Кафене на езиколюбителите - 2

  • 16 718
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 219
аз в програмата мога да отговарям за песните и танците на народите. най - добра съм в нашенските ама и от тутсите в Африка съм поприхванала нещо  Mr. Green

# 151
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Ооо, никакви такива! Ще дойдат едня сюрия пияндета и ще ни изпият пиенето и ще ни омуат баницата! Апелирам към входящ тест по правопис, rhyming slang и разчитане на абревиатури в първи кръг, а преминалите го ще минават пред ФУСТА И ГАЩИ по бански.  Naughty

# 152
  • София
  • Мнения: 6 219
този сленг аз не го мога. но мога да ви изпея еднЪ песна... за любовта, морето и още нещо.

# 153
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
аз съм в джаза  Peace
джасам се като никой друг  Flutter

# 154
  • Мнения: 3 784

Колега, нивга не бих се сетила за ИХ, чес'но. Сетих се за Джейк от Здрач.  hahaha


Ах, колега, Джейк на хартия го не либихме, но 'га си свали тениската на голям екран, минах в кугар-партията, срам не срам.  Heart Eyes

И който не може да каже името на плода, от който се прави компотът от кайсии, хич да не си помисли, че ще прекрачи през прага.  Naughty

Розе, дори изискването трябва да е да го НАПИШЕ! Тъкмо ще отсеем и твърде наквасените грамотници и ще ограничим потенциала за безредици.

Ооо, никакви такива! Ще дойдат едня сюрия пияндета и ще ни изпият пиенето и ще ни омуат баницата! Апелирам към входящ тест по правопис, rhyming slang и разчитане на абревиатури в първи кръг, а преминалите го ще минават пред ФУСТА И ГАЩИ по бански.  Naughty

Ах, ей туй е приказка! По Джейкино облекло викам да е направо!
За дамите - по тоалет по избор, за да отсеем и кифлите.

аз в програмата мога да отговарям за песните и танците на народите. най - добра съм в нашенските ама и от тутсите в Африка съм поприхванала нещо  Mr. Green

Mein Gott, имаме си Никол Кидман в темата, non?  Shocked

# 155
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз ще съм Пилето с баницата. Насам, народеееее!

# 156
  • Мнения: 1
Покрай пиенето и ястията в темата, ще направя една проба:

В градчето Талкеетна (в Аляска) 900-те жители са избрали животно за кмет. И са много доволни от него. Кметът – Мистър Стъбс, е... котка. Той е бил избран за поста малко след раждането си и „управлява“ вече 15 години. Понеже е на номинална длъжност, Стъбс само яде, пие и се излежава по цял ден.

“Той е най-добрият кмет, който сме имали,“ казват жителите.
Благодарение на медиите Стъбс е популярен и много хора посещават градчето само, за да се запознаят с него и да пият на една маса с "кмета" в местния бар.

Кметът има над 2 500 фена във Facebook, като това е доста над населението на самия град.
Около 30-40 души идват на ден като туристи, за да го видят, което носи приходи на града.
Местните жители се надяват, че Мистър Стъбс ще бъде начело на града им още дълги години.

Последна редакция: нд, 05 авг 2012, 19:43 от Калоян ...

# 157
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Ей го на! Маркетинг му е майката!

# 158
  • София
  • Мнения: 6 219

Mein Gott, имаме си Никол Кидман в темата, non?  Shocked


щоооооо?
Аз????

# 159
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Заради русите ти коси и австралийския акцент, за Бога! Толкова е очевидно!

# 160
  • София
  • Мнения: 6 219
а моля ви се ся пък на акцент ли ще се обиждаме? нерде Австралия? нерди шоплука? нерде Граовско?

# 161
  • Мнения: 3 784
Аз ще съм Пилето с баницата. Насам, народеееее!

Само се пази да не станеш на баница с пиле, че както са огладнели тълпите... Или на пирог, за по-пъбско.   Mr. Green

Заради русите ти коси и австралийския акцент, за Бога! Толкова е очевидно!

Бът ъф корз, ето как Све знае!
И заради владеенето на тутси.  Mr. Green

# 162
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Въх, канибализъм  newsm43 newsm43

Ване, ако не ти харесва австралийското слънце, може да те командироваме в Канада  Whistling Тъкмо ще си ошлайфаш лингвистичните методологии  Mr. Green

# 163
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 892
Черпавам ви и аз с едно узаки и салатаки,



защото след няма и осем часа потегляме за моренцето!

Силно се надявам да се размина без сиртаки.  Praynig

# 164
  • София
  • Мнения: 6 219
само ако ме пратите при инуитите, иначе - не!
ама не съм сигурна какво е останало от тях, горките!
чух, че канадската методология ги е... унищожила.


Аз го мога сиртакито, узакито ви го оставям на вас!

Общи условия

Активация на акаунт