Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 1 446
Оф, не ми е добре, как може да съм болна посред лято бе...................

И тука пародиите продължават, трябва да стискам зъби,че тези месеци ще са много решаващи за развитието ми  Praynig

# 33
  • Мнения: 1 983
Оф, не ми е добре, как може да съм болна посред лято бе...................

И аз така....облякох си суичър..тресе ме Sad

# 34
  • Мнения: 1 446
Аз вече съм на края на настинката, така че минах и тресенето, и кашлянето като магаре, и болното ми гърло.

Ама ей на--не мога още да усещам нищо.  ooooh!

# 35
  • Мнения: 234
hm  Thinking
Всички колеги,които са били на почивка на фирмената станция са се посрали и настинали.

# 36
  • Мнения: 1 446
Оф, направо не ми се ходи в Созопол на тийм билдинг. Толкова болести имало......

# 37
  • Мнения: 1 983
Фи-то сега ми донесе хексоралетен и терафлу.
Ама преди 2 часа пих фервекс, тъй че сега само хексоралетена ще уважа. Ако не ми помине малко до края на деня, утре мисля хич да не идвам на работа. ooooh!

# 38
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Пухи, по-скоро вирус общ ги е изпотръшкал, а той най-вероятно има общо с кухненският персонал там!
Ред, вземи нещо превантивно и се мятай, не се халосвай Naughty Инфлуцид по схема ще ти свърши работа Wink

# 39
  • Мнения: 234
Сигурно,Плам.

Абе, едно време имаше ли толкоз много вируси  Thinking
Или ся мноу станаха тоалетните отпадъци в морето?
Концентрация на лайна=прецакани почивки.

# 40
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
На морето само мин. вода се пие.  Peace
Най вероятно е имало нещо развалено на стола.  WinkТрябва да се внимава, какво се консумира.

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 13:18 от Syn

# 41
  • Мнения: 1 983
Сигурно,Плам.

Абе, едно време имаше ли толкоз много вируси  Thinking
Или ся мноу станаха тоалетните отпадъци в морето?
Концентрация на лайна=прецакани почивки.

Бе не знам, ама много мои познати и тая година, и миналата, все различни хора, ги гепи някакъв вирус, и то всички, които бяха на Лозенец. Thinking

# 42
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Пухи, второто Peace

Преди да решите къде да летувате, проверете отзивите за плажа, ако има "син флаг" би бил една идея по-сигурен и чист Peace

# 43
  • Мнения: 234
Да,Syn,но като се гмурнеш 2-3-4-5 пъти в морската вода и си близнеш 2-3-4-5 пъти от нея и насира е готов  Laughing
То,не че и вкъщи не може да стане де Laughing

# 44
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
... Иначе в момента всичко е претъпкано по морето. Движението е ужасно. ...
Да, И това-голямата концентрация на хора е предпоставка за повече вируси. Също и затворените комплекси Wink-там един вирус си се извърта няколко пъти за сезон Stop

Общи условия

Активация на акаунт