Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 11

  • 46 788
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Добро утро, мили дами!

Миленка, много ти благодаря. Отново с голям интерес прочетох значението на всички имена, златна си     Hug

# 301
  • София
  • Мнения: 1 433
Добър ден и от мен Hug
Миленка, много ти благодаря
значението на имената на Ахузар и Низар направо ме разби #Crazy
ама че значение имат #Crazy
Дениии, подвела съм те, Мидят е по-нататък-13 еп. оригинален, наш сигурно поне 20-ти

# 302
  • Мнения: 536
Привет и от мен!
Хубав ден желая на всички ви!
Миленка, златна си  Hug
Гале, посмях се за значението на Низар и Берин от имената  Joy
Пете,а ти внимавай с боите днес -как ще те омагьосат ,ако е като вчера няма да се сърдим  Hug

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Нищо Гале, тъкмо повечко ще погледам ха ха   Joy

 Hug

# 304
  • Мнения: 0
Султан се кара на Хазар:
- Ти пак ли ядосваш моето малко момиченце?!
- Твоето малко момиченце вчера се напи , а днес ми се метна на врата на тавана............

# 305
  • Мнения: 0
Зилян към Хазар:
- Е, добре де, не съм права, но можеш да ми поискаш прошка!

# 306
  • Мнения: 0
Хазар:
- Скъпа, искаш ли днес всичко да бъде, както първия път? Ще се нахвърлим един на друг и ще правим любов направо на пода!
Зилян:
- О, скъпи! Разбира се! Ах, колко отдавна беше!

# 307
  • Мнения: 0
Мама Берин съветва Хазар:
- За да бъдеш винаги интересен на жена си, никога не се събличай напълно!
Известно време след сватбата Зилян пита:
- Слушай, а случайно да сте имали психично болни в семейството?
- Не, защо питаш?
- Доста време вече живеем заедно, а ти всеки път с обувките си лягаш.

# 308
  • Мнения: 0
Бурджу плаче:
- Колко съм нещастна! Вчера той се е оженил за Зилян!
- Не плачи, мила - успокоява я приятелката и- Щастливата любов завършва още по-зле!

# 309
  • Мнения: 798
МАЦКИ ПРИВЕТ Hug

Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisinde ilk bölümlerin çekimlerini kendisi yönetecek

# 310
  • Мнения: 0
Хазар повтаря:
- Скъпа, обичам те, обичам те! Бих жертвал всичко заради теб, обичам те повече от всичко на света.
Зилян си мисли:
"Хъм, май не съм му съвсем безразлична?"

# 311
  • Мнения: 15
Здравейте, МИЛИ МОМИЧЕТА! wavey Какво става с Вас, къде сте се изпокрили? newsm78 Влизам в темата и гледам, само аз се мъдря  Rolling Eyes
Дълго време не можех да пиша и дори трудно Ви четях, НО сега ще наваксам #Crazy
Поне изгледах първите серии съзнателно, че когато се включих в гледането на сериала Вие бяхте доста напред Rolling Eyes

Благодаря на всички момичета, които допринасят за доброто настроение в темата /няма да изброявам имена, за да не забравя някой/ newsm51, НО с  огромно съжаление установих, че домакинята се е оттеглила - ЗАЩО ТАКА БЕ, ИВЕ?

Иве, /ако изобщо го прочетеш/ НЕ се прави така, ПРОСТО след като си кажеш мнението, игнорираш човека който те дразни, той ако е достатъчно умен, сам ще се сети за какво иде реч Naughty, НЕ наказвай всички, които те обичат и уважават!!! Praynig

 И ТАКА, ДА КАЖА НЕЩО И ПО СЕРИАЛА

Гледам, добре сте ги разнищили всички, и който можете сте го наказали / с цел подобряване на поведението му,ДЕ/ hahaha
Сега като  изгледах първите серии, установих ,че Зелян има доста голяма вина за случилото се -Тя даде оръжието на Ресул , при условие, че знаеше за отношението на брат си към това помирение - Еее, разбира се ако не беше така, щяхме да гледаме друг сериал newsm78

Миленка,  Благодаря ти  newsm51за това, което правиш за нас, неграмотните по отношение на езика /само някой да не се обиди и да изхвърчи от темата Peace/

Искам да попитам, понеже не съм чела старите теми, за което много се срамувам Embarassed /но някой ден ще се поправя/ ИМА ЛИ я преведена песента, която пее Зелян на Ширен в градината, и ако я има къде да я търся, ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!

Петя, добре ти се отразява боядисването Grinning Като свършиш, у вас, и имаш нужда от муза, можеш да дойдеш и у нас да боядисаш Laughing, ще се постарая да ти осигуря Хазар, НО ще те чака зад вратата на стаята, която боядисваш, щото иначе ще се разсейваш Mr. Green

За сега спирам, че много дълго стана, пък и като гледам няма кой да чете!!! Rolling Eyes
[/color]

  

  

Последна редакция: нд, 12 авг 2012, 15:28 от rossii_kh

# 312
  • София
  • Мнения: 1 433
Роси, добре се завърнала Hug
песента не съм я видяла преведена, има я на клип само нея, в Тубе-то
Петя, убиваш ме Joy Joy Joy
признавай бързо днес какво и  с кого боядисваш hahaha hahaha

Роси, че тя Зилян да не би предполагала, че лудия й брат ще гръмне Арда в собствения им дом newsm78
в крайна сметка се бяха събрали да отпразнуват обрязването на малкия и да затвърдят мира-тя просто върна неподходящия подарък-къде да го завре скапания пистолет
въпреки че то с Ресул всичко може да се очаква явно, я в последните серии как изпозастреля наред-и свои и чужди-те с Низар хората за нищо ги нямат

# 313
  • Мнения: 15
Галя, благодаря! Има я, има я в Тубе-то, ама като бъкел не знам турски, какво като я има ,все тая Mr. Green

Много ли ще е нахално newsm78, да помоля Миленка, когато има възможност, да я преведе?

Дестан и Хасан много се възнасяха, сигурно има нещо в самия текс? newsm78 В турските сериали /доколкото имам опит, ДЕ/ текста на песните е от голямо значение за възприемането на дадената ситуация?

Абеее, Зелян можеше да го даде, я на баща и, я на някой друг, ама нейсе, така са решили сценаристите, както казах- щяхме да гледаме друг сериал newsm78
Амиии, те Ресул и Назар, ако ги нямаше, нямаше да има и сериал, въпреки че доста нерви ни образуваха #2gunfire




Последна редакция: нд, 12 авг 2012, 16:12 от rossii_kh

# 314
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
"Очите ти, като две далечни звезди в небето, чакай ме!С ветровете аз ще сляза от висините, от планините, чакай ме!Ще ти донеса шепи пълни с надежда, чакай ме!Ще ти подаря времето, изживей го с мен!"

Аххх, аххх .... никога няма да чуя такива думи, нооо са страхотниииии   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт