Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви # 77

  • 29 598
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 821
Момичета... Hug Hug Hug Hug Hug



# 16
  • Мнения: 4 725
Добро утро!
Малко светлина имаше в снощната серия. Усмивката на Джемиле. Радостта в очите на Осман.
Ле-леее каква сцена беше при адвоката. Две жени. За един "мъж". Два листа. Една химикалка.
Али обаче искаше Кроколин да подпише. И й подаде своята химикалка. Ама тя върти ли върти хитри очи.
За запознатите: Какво ли очаква от живота си с Али? От колко време се познават? Кога е успяла да се запознае с обичаите в турска къща?
Ахмет. Не го разбирам. Аз. Тези идеи, битки... Противопоставянето. Далече е от мен днес. За онова време е било друго. Ок, има кауза. Но страдат и други.
А после ... Той ранен. В главата. Уж да внимават с него, че било черепна травма. А те го качиха в кола, раздрънкаха го яко по разбити пътища... Филм.

Наистина, много противоречив в действиятя си е Али, хем сърби, хем боли, че му е драго в опеделени моменти, където са му сълзите и и вълненията, там му е и гнева!

За Мете, ще трябва да го изтърпим още малко такъв, после любовта го превръща в друг човек!

Берин е направила избора си вече, според мен! А Хакан проявява слабост, която не е в негова полза. Какво сега, от съжаление ли да го обича Берин? Не става насила!

Кроколини, нали си спомняте, наблегна и на Али, и на Нерка, и на Хасефе, че непрекъснато се учи!

Не мисля, че Джемиле, влагаше в онези погледи и мисъл дори, за Али! Според мен, това беше първична готовност за реагиране, ако някоя подпише по - рано, а другата се дръпне!

Видяхте ли революционерката, какъв поглед вади! newsm09 Понеже някой се интересуваше в миналата тема, тя не е туркиня!

# 17
  • Мнения: 10 821
Снощи изпуснах около 20минути от серията ooooh!...Някой може ли да ми пусне линк ,да я изгледам Praynig...Моляяяяяя Praynig...а после заспах...тези дни съм капнала ,а и тези жеги...ужассссс... Whistling

# 18
  • Мнения: 4 725
Здравей, Светлинка на деня,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много се радвам, че се засичаме, но за съжаление изчезвам, че да поизтъкам някой и друг прозорец докато е по - хладно!

Приятен ден на всички и до след обяд!

# 19
  • Мнения: 4 725
Ахмет. Не го разбирам. Аз. Тези идеи, битки... Противопоставянето. Далече е от мен днес. За онова време е било друго. Ок, има кауза. Но страдат и други.
А после ... Той ранен. В главата. Уж да внимават с него, че било черепна травма. А те го качиха в кола, раздрънкаха го яко по разбити пътища... Филм.

Аз нали съм пристрастна към актьора вече, та Ахмед си го защитавам отвсякъде. Предпочитам мъж, който знае какво иска и се бори да го постигне, дори в случая това да означава, че рискува живота си много яко във всеки един момент. За разлика от Хакан, който предпочита да си гледа рахата и да постига всичко по не съвсем достоен начин, поне за мен.

 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 20
  • Мнения: 10 821
Здравей, Светлинка на деня,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes много се радвам, че се засичаме, но за съжаление изчезвам, че да поизтъкам някой и друг прозорец докато е по - хладно!

Приятен ден на всички и до след обяд!


И аз след малко изчезвам...имам излизане.добре ,че навън май е по хладничко... newsm78,но най напред ще изгледам серийката Peace

# 21
  • Мнения: 654
Дано тази тема бъде малко по весела,миналата мина под емоциите на трудната сцена с децата   bouquet

# 22
  • Мнения: 4 725
Ето заповядай, Све! Слънчето се погрижи снощи!

# 23
  • Мнения: 4 725
Дано тази тема бъде малко по весела,миналата мина под емоциите на трудната сцена с децата   bouquet

Дано! Но все пак си се подгответе да си отворим устата с най - върли хули и клетви, още тази вечер! Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 10 821
Не съм много съгласна ....за Ахмед....и на мен ми харесва ,но е твърде рисковано с това ,с което се занимава...всеки един момент рискува живота си ...а и този на другите около него...сори....обещах ,на Кити ,че няма да пиша в спойлер ,но...
Скрит текст:
така в една демонстрация Ахмед загубва майка си... Rolling Eyes
А за Хакан...наистина на моменти....поне за сега е много самонадеян ,но после...много се променя...тоест,точно тази голяма любов към Берин го променя PeaceМного ми дожаля снощи...как плачеше от безсилие ...много объркана ситуация...вечния любовен триъгълник...Берин плаче за Ахмед...Хакан за Берин... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes, а пък Ахмед протестира... #Crazy[/color][/b][/i]

# 25
  • Мнения: 930
Привет прекрасни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Много ви благодаря  love001  love001  love001

# 26
  • Мнения: 10 821
Дано тази тема бъде малко по весела,миналата мина под емоциите на трудната сцена с децата   bouquet
Няма веселие ,миличка...нямааааа...само мъка... Sad Sad Sad

# 27
  • Мнения: 10 821
Ето заповядай, Све! Слънчето се погрижи снощи!

Мерси Арфиии Hug...Слънчооооо... Hug
ААААААА...и Белка Hug се появи...Аз си пускам... да гледам Shocked

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Така или иначе борбата иска жертви, но аз гледам в случая спрямо собствените си представи

# 29
  • Мнения: 654
Предполагам  Sad
Ще оставиш децата си на улицата,а ще каниш гости и то хората които също са  ги изритали ooooh!
Дали Али осъзнава какъв осил си набута ?

Общи условия

Активация на акаунт