Отговори
# 15
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Дафне ма ти си родена да се заяждаш нали! Взимам си розовите очила и си ги слагам!  Crazy А дали ще пиша или не си е лично моя работа! Не ти пиша и ще те помоля както те бях помолила преди да не пишеш персонално с мен! Да не коментираш постовете ми. Изключително си ми неприятна!  А възпитанието ми е добро просто хората ми лазят по нервите! Няма смисъл да говорим за възпитанието на някого, когато не го познаваме  и не сме му виждали очите.

# 16
# 17
  • Мнения: 1 012
Снежка! Къде изнамери тази снимка с тоя страхотен грим!?  Hug Невероятна е тук!

# 18
  • Мнения: 2 282
Когато човек най-после успее да разчлени това изречение, на което липсват повечето препинателни знаци, разбира колко струва грамотността, както и възпитанието на пишещата. Явно има нужда и от очила, че недовижда, затова всичките й постове са болднати Mr. Green
Наборе, ми да му подарим на девойчето един чифт, хем розови, та да спре да вижда злоба навсякъде? Laughing

Тупарова, ще ти призная нещо! Разделени сме на два фен клуба.  Никого не познавам и никой не ме познава,просто сме обединени от сходни виждания за филма. Обаче, имам усещане за екипност.
Бих се срамувала, ако Лудостта е от моя отбор.

# 19
  • Мнения: 8 639

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 21:26 от ·٠•Snejka•٠·

# 20
  • Мнения: 1 012
Снежка! Къде изнамери тази снимка с тоя страхотен грим!?  Hug Невероятна е тук!

От фейсбук.  Hug

 Joy hahaha

# 21
  • Мнения: 8 639

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 21:28 от ·٠•Snejka•٠·

# 22
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 23
  • Мнения: 186
Дафне, Лудостче, моля ви, да не се обиждаме.
Всички тук сме заради филма. Ужасно неловко се чувствам, когато някой е нападан, лични нападки имам предвид. Всеки пише както умее, както чувства нещата.
Уважавам мнението на всеки един от вас, но не общувам с всички.
Гордея се с всички момичета от нашия отбор.  Hug

# 24
  • Toronto
  • Мнения: 683
Тупарова, ще ти призная нещо! Разделени сме на два фен клуба.  Никого не познавам и никой не ме познава,просто сме обединени от сходни виждания за филма. Обаче, имам усещане за екипност.
Бих се срамувала, ако Лудостта е от моя отбор.

Дафне - Hug Hug Hug
Ще вметна само като отговор на конкретно изречение, че явно се смята за добро възпитание да обиждаш хората, наричайки ги лелки, баби и т.н. БЕЗ ДА СИ ГИ ВИЖДАЛ, щото нали това е проблема, че не сме се били виждали Laughing

# 25
  • Мнения: 186
Хайде сега, нищо лошо не виждам в това, че съм от бабите.  Simple Smile
Това е последното, заради което да се обидя, даже ми е забавно. Wink

# 26
  • Мнения: 1 413
Включвам се да честитя новата тема на всички и да благодаря на Ромина Hug  bouquet за времето и работата по нея, и какво... #Crazy #Crazy #Crazy
Ааа- не, тая няма да я бъде! Всичко си има норми на поведение и граници на търпимост!
Очевадните правописни грешки никой не може да отрече, ама така да се контактува с потребител, създаващ настроение с постовете си- не съм съгласна  Naughty и наистина е време да ни посети Тати...


 
И аз съм от групата на тези, щом като съм тук, ама, ако някой персонално ме обиди, не ми се мисли какво ще стане! #2gunfire
Дафне, моите поздравления за винаги аргументираното ти и ярко присъствие в темата! Peace Hug
Имаш моята пълна подкрепа, не спирай да пишеш, както и не променяй речника си!
Много ти се кефя...
Peace Hug Heart Eyes
За протокола: още не съм баба, но ще се радвам много това да се случи колкото се може по- скоро! Peace

# 27
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Дафне, Лудостче, моля ви, да не се обиждаме.
Всички тук сме заради филма. Ужасно неловко се чувствам, когато някой е нападан, лични нападки имам предвид. Всеки пише както умее, както чувства нещата.
Уважавам мнението на всеки един от вас, но не общувам с всички.
Гордея се с всички момичета от нашия отбор.  Hug

Мила аз приключих! Нямам какво да говоря повече по този въпрос! Имам си лични пристрастия към някои хора от форума отбор сме си то стана ясно!  Hug Остави ги да говорят сега за това 50 стр.! Да похабят темата!Аз ще публикувам снимки и колажчета!
Peace

# 28
  • Toronto
  • Мнения: 683
Хайде сега, нищо лошо не виждам в това, че съм от бабите.  Simple Smile
Това е последното, заради което да се обидя, даже ми е забавно. Wink
Алиса, ние с Дафне бяхме категоризирани като вкаменелости направо, ама нищо де, забавлявахме се. Но това специално е написано с цел да обиди. Има разлика между закачка и обида. Предполагам, че метлата още не е минала само защото Дафне стои по-високо от нечии заяждания.

# 29
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Само да вметна благодарение на прекрасната, добра, мила, сърдечна,интелигентна ,чистосърдечна и супер човечна Ромина аз не се крия аз и тя сме се показали! Ромина благодаря ти за всичко което направи за мен мила smile3525 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт