Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова - 5

  • 77 440
  • 761
  •   2
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 39
Хоп и аз в новата тема!Дано се напълни с хубави новини и с много успешни резултати!Късмет на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 16 691
Хоп и аз в новата тема!Дано се напълни с хубави новини и с много успешни резултати!Късмет на всички!
Днес чакаме първия положителен резултат Praynig Praynig Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Прибирам се от доки,нещата вървят чудесно,фоликулите ми са 14-15 на брой,почти всички по 18-19мм,ще ми бият в 16.30 часа Цитротид и довечера късно Прегнил.В сряда съм на пункция Party

# 19
  • София
  • Мнения: 16 691
Прибирам се от доки,нещата вървят чудесно,фоликулите ми са 14-15 на брой,почти всички по 18-19мм,ще ми бият в 16.30 часа Цитротид и довечера късно Прегнил.В сряда съм на пункция Party
Браво Анче Peace Peace Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 884
Мерси,Ванче Hug
Някой може ли да ми каже за какво точно правят вливките с калции или изписват капки калции,защото аз съм с тромбофилия и някак не ми се нрави да приемам кръвосъсирващи препарати newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 23 165
капки кавит изписват май на всички, ама аз все забравям да ги взема, ама те не са с калции, а с нещо друго.
а на тия с опасност за хиперстимулация вливат калции, обаче си нямам идея как помага

# 22
  • Мнения: 39 317
Анче аз съм със сериозна тромбофилия и съм била през цялата стимулация на фракси. Така че казваш на Перси или на Стаменов да те и мат предвид. Даже не съм и пила капките преди пункция.

# 23
  • Мнения: 76
Анче аз съм със сериозна тромбофилия и съм била през цялата стимулация на фракси. Така че казваш на Перси или на Стаменов да те и мат предвид. Даже не съм и пила капките преди пункция.
Мислех си, че капките са задължителни, но има ли опасност от нещо, ако не се пият предния ден. Все пак са около 11лв, но пък на фона на общата сума са нищо.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 165
11 лв и после ги изхвърляш, щото като са отворени вече не могат да се ползват.
Аз само веднъж ги ползвах, после забравях, нищо не ми се е случило  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 39 317
Няма такъв филм като задължително. Като си проблемен се съобразяват с това .

# 26
# 27
  • Мнения: 1 869
Да се цопна и аз в новата тема  Grinning !
За жалост моят първи опит приключи още преди трансфер.Извадиха ми само 1 яйцеклетка,оплоди се нормално.После се появиха фрагментации и накрая спря да расте.
С доктор Персенска решихме,че ми трябва по -хард стимулация.

# 28
  • Благоевград
  • Мнения: 164
   Simple Smile

# 29
  • Мнения: 72
Момичета днес 12ти ден  beta HCG 963,20,на 10ти ден беше 342,30 май наистина съм бременна.
Желая много успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт