Протеста е насрочен за сряда в 18.30 ч. на кръстовището срещу "Макдоналдс" между "Младост 2" и "Младост 3"!

# 148
  • София
  • Мнения: 2 164
В цяла Младост ли събират контейнерите за боклук в 6,30 сутринта? Е, не се търпи вече  Close!

Дано има ефект от този протест, но като са си наумили да строят, се съмнявам, че нещо ще ги спре. Дано не съм права!

# 149
  • софия
  • Мнения: 2 140
При нас пък всеки ден различно минават за боклука.Става въпрос за Младост2.Днес камионът мина чак сега в 15 ч.

Общи условия

Активация на акаунт