Помогнете да реша в един избор.

  • 2 017
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
Вариантът на Бубанка да си вземеш и двете е най-хубав разбира се.

Но щом трябва да решаваш според мен вземи това, от което имаш нужда. Ако нямаш ботуши си вземи тях. И съответно вземи сандали ако ти трябват такива.

И накрая ако аз трябва да те посъветвам, вземи ботушите. Лятото ще има по-голям избор на сандали предполагам, все ще си харесаш нещо тогава.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Да ти кажа честно, аз бих си взела чехлите на твое място. Щом толкова се чудиш, значи имаш зимни обувки или ботуши. От зимата не остана много и би било много неприятно другата зима твоите нови ботуши да са демоде.... То зависи  и от чехлите, но тяхната мода май няма да отмине скоро. Особено, щом си хвърлила око на някакви елегантни, точно сега е момента да си ги купиш! Не бих си купувала зимни дрехи или обувки сега, почти в края на зимата. Освен, ако нямам много пари за харчене, ама това скоро не ми се е случвало... Tired

# 17
  • Мнения: 94
Аз бих си купила чехлите,защото съм маниячка на тема чехли.Така че,купи си чехлите,пък и сега си имаш ботушки Simple SmileИли пък ти си купи чехлите,а пък си поръчай за РД ботушки Party

# 18
  • София
  • Мнения: 291
Абе, я си вземи ботушки, тъкмо им е време...чехлички чак след 4-5 месеца ще носиш. До тогава и рожден ден и Св. Валентин и колко други поводи  Wink

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз лично бих си купила чехлите или сандалите, или там каквито и да бяха лятни обувки. Ботуша го поръчай на свеки да ти го купи от сега за РД, за да не се свършат номерата  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 5 317
Аз бих си купила първо ботушите.

# 21
  • Мнения: 1 645
Още един глас за чехлите,а щом са класически модел още по добре.
А тези ботуши които си харесала,другата година може вече изобщо да не са актуални, а още повече че са "космати"...........

Та , помисли си добре.............

# 22
  • София
  • Мнения: 9 477
Е, тиииии пък! Чак в дупка?! Grinning
Недей така! Mr. Green

Аз също често изпадам в подобни дилеми и знаеш ли какво правя понякога?
Ама да не ми се смеете Joy! Играя си сама на томболка Mr. Green Laughing. Написвам на ралични листчета различните ми желания и си тегля след това едно от тях. Така или иначе изборът винаги е въпрос на някаква случайност... Hug

Иначе, напълно те разбирам, но определено бих си купула ботушите. Някак си, има мноооого време до лятото, а дотогава все ще излязат парички от някъде за чехли.
Ботуши като че ли по-трудно се купуват по принцип. Е, това при мен, де.  Wink

# 23
  • Мнения: 9 093
Написвам на ралични листчета различните ми желания и си тегля след това едно от тях.
Или тайно написваш едно и също на всички листчета Mr. Green Шегичка..
Кое надделява засега ?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
глас за чехлите Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 9 477
Написвам на ралични листчета различните ми желания и си тегля след това едно от тях.
Или тайно написваш едно и също на всички листчета Mr. Green Шегичка..
E, не бях се сетила и за тази лудост. Ама тогава щях да съм същински Мр. Бийн.  Mr. Green Joy

# 26
  • Мнения: 2 922
и още един глас за чехлите   Peace

# 27
  • Мнения: 515
Е тя зимата вече свършва де. За сандалите съм. 

Последна редакция: вт, 17 яну 2006, 16:33 от nad

# 28
  • Мнения: 4 546
още един глас за сандалите. на ботушите ще им мине модата след два месеца, после ще трябва да си ги носиш в къщи.

# 29
  • Мнения: 6 155
Чехлите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт