Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 11

  • 46 813
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 885
Дени страшна си Hug Аз ще чакам да го качи цвети и ще го изгледам Simple Smile Сега ме е хванала вълна да гледам назаде сериите  bouquet Peace

# 721
# 722
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета, отбивам се само а кажа, че към 20.00 часа ще мога да направя новата тема (пиша от таблета). Много задачи ми се отвориха днес. Съжалявам за забавянето!

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Моля, моля момичета   Hug

Радвам се, че ви допада и че върша услуга на тези, които не могат да го гледат Simple Smile

Тази серия почти нямам какво да коментирам, защото беше изключително скучна, нооо чакам с нетърпение да видя вашите мнения, по - късно имам дамска вечер .... яко се радвам, така че най - вероятно ще ви намеря в другата тема    Hug

Хубава вечер, дами     Hug     Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 11 994

E, фантастичен е този Ресул!!!   Joy Joy Joy
Прекрасен образ!  Peace Браво на сценаристите!!!  bouquet

Перфектен контрапункт на цялата тази проточена мелодрама! Peace


 newsm10

Иначе,здрастиииииии! Grinning

# 725
# 726
  • Мнения: 161
Ох, хванах повторението. Хм, Ресул и г-жа директорката спасяват заспала серия. Обаче, дами сменили са чаршафките бе, що не казахте, че има такъв вълнеж.

# 727
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Почвам да правя темата.

# 728
  • Мнения: 11 994
Те чаршафите сменени с десен блато сред розови храсти,ами защо тв гледат с якетата.....и няма ли някой по готин мъж ами само Ресул го показват полугол Sick

# 729
  • Мнения: 0

-Зилян,голямо си бебе

-Хазар,как ще съм бебе,не съм ,ей сега като те гушна по мидятски,ще видиш,че вече не съм бебе

-Зилян,ако само ще ме гушкаш,таман ще ми докажеш,че си баш бебе

- Не бе, Хазар пораснала съм вече,ще има и повече от гушкане
-Ами Зилян не се мотай повече,че вече съм като скала през лятото,хем твърд,хем нагрят
-Хазар, такива работи говорят ли се Embarassed

# 730
  • Мнения: 0

Дали да си купя тест или пък да напикая една жаба по стар мидятски обичай newsm78

# 731
  • Мнения: 11 994
 hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

Петя дай снимка на Ресул в хамама ако имаш

# 732
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, имай милост не мога да се смея като идиот и да правя тема.  Joy
Това с жабата обаче не го разбрах.  newsm78

# 733
  • Мнения: 0

Ей тая Зилян бе,пак намери начин да ме отбие, почвам да се чудя студен душ ли да взимам,цветя ли да и купя,брей видях се в чудо с туй мидятско .......................

# 734
  • Мнения: 0
Петя, имай милост не мога да се смея като идиот и да правя тема.  Joy
Това с жабата обаче не го разбрах.  newsm78
Еми преди тестовете за бременност,същата се е установявала като се напикае жаба.В Пловдив навремето имаше един дядо на който притеснилите се моми носеха урина,а пък той действаше с жабите

Общи условия

Активация на акаунт