Януари 2011 (41)

  • 29 164
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 311
Зайка, браво, удържаш фронта! Още малко остана!
Буби, много стиснати палци - дано бързо да се махнат притесненията ти - аз също не вярвам в това изследване и вярвам, че всичко при вас е ок!
Какче, идеално те разбирам за гоститата - аз затова отбивам всякакви покани за провинциални гостувания. Едвам ме навиха за селото, но тук поне никой не живее в къщата и няма роднини да се включват и горе-долу свикнахме, но пък утре си тръгваме Simple Smile
Обаче тук има една какичка (10г), която от сутрин до вечер е в нашия двор и играе с Михаела, а Боян само гледа да участва и той и това е супер улеснение - все едно съм с едно, даже половин дете Simple Smile И още нещо по селската тема - сори за отплесването - абе много по-трудно е всичко, разглезили сме се с градския живот май. Вярно широко, двор, природа и спокойствие, ама е голяма хамалогия за мен. Сетих се за Нощни и ентусиазма и - евала, това изобщо не е за всеки. А и нета едвам върви...

# 16
# 17
  • Мнения: 455
Привет от нас! Hug

На Сами най-накрая избиха долните кучешки зъби - голям зор беше, сега се е поукротил, но временно. Simple Smile В момента е на "угоение", че с това неядене 1 седмица много отъня.

Бебо Hug как е Вики? Има ли напредък със свикването на яслата?
Колкото повече наближава септември и тръгването на Сами, все повече ми се свива сърцето...

Буби Hug ако ще ти е по-спокойно, направи си амниоцентезата, важното е ти да си спокойна до края! Всичко ще е наред, всички сме с вас и мислим положително!

Мама Зайче, Hug ти си истински герой, а малкото зайче ще е борбено човече. Толкова неща изживяхте, ще го изкарате докрай!

Пепинка, радвам че сте по-добре! Hug Много прегръдки за вас!
Да е жива и здрава племенницата ти - много щастие и прекрасно детство!

Пропуснала съм, ще почета от старата тема. Хубав ден на всички!  bouquet

# 18
  • Мнения: 488
Един бърза записТ...после дано да смогна да пиша Simple Smile че много нещо изтървах  Confused

# 19
  • Мнения: 16
Е, Мамо Зайке, радвам се че сте добре. С туй позитивно мислене нищо чудно да преносиш.

Буби, много ме е яд мен на БХС. Моят беше 1:140, ама аз хич не исках да правя амнио. Отидох на морфология, казаха ми че всичко е наред и приключих с въпроса. Ама ти си направи амниото, щом ще си по-спокойна.

Изби ни и последния кучешки зъб. Замислям се вече за махане на бибата.

# 20
  • Мнения: 1 687
кате, вярно е, че на теб най-малко ти видяхме очите вчера, ама ади е истинско камикадзе, много му се кефя. винаги съм си представяла, че моето детенце ще е такова щуро и будно, ама сигурно мм е заслужил та са ни дали от добрите Laughing Laughing Laughing

како рала, засрами се! аз мислех, че не сте тук и затова ви няма. те децата си се оправят, не го мисли марти. вчера дара едно 4-5-годишно момиченце упорито се опитваше да я изблъска от една стълбичка, ама тя се хили, хили и онова накрая се отказа.

бонболина, тъкмо сега четох как в пловдивската ненатология са спасили 2 бебета под 600 гр., дори увреждания нямало да имат, така че успех, дано и твоята приятелка с нейното бебче са такъв случай.

бебо, и аз си мислех тази сутрин за синеочка вики. как се справя с яслата?

буби, аз все повече започвам да си мисля, че това бхс е само излишен стрес. скоро на една приятелка й излезе резултат 1:9. не мога да ти опиша какъв рев падна. разбира се, в майчин дом веднага бяха отсекли - аборт. едва дочака до времето за амниоцентеза и познай - всичко е наред!

димара, бъркам ли или ти си беше взела нещо за избелване на зъбите. какво стана? имаше ли ефект?

# 21
  • Мнения: 2 590
Здравейте.

Бонболина, силно стиснати палци за малкото човече на приятелката ти, всичко ще бъде наред.
Буби, ако толкова те притеснява и само ще си образуваш излишен стрес по-добре си направи амниото, че да не го мислиш и безпокоиш.
Мамо Зайке, стискам палци да спечелиш баса, сериозно нещо си е все пак Simple Smile
Бебо, как е Вики, на снимките ми изглежда много усмихната, май и е харесала яслата?
Пепинка, лек път и се радвам, че сте се наспали.
Ейвалин, да минава вирусчето, а при кой алерголог се ориентирахте в крайна сметка>? Да споделиш после впечатления.
 На Красито пък и избиха един горен и един долен кучешки зъб, насрещните. А за другия долен ми се струва, че няма достатъчно място между резеца и предкътника, поне наполовина по-малко е мястото отколкото на другия край, дано да се сместят някак.

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 205
Елч, прибрахме се в понеделник и още съм в следваканционна депресия. Вече обмислям накъде да изчезнем. След всичките хубави места, на които бяхме да се озовеш в Сф през август е кофти тръпка.

# 25
  • Мнения: 81
Здравейте.
Мама Зайка много се радвам че всичко е наред. дано спечелиш баса.
Буби и аз смятам че по добре да направиш амниото отколкото да трепериш непрекъснато и да не се насладиш на хубавия момент.
Благодаря ви на всички че мислите моята синеочка  bouquet
Вики свиква. Вчера сутринта плака но после не е гъкнала. Като я взехме в 16,30 беше много спокойна. А как ми се радваше. Милваме по лицето и казва" О, мамо, ооооооооо" Душичката ми тя.
Днес пак заплака като я вкарах в стаята но се отскубна от мен вика" Мамеееееееее , а бяга към лелките????? И аз затворих и изчезнах. Наложих си сама на себе си да не звъня, ако има нещо те ще звъннат. И аз вече съм по спокойна. Днес се записах за козметик, фризьор. Другата събота брат ми се жени че да вляза малко в крак.  Embarassed
Ние още не сме ходили на море Cry И май ще е само за 2-3 дни че да не я откъсваме много от ясла и то чаааааааа к вкрая на месеца/ ако ни огрее де/
Стискам палци за малкото бебче. Да е наред всичко и да качва грамчета.

# 26
  • Мнения: 411
Да ви споделя- при нас на площадката идват две моми англичанки на 1 и на 3 години. Само те са напълно боси, бягат и зариват в пясъка до уши и супер контактни. Може би са контактни, защото от бебета са на градина. Когато дойде дете на площадката, голямата идва при него и му казва "hello". Обикновено отсреща я гледа ботур, който дори не се усмихва. Много ми харесват тези деца-волни, свободни и най-важното щастливи. Другите-хленчат, мрънкат, недоволстват. Бабите им са като майки- орлици и вярно както беше писал някой (май-Inka) са супер уморени, и изнервени от подопечните им поверени внуци.

# 27
  • Мнения: 180
Мрм, викаш тамън да ти хареса и си тръгвате. Mr. GreenИнак за нета те разбирам, това си е ад.Ей сега ми зареди форума с мартеница на логото  ooooh! newsm78
Зай, и аз залагам, че ще newsm78 преносиш. GrinningС Вико като бях пих задържащи от 6-7 я месец ,в 9-я ги спрях и преносих 4 дни.
Стискам палци и аз за малкото бебенце! Praynig
Калифорния и аз съм забелязала на градинката баби и гледачки,основната им работа е да приспиват децата, за да не се занимават с тях. Rolling Eyes имаме едни тризначки ,които вече са на 2г. и още не са слязли от количките- 2 гледачки ги гледат.
А за босото ходене съм твърдо за!Мойте и двамата маат крачоли боси(малки тарзанчета)И двамата са много общителни.Особено на площадките...Вики види ли по-голямо дете се втурва към него и съвсем внимателно и дипломатично опитва да го заговори,като първото изречение с което започва е винаги: "Виж!(сочи небето с ръка) Орле!(смолет) Mr. Green и сяда тихо до баткото.

# 28
  • Мнения: 93
Привет мамита,

влизам набързо, много се зарадвах, че Мама Зая е писала и държи фронта  Hug, само така.

Буби душицо-мушицо, много позитивизъм ти изпращам и аз  Hug

 Пепинка и вие бързо да се оправяте!!!  Hug

Ние сме в К-ли и се пържим в тая жега, но иначе си е забава. Ходим на басейн и много се забавляваме, Ема е толкова безстрашна, гълта вода, задавя се, ама после пак скача смело  Joy

айде изчезвам, че съм си взела колата, за да се уча и гледам всеки ден да ходя и обикалям с нея, уча се да паркирам и все си харесвам паркинги със скъпи коли  Joy, само ако ме видят, как им ги обикалям назаден hahaha

# 29
  • София
  • Мнения: 172
Запис и от мен.

ВиФреш,   bouquet

Ох, не знам къде го видяха това захлаждане синоптиците. Все така ми е горещо  Tired

Мрм, съгласна съм за селата. И ние като ходим при свекърите ми е много уморително. Двор, стъпала, милиони опасности.

Буби, да кажа и аз като останалите- това е просто статистика, всичко ще е наред, но ако ще ти е по- спокойно си направи изследването. Преди 2-3 дни видях един сладур на 2г. и 2м. Та неговия риск беше 1:7. Живо и здраво е детето- нищо му няма  Hug

Мамо зайке, дано спечелиш баса. Радвам се, че сте добре.

Бебо, радвам се, че свиквате с яслата. И нас това ни чака наесен и ми е свито сърцето.

Исках да питам дали вашите деца се заиграват по площадките и се навъртат около вас. Боби гледа само да драсне нанякъде и да го гоня. Не се заиграва много (да не кажа никак) с играчките и другите деца. Най- много да хареса някоя чужда играчка. Чак почвам да се притесянвам да нямаме някакъв проблем, защото другите деца не го впечатляват засега. Гледам майки, които си седят, а децата са около тях ( на възрастта на Боби са), а аз не мога да седна. Все го гоня. Ще се радвам да споделите, ако имате наблюдения. Дали това е причина за притеснение  newsm78

Лек и по- хладен ден Ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт