Професионални серии за коса - тема 38

  • 57 145
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Моля, да ми препоръчате хубав лак за коса от професионалните серии - да не слепва, да държи яко и да не изсушава дължините.  Praynig
Моята финна косица не държи прическа без лак....  Confused

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 711
Hoп и аз в новата темичка Simple Smile
За сезонен косопад ползам Дюкре или Фотифал(мисля,че така се пише newsm78)
В понеделник ще поръчвам Макдамията и форс вектор-чакам ги с нетърпение.

# 17
  • Canada
  • Мнения: 3 459
Feeling, благодаря за новата тема, подредена е страхотно  bouquet
Никога не съм позвала продукти против косопад Blush Преди две години, когато се преместих в Канада, от стрес и промяна на климата косата ми остана половината сигурно... Опитах се да пия Ревалид, но от всякакви подобни добавки ставам като по-малката сестра на Шрек, така и не довърших опаковката Mr. Green

Моля, да ми препоръчате хубав лак за коса от професионалните серии - да не слепва, да държи яко и да не изсушава дължините.  Praynig
Моята финна косица не държи прическа без лак....  Confused
Ето това е най-доброто, което съм ползвала, не съм сигурна обаче дали се предлага в БГ:http://www.lorealparis.ca/styling/woman/elnett-satin-hairspray.a … ign=FY12-HairCare

И да споделя, че съм много доволна от този шампоан:
Скрит текст:

Имива нежно косата, като я оставя напоена и хидратирана, не дразни скалпа, не тежи като продукт Heart Eyes Моята коса обаче пак капризничи... въпреки грижите, които полагам и скъсяването с 5-6 см пак стои непокорна и бухнала... то на тази влага каква ли да е ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 70
Feeling   bouquet
и моя косопад е сезонен - пролетта и есента е по-видим, но не ползвам нещо специално .. тя си спира сама...

# 19
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Запис в новата тема  bouquet
Ще я следя основно заради мерките срещу косопад. Моят започна преди близо 2 месеца и до есента няма да е останала коса за падане, но все пак ще следя... Mr. Green
Зеленото в боята - откога го търся! Досега борих червеникавото със синьо-черна, нетрайна боя. Party Боя Макадамия също е отлична новина за мен. Само да хване нещо върху черното ми, много ми е мерак за средно матово кафяво, със зелено. Ще очаквам вашите отзиви за боята, докато дойде време за боядисване. Дано са страхотни:peace:
(Casual, особено за теб се отнася)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 456
Благодаря за новата темичка  bouquet
Всяка година през месеците март и юли използвам профилактично Фитовал и Себорал форте.Нямам проблем с косопад от няколко години.Преди не ме пропускаше април и август.Надявам се да не спре да ми действа в един момент тази комбинация.

# 21
  • Мнения: 1 669
Аз се чудя дали синьо-черното на Макадамия ще ми се понрави, но ще опитам. Боядисах се вчера, но следващата боя ще е Макадамия Peace

# 22
  • Русе
  • Мнения: 1 302

Моля, да ми препоръчате хубав лак за коса от професионалните серии - да не слепва, да държи яко и да не изсушава дължините.  Praynig
Моята финна косица не държи прическа без лак....  Confused
Ето това е най-доброто, което съм ползвала, не съм сигурна обаче дали се предлага в БГ:http://www.lorealparis.ca/styling/woman/elnett-satin-hairspray.a … ign=FY12-HairCare



За първи път го чувам и виждам!  newsm78

# 23
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 473
Аз съм го виждала по чужбина, май в Джърмъни. Но защо си мисля, че беше в дрогериите тип ДМ?

# 24
  • Мнения: 3
tania77, предлага се в професионалните салони - този лак е към 35лв., което е rotfImbo
Има много клонинги на Елнет - и аз се бях заблудила, че съм го виждала в масовите магазини, в чужбина може да го предлагат, но не и тук.

Аз ползвам този и съм страшно доволна - максимум до 25лв. е за 500мл
http://zlatnaribka.com/_big/LakzakosaWellaPerformance500ml-111014-102958.jpg

# 25
  • Мнения: 2
Аз нищо не използвам против косопад, не съм го имала изразен и по тази причина не вземам мерки Simple Smile

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В интерес на истината, преди време, когато ползвах лак - най-ми допадаше един прост от 2-3 лева ... леко пръсвах да държи форма и после можех и да среща косата  Peace

Тогава си издухвах косата с четка и сешоар, ползвах леко вакса или гел с леко влажни пръсти - прокарвах ги пез ксоата да фиксирам височината и накрая леко пръсвах с лак  Blush буквално леко - така, че да "захароса" формата отвън, без слепване  Blush може би и с по-скъп лак би могло, но повечето, които съм имала са силни.

Сега по грешка взех един лак за блясък на блондинки на джон фрида - не съм го ползвала още, но предполагам, че ще е много приятен,защото продуктите не са натрапчиви и прекалени  Peace

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 302
elhi4ka, от къде го купуваш?

Сега разглеждам в Златната рибка...Ей на този на Лакме му се чудя: http://zlatnaribka.com/strukturirasht-lak-lakme-crunchy-300-ml-4 … html#.UCQGVXrtviQ - пише, че е подходящ за лека коса, каквато е моята...  newsm78 Някой да го е ползвал??

# 28
  • USA
  • Мнения: 7 298
Защо си мисля,че съм виждала Елнет в Бг.Това е един много стар продукт,дори преди години Клаудия Шифър го рекламираше,наскоро и Лонгория ако не се лъжа.Във Франция(там ще е не повече от 10 евро) и Щатите може да се намери във всеки по-голям хипермаркет.

На въпроса - забелязвам,че губя повече коса в периодите окт-ноември-декември.Не вземам специални мерки.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 302

Сега по грешка взех един лак за блясък на блондинки на джон фрида - не съм го ползвала още, но предполагам, че ще е много приятен,защото продуктите не са натрапчиви и прекалени  Peace

И Блонд Ми на Шварцкопф имат за блясък на руси коси, намален на 19,60 в момента, но дали е фиксиращ, мисля че по-скоро е бляскав.... Твоя на Джон Фрида има ли някаквва степен на фиксация?


А само за обем в корените този на CHI дали е добър:http://zlatnaribka.com/lak-za-obem-v-korenite-chi-magnified-volu … html#.UCQJZnrtviQ?
Алена, ти какъв ползваше, че ми се губи нещо...  Crazy

Или може би този: http://zlatnaribka.com/spreji-za-obem-pri-izsushavane-s-chetka-l … html#.UCQKBHrtviQ? Край! Затънах............  Crazy  Crazy  Crazy

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 22:06 от tania77

Общи условия

Активация на акаунт