Кафене на езиколюбителите - 2

  • 16 705
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Oй, Иванова! Много сте любезна. Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 784
Като е видяла навреме кой прелита над тази част от Горичката...  Mr. Green

Наздраве на всички земни и неземни в пъба!

Скрит текст:
Ние на тотален алкохолизъм го обърнахме... от ранни зори до късни доби.  Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 6 219
Мъ що е в скрит текст това?
тайна ли е? няма да кажа на никого.



Но вече кифлите са увековечени http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672261.0

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 744


а не може ли да е ПИЛЕ! - Пийте Истинските Лековити Елексири! Wink


О! Това е много синкретизирана мислА. Пиле и еликсир! Това звучи чудно.

# 79
  • Мнения: 3 784
Мъ що е в скрит текст това?
тайна ли е? няма да кажа на никого.



Но вече кифлите са увековечени http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672261.0

Тайна, превелика при това.  Mr. Green

Уф, в Клюкарника пак откриват топлата вода.

Инна Как-И-Беше-Фамилията цял дневник с десет продължения, че и с мъжка версия написа още миналата година...

# 80
  • Мнения: 3 784
Мързи ме да се редактирам, така че направо довлачвам находката си римуувър за коса и я тръсвам изтощено върху бара.

Кога слагахме екстеншъни, кога започнахме да купуваме римуувъри... newsm78

# 81
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
в тотален душесмут съм - гледах репортаж за англичаните в България. на въпроса защо искат да живетя тук един отговори: "по-айляк е тук"  Crazy


О боже  hahaha hahaha hahaha hahaha

Много ценни четива,отивам на последното сепаре да ги прочета и да се посмея обилно  Mr. Green Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 3 784
ЖДНБ! (продължи тя с монолога в изпразнения затъмнен пъб, населяван единствено от усамотена в задното сепаре посетителка) - току-що окосъзрях надписа върху най-обикновените ми (както си мислех) антибактериални кърпички. Що мислите вие - "Eliminates bacteria and virus H1N1"!  CSL Limited and the like от глад шумрът!

# 83
  • Мнения: 7 171
Мързи ме да се редактирам, така че направо довлачвам находката си римуувър за коса и я тръсвам изтощено върху бара.

Кога слагахме екстеншъни, кога започнахме да купуваме римуувъри... newsm78

Завлечи я и в правописната тема, че попринцип много фризиори, много нещо, от горе до доло.  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 3 784
В правописната не ходя, щото ако завлека нещо, се абонирам за вечни времена, или поне до края на темата  Mr. Green да гледам заглавието или постовете в нея, пък, честно казано, много ми дразнят очите чисто визуално, независимо от идеята зад тях.
Ако списваш там или не те нервят буквите кат' мен, завлечи я ти.  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 3 736
Донесете ми ябълки, донесете ми вино, защото съм пияна от любов снощи пак бях на изпит! Този път при чичко, подозрително приличащ на един от по-несимпатичните ми преподаватели. Това място ми влияе зле.  Crossing Arms

Искам и да отбележа, че сте ми прочели мислите, тъкмо си мислех, че е редно заведението да е за пушачи. След което си гушвам каната с чайче и отивам да димя на хладинка.

А римуувърът е закономерно свързан с екстеншъните, но?  Mr. Green

# 86
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 883
"На римуувъра за коса не може ли просто да му казваме ножица, да му се не види?!", мърмореше поредната довлачила се в Кафенето по ранина. С любимата си чашка в ръка,
Скрит текст:
положи задните си части на едно удобно канапенце и попита Пуц:
 - Кой тоя?

Последна редакция: нд, 05 авг 2012, 09:16 от Светлица

# 87
  • Мнения: 3 736
Която щеше да отвърне с въпрос: "Кой кой е? Как кой е? Оня с проблемното произношение", ама чатна навреме. На Стоевски мязаше изпитващият от снощи. И сръбна як гълток от чая, че така не се живее, трябва и да се спи.

# 88
  • Мнения: 3 784
Тръшвам ябълки и вино в преработен вид на тезгяха и да почваме неделния брънч.  Mr. Green


После обратно по леглата да си доспиваме.  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 3 736
Сполай ти за добрината.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт