Доволна съм и използвам / не съм доволна и спрях да използвам

  • 2 462
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
Доволна съм:
дайперси- Krikland
мокри кърпички- Krikland (купуваме ги от Costco)
Petroleum Jelly - Vaseline baby
Diaper Ointment и крем за личицето на BURT'S BEE/BABY BEE
Играчки - Fisher Price
Количка - Chicco
Обувки - KIDCONNECTION

Отказах се от дайперси и мокри кърпички на Huggies и всякакви видове масла, т.к. тук климата е много сух и възелинът ( по лекърска препръка) върши най-добра работа.

# 16
  • Мнения: 7 430
Я кажете, някой използвал ли е гела за тяло и коса и млякото за тяло на Yves Rocher newsm78
Мисля да купя и реших да попитам  Wink

# 17
  • Мнения: 1 116
Доволна от:
1. Дайперси - Pampers cruiser, Huggies supreme(еднакво доволна и еднакво недоволна, но все пак ги слагам при доволна щото все още ползвам ту едните, ту другите, не съм ги заменила с други)
2. Мокри кърпички - Huggies
3. За банята - Aveeno baby wash and shampoo, Aveeno calming comfort bath
4. Единственото кремче което ползвам е зеления Бочко от България, с лосиони и кремове не ги мажа
5. Колички - Chicco, Graco
6. Столче за хранене, кошче - Graco
7. Играчки - Vtech, LEGO, LeapFrog, повечето играчки на Fisher Price
8. Обувки - Stride rite, Gymboree, OshKosh

Недоволна
Нещото което се сещам е една активна гимнастика на Fisher Price, която върнах, много ужасна музика имаше и малката се плашеше от нея.

Доволна съм:
дайперси- Krikland
мокри кърпички- Krikland (купуваме ги от Costco)

Kirkland e Simple Smile, бая се зачудих как не съм я виждала до сега тази марка, ама като прочетох  Costco загрях Simple Smile, това е тяхната запазена марка.

# 18
  • Мнения: 6 390
Я кажете, някой използвал ли е гела за тяло и коса и млякото за тяло на Yves Rocher newsm78
Мисля да купя и реших да попитам  Wink

за серията HAMAMELIS ли питаш, аз я ползвах като новородено, супер бях доволна  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 369
Много съм доволна от бебешкият перилен препарат "Baby Soft" на Purex. Има го в Wаl-Mart.

# 20
  • Мнения: 163
Аз хич не съм доволна пък от Хугиес още от БГ. Пускат влакна разни, а и Памперс не са нищо особено. Най съм доволна от фирмата Compliments  за памперси и гащи- пампи.
Доволна съм от Гербер baby (http://www.save.ca/gerber/) много за мазане на тяло и къпане на бебе. Yves Rocher не са нещо кой знай колко вълшебни и за мен си подбирам, не всичко е the best.
А аз много обичам YR...  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 06 фев 2006, 19:38 от SweetyP

Общи условия

Активация на акаунт