Всички стискаме палчета за най-нетърпеливите ни СЕПТЕМВРИйски зайчета!

  • 22 553
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 096
Онзи с цвеклото. Поуспокоихте ме малко  Hug Мерсаж!
Звъня на доктора да ги види и той ама следобед ще може.
Барбера големите гаражи, на които им казвт Бебе депо.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 773
Благодаря Скай Heart Eyes Ще отида до там, може и пелена да харесам.

# 722
  • Мнения: 217
Барбера първите, те са цяла редица само бебешки магазинчета, мисля, че от първото ги взех, където продават бебешки дрешки. Те са от страната на еднопосочната, която почва от Образцов дом, забравих Бенковси ли се казваше. Лично на мен ми харесаха, дано и на теб харесат.

# 723
  • Мнения: 184
Силви_78, моята кошара е точно тази. Много е хубава или поне аз много си я харесвам  Hug
Поръчай си я според мен и няма да сбъркаш

# 724
  • Мнения: 237
Barbera, ако не са ти скъпи можеш да видиш и на Minene пелените. Имат само памучни и отделно тройка тензух http://www.minene.bg/categories.php?CategoryID=9
Аз имам един комплект на Вис Виталис и ми харесаха като качество, етърва ми, ми подари един комплект от тези http://plastform.net/?86,bg_х-К-т-пелени. Отвратителни са, от всякъде висят конци, памучните са по-груби, тензуха раздърпан, въобще не ми харесаха.

# 725
  • Мнения: 24
Aaaa не не не не! #Cussing out.Ще изпоприпадате като ви разкажа как любимото свеки ми занима последния близо час с телефонен разговор.Препоръчали и били някакви си добавки дето били за бебета и имало коластра в тях.Викам каква коластра бе,аз нали ше си го кърмя-е как каква -от КРАВИ,тя е най-полезна за бебетата...Не знаех да се смея ли,да се разрева ли...или да се разкрещя.Опитах най-любезно да обясня,че ако зависи от мен ще избегна абсолютно сякакви лекарства,добавки и тн глупости,но ако има някакъв проблем ще си имам педиатър,който да ми каже какво да взема.Откачих..нее ,полудях...нее истерясах.Накрая не се въздържах и и казах,че с нейните добавки и пиене на лекарства за щяло и нещяло е станала такава вечно мрънкаща ,че и има нещо...КОЛАСТРА ОТ КРАВА....напомня ми на ония кукумицин с дърпането на зърната.Не  мога повече момичета.От тая жена наистина ще откача ooooh! ooooh! ooooh!

# 726
  • София
  • Мнения: 111
Aaaa не не не не! #Cussing out.Ще изпоприпадате като ви разкажа как любимото свеки ми занима последния близо час с телефонен разговор.Препоръчали и били някакви си добавки дето били за бебета и имало коластра в тях.Викам каква коластра бе,аз нали ше си го кърмя-е как каква -от КРАВИ,тя е най-полезна за бебетата...Не знаех да се смея ли,да се разрева ли...или да се разкрещя.Опитах най-любезно да обясня,че ако зависи от мен ще избегна абсолютно сякакви лекарства,добавки и тн глупости,но ако има някакъв проблем ще си имам педиатър,който да ми каже какво да взема.Откачих..нее ,полудях...нее истерясах.Накрая не се въздържах и и казах,че с нейните добавки и пиене на лекарства за щяло и нещяло е станала такава вечно мрънкаща ,че и има нещо...КОЛАСТРА ОТ КРАВА....напомня ми на ония кукумицин с дърпането на зърната.Не  мога повече момичета.От тая жена наистина ще откача ooooh! ooooh! ooooh!

Миленка твоята поне не живеее с вас Simple Smile Трябва много да се радваш, че тая захриженост дето извира от тях просто ме побърква. 1 час бих го преживяла спокойно Simple Smile Как е ако на всеки 5 мин. те питат "как си? , добре ли си?, гладна ли си ? амаааа сигурнааали си? що не си хапнеш .... ти просто не знаеш колко са вкусни доматите! е тва е мойто свеки ... ПФ noear newsm77 fight

# 727
  • Мнения: 4
Миленка миличката, направо не знам какво да кажа  Hug и моята свеки ме ядосва, и няма оправия  ooooh! постоянно ми праща храна, която за нищо не става и бременна в 9-тия месец ходя като хамалин до боклука да я хвърлям  ooooh! напълно те разбирам  Hug

Мартичка, Калина браво и на модела и фотографа, страхотни сте  Heart Eyes
дано да я доставят тази пелена, иначе други варианти трябва да се мислят  Heart Eyes
много ми хареса твоя план за по-скорошно раждане  Mr. Green

аз днес съм като фурия, толкова енергия, летя из нас  newsm28  1ironing  wash

# 728
  • Мнения: 4
Леле Миленка като те чета направо се радвам че нямам свекърва  Shocked Коластра от КРАВА  hahaha hahaha hahaha ох сигурно не ти е до смях ама направо е "гениална" свекърва ти  Joy

# 729
  • Мнения: 32
Тета, страхотни покупки - от бамболиното ли ги взе Heart EyesИ аз ще тръгвам за дрешки но се чудя от кой магазин да започна Heart Eyes

мартичка, страхотни снимки Hug

# 730
  • Мнения: 24
АА bydik тва за хапването има ли шанса да е около мене е неизбежно.Даже като отивахме към Бургас и се наложи да останем една нощ при нея и ме ядоса с едни праскови в 1 през нощта ,дето трябвало да изям за да заспя... Naughty и и викам-леле добре ,че си далече иначе да съм станала бати свинята..
Не се сетих навреме да и кажа ,че ще раждам човек а не малко ТЕЛЕНЦЕ.Малоумна жена.Хем ми смешно,хем напалвам все повече...

# 731
  • Мнения: 2 096
Milena_87 не бъди така предубедена. Нещата които ти предлага не са за малко дете, но има хора които ги ползват. Това са хранителни добавки на Аква сорс. Във форума има тема за тях и доста информация. Изградени са на пирамидалната маркетингова структура и получавт много критики заради това. Но иначе имат и някой далеч по полезни свойства пред редица лекарства. Аз лично съм ползвала коластра. За особени ползи - не бих казала. То и няма как да се забележат. слънчевата енергия обаче определено даваше добри резултати при майка ми За съжаление лежат на принципа замазваме картината и се правим че няма проблем. Спреш ли да ги пиеш проблемът пак е на лице. Но една пролена умора да речем можеш да изкараш по леко с тях. Или да ползваш коластрата за помощно лечение при опасност от инфекции.
Аз лично не ги ползвам вече, защото разчитам на други алтернативи, но свекито ти явно е повлияна от маркитинговата стратегия и са я убедили, че е за добро.

# 732
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Седя и си мисля, коя ли ще е втората ни мама   Mr. Green сигурно някоя, която не е оправяла багажи още хаха, та на Мърфи да му е смешно...

А дано да не познаеш Grinning Че това си е стрес, особено, ако като мен даже не си е купила необходимото Laughing

Аз давах коластра от крава на моето теленце, като тръгна на ясла за вдигане на имунитета уж smile3534
И аз я вземах зимата, като ми довлечеше някой вирус от яслата, но на бебето не бих я дала Peace

# 733
  • Мнения: 24
Ох Скайче,никак не съм предубедена.Знам,че съществуват тия добавки-нямам против да си ги пие ,който ще но просто ми се натякват някакви безумни глупости,въпреки жалките ми опити да кажа ,че не ме интересуват тия работи..Факт е,че има слаби и безволеви хора,които няма да търпят и секунда да ги заболи глава например ,а ще тичат към доктора за поредната шепа хапчета.Като мъничка бях вечно болна и на антибиотик и сега бягам и от аналгина като дявол от тамян...И с детето няма да допускам такива грешки.

# 734
  • Мнения: 7
ДОБРО УТРО  на всички  мами  food010 аз отново спах до 100 часа Crazy наистина се замислям как ли ще е после хахахах
гледам темата за свекитата сте подхванали Laughing
аз явно съм голям дзвер Laughing ама моята не смее и дума да каже,не звъни излишно-даже изобщо(а иначе е многооо досадна) никакъв наклон не ми е дала никога за нищо камо ли за детето ми Blush мани мани,чак ми е жал един път ми гали коремчето и вика "бабе дали мама ще даде да те гушна" Laughing викам еее за малко защо не все пак си баба Laughing мани мани,мъжа ми вика лелелел май само ти си успявала да я вкараш в час Grinning
алексис честита количка,много съм фенка на тази фирма Peace със здраве да си я ползвате Hug
мартичка многооо красиви снимки,мила браво на теб и калинка
лиа1977 шезлонга е страхотен-на коя фирма е и колко парички е Peace
мамита да ви попитам-преди време бях питала ама никой не ми отговори Whistling за възглавничка за бебо -взех такава от Джъмбо за бебе от мемори пяна Thinking ползва ли се докъто спи бебо,правилно ли е....? не знам не съм запозната изобщо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт