Отговори
# 60
  • Мнения: 3 371
Алиса,

Такава съм

Понякога съм весела и стилна,
друг път съм тъжна и небрежна.
Когато трябва - мога да съм силна,
когато искам - мога да съм нежна.

Понякога покрай реката тичам,
но за приятел в блато ще нагазя.
Когато искам - мога да обичам,
когато трябва - мога и да мразя.

Понякога спокойствие разливам,
друг път във буря се превръщам.
Когато искам - бързо си отивам,
когато трябва - винаги се връщам.

Понякога съм страшно хаотична,
друг път съм подредена къща.
Когато искам - много съм различна,
когато трябва - съм една и съща.

# 61
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Госпожата, без твоята тежка дума не може. Как ще пропуснеш да отправиш някоя лична нападка, под формата на вечната ти толерантност, аман наистина. Naughty


 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Аз не искам да се намесвам между спорещите, защото тонът и на двете страни е неуместен за възрастни хора.  Naughty Дайте да обсъждаме филма, още само месец до началото на втори сезон има! Хубав ден!

# 62
  • Мнения: 3 371
Колкото повече различия имаш с някого, толкова по-силно трябва да го прегръщаш с цялата си любов. Колкото повече другият те възприема като враг, толкова повече той се нуждае от една ежедневна добра мисъл, която да му изпратиш.

Елиф Шафак

Скрит текст:
София, интересна форма на " ненамеса " !  Laughing

# 63
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Колкото повече различия имаш с някого, толкова по-силно трябва да го прегръщаш с цялата си любов. Колкото повече другият те възприема като враг, толкова повече той се нуждае от една ежедневна добра мисъл, която да му изпратиш.

Елиф Шафак

Скрит текст:
София, интересна форма на " ненамеса " !  Laughing

Скрит текст:
Написаното от Алиса ми се стори невероятно вярно и смешно просто  Mr. Green , но и за това се иска талант, да нападаш интелигентно  Laughing

# 64
  • Мнения: 2 282

Скрит текст:
Написаното от Алиса ми се стори невероятно вярно и смешно просто  Mr. Green , но и за това се иска талант, да нападаш интелигентно  Laughing


Joy Joy Joy Joy Joy Joy :35:E, тоя път наистина ме разсмя! Като нарече поста на Алиса интелигентен и верен. Писан в 4 часа сутринта, това може да бъде само обикновено бълнуване!

# 65
  • Мнения: 2 282
Скрит текст:
София, интересна форма на " ненамеса " !  Laughing

Госпожата, Hug няма такъв филм като ''ненамеса''. Това си е продължение на войната между Джемрейките и Зейнепките. Какво се мъчат да изглеждат неутрални, не разбирам. За мен това е висша форма на лицемерие.

# 66
  • Мнения: 3 371
Колкото повече различия имаш с някого, толкова по-силно трябва да го прегръщаш с цялата си любов. Колкото повече другият те възприема като враг, толкова повече той се нуждае от една ежедневна добра мисъл, която да му изпратиш.

Елиф Шафак

Скрит текст:
София, интересна форма на " ненамеса " !  Laughing

Скрит текст:
Написаното от Алиса ми се стори невероятно вярно и смешно просто  Mr. Green , но и за това се иска талант, да нападаш интелигентно  Laughing



Скрит текст:
Винаги оценявам добрите попадения и находчивостта ! Peace Но ти сама си отбелязала къде е акцентът в това изявление, а за това не се изисква особен талант, мисля аз !  Laughing


Дафне,  Hug
Скрит текст:
за някои неща , освен акъл, си трябва и дупе !  Peace

# 67
  • Мнения: 2 282
Добра вечер на всички! Hug
Дами, струва ли си заради някакъв си сериал да се слиза на подобно ниво? Че вече и на лични обиди се е минало доколкото виждам. И на официално разделяне на отбори. Ами делете си се. Аз отказвам да съм в нечий отбор. Гледам ФИЛМ и не смятам, че харесването на този или онзи персонаж е повод за настройването ми срещу хората, несподелящи мнението ми. А тук за съжаление точно това става.
 Sad Embarassed
Ти  слезе на нашето ниво. Ние си плуваме в собствени води!

# 68
  • Мнения: 2 282

Аз не искам да се намесвам между спорещите, защото тонът и на двете страни е неуместен за възрастни хора.   Naughty Дайте да обсъждаме филма, още само месец до началото на втори сезон има! Хубав ден!
А, не! Не съм съгласна всички да слагаш под общ знаменател. В тая тема възрастни сме само аз и Тупарова. Други потребители карат късен пубертет.

# 69
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Дафне, Госпожата - аз имах предвид, че интелигентно напада Госпожата, нещо не сме се разбрали!  Joy

# 70
  • Мнения: 0

Петък е!     newsm44



Поздравче за всички   Hug


http://i2.ytimg.com/vi/QlpvbxmFm5g/default.jpg

# 71
# 72
  • Мнения: 3 371

 Hug Hug Hug
От къде го извади този Спрингстийннннн ! Обожавам го ! Благодаря ти !  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 3 371
Дафне, Госпожата - аз имах предвид, че интелигентно напада Госпожата, нещо не сме се разбрали!  Joy

Аз изказвам мнение, казвам какво мисля и обикновено го правя честно и откровено ! Не се старая да изглежда лицеприятно, вече не ! Нямам претенции мнението ми да бъде четено, споделяно, единствено правилно или пък недай Боже - меродавно ! Просто го споделям, както неведнъж съм казвала, по начинът, по който умея ! Ако това се възприема за "нападение" - ок ! Но аз заставам зад всяка една написана от мен дума и нямам причина да се срамувам нито от постовете, нито от поведението си !  Peace

Едни хора са прагматични- те търсят отговори, решения и изпълнение на задачи. Други са философски настроени- харесват идеите, размишленията, метафорите. Обичайте хората такива, каквито са. Дайте им правото да бъдат такива, каквито са.

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 12:35 от gospojata

# 74
  • Мнения: 123
... ТЪЙ, ОТ ДНИТЕ РОБСКИ И ХАЙДУШКИ
СМЕ ИЗЯЛИ МНОГО ЛЮТИ ЧУШКИ.
ЗАТОВА НИ Е ЛЮТИВ ЕЗИКА...
И ТЕЖКО МУ КОЙ НИ ПРЕДИЗВИКА.


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт