Всички стискаме палчета за най-нетърпеливите ни СЕПТЕМВРИйски зайчета!

  • 22 547
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 237
Благодаря Ви, момичета. Адмирациите са изцяло за Калина  Heart Eyes, аз съм такова дърво пред фотоапарата, направо я измъчих милата  Embarassed

Миленка, съчувствам ти мила, но не и обръщай внимание. Аз така процедирам, от едното влиза, от другото излиза
и моята свеки ме ядосва, и няма оправия  ooooh! постоянно ми праща храна, която за нищо не става
[

И моята праща, но от Гърция, сготвено в буркани. Докато стигне до БГ представете си в какво състояние е. Да не говорим като си дойде какви боклуци носи от всичко за 1 евро. Сто пъти сме и казвали да не си харчи парите за глупости, ама не, все едно на стена говорим  ooooh! Единствената полза от нея, че носи многооо зехтин  Laughing

# 736
  • Мнения: 2 096
Истината Миленче е че тази женица те дразни изначано. Още с Ало-то. Каквото и да ти предложи ще и дадеш игнор. Това исках да кажа. Най-добрата техника с нея е да кимаш с глава и да си правиш каквото си знаеш. много помага.. на нервите.  Peace

# 737
  • Мнения: 217
Ох добре, че мойта свеки е стисната за 200, че не ми звъни изобщо. На Син си звъни по скайп 1 път седмично, сакън ако плати 5 лв повече телефон или свърши ваучера. Аз хич не й звъня, да си гледа работата. Сега свекъра е друга работа, не случайно са разведени от толкоз мн години. Луда работа #Crazy Но ти съчувствам Миленка. Аз ако бях на теб, нямаше да вдигна тела си. Да звъни на сина си и на него да му плямпа глупости, ама те знаят, че ще ги отсвирят веднага, затова тормозят снахите. Аз практикувам така. Споделям с милото и то и набива спирачките, че като обсъдим и ще решим ние двамата, а не тя, или й казва добре, и пак си правим, както ние решим.

# 738
  • Мнения: 24
Ще се опитам да не обръщам.Макар че това е ежедневие а най-лошото предстои-гостито и за неопределено време като се появи детенцето.
В добавка към последния ми пост-да ви кажа здрава съм като бик /без коластрата от крава,охлюв или калинка Laughing/,през цялата си бременност как едно лекарство или витамин не пих редовно повече от седмица не знам...Изследванията ми са супер,а не е като да се пазя...Ми какво да ви кажа повече...Даа бягам да си чистя вече..че ставам досадна;0

# 739
  • Мнения: 2 096
Браво Миленче само така да е всичко. Коластра от охлюв  Joy
Но при децата не винаги е така. Не може то да реве и да го боли ухо, а ти да не даваш нищо. Все някакъв вариант трябва да иамш за такива ситуации. Някой боледуват по често например и има дават коластра при тръгване на градина. Абе с две думи майката е готова на всичко да не боледува дребосъка и. Та ако не даваш лекарства ще ти трябва заместител. Прдполагамимаш някакъв вариант. Защото поради тази причина и ти навремето си пила Аб, както и аз между другото.

# 740
  • Мнения: 24
Права си Скайче-дразни изначално само като се сетя за нея и вече нямам сили да го прикривам.
За бебето-ако има нужда мисля,че педиатърката няма да му спести медикаментите.Ама да взема под слон да ровя за какви ли не излишни според мен неща ...no way.

# 741
  • Мнения: 2 802
Кога стигнахте 50-та страница  Shocked... ужасТ ... ей сега  пускам нова тема  Heart Eyes


# 742
  • Мнения: 7
хахаххахах коластра от охлюв хаххахаххахаха Grinning Grinning Grinning Grinning hahaha hahaha hahaha

# 743
  • Мнения: 7
стигнахме фейтче хахаххах бързи смееее  bouquet
давай новата тема и нея да изпишем хахаха

# 744
  • Мнения: 7
http://vbox7.com/play:88bac1e1ed
едно поздравче от мен,днес съм на странна чалга вълна bowuu Grinning newsm08 newsm68

# 745
  • Мнения: 2 802
Хайде тогава ... скачайте в НОВАТА ТЕМА! , че тази я изписахме  Mr. Green

 closed   Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт