Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Мнения: 234

"Затова бебетата, докато си изработят "правилно виждане", гледат наопаки."

Бахмааму  Crazy

# 107
  • Мнения: 3 735
 hahaha Как наопаки? За морални виждания ли става дума или за физическо зрение?

# 108
  • Мнения: 234
от тук,последните 2-3 стр. : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643670.0

# 109
  • Мнения: X

"Затова бебетата, докато си изработят "правилно виждане", гледат наопаки."

Бахмааму  Crazy
Е, това си е факт. Хората по принцип виждат намален и обърнат образ. Спомнете си уроците по физика - оптика.  Мозъкът ни "обръща" образа на правилната му страна.

# 110
  • Мнения: 3 735
Ъм, намаленият и обърнат образ не е ли това, което се "прожектира" върху ретината? Щото аз си виждам нормално, мисля. Или всички сме надолу с главата и виждаме наобратно?

# 111
  • Мнения: 3 735
Простете двойния пост, но тази тема е богатство:

Цитат
вярвам в силата на църквата независимо каква е тя, христянска или католическа или така нататъка

# 112
  • София
  • Мнения: 1 762
Простете двойния пост, но тази тема е богатство:

Цитат
вярвам в силата на църквата независимо каква е тя, христянска или католическа или така нататъка




 Joy Joy Joy

# 113
  • Мнения: 4 683
Ъм, намаленият и обърнат образ не е ли това, което се "прожектира" върху ретината? Щото аз си виждам нормално, мисля. Или всички сме надолу с главата и виждаме наобратно?

 hahaha hahaha

# 114
  • Мнения: 3 735
Сега пък на какво се хилиш?  Laughing

# 115
  • Мнения: 4 683
Цитат
Щото аз си виждам нормално, мисля. Или всички сме надолу с главата и виждаме наобратно?

На това. Joy Hug

# 116
# 117
  • Мнения: 3 735
То не е смешно - ако се намираш на ретината си, ще виждаш точно обратно, наистина.

# 118
  • Мнения: 4 683
Много ще е интересно. Crazy

# 119
  • Мнения: 4 627
Простете двойния пост, но тази тема е богатство:

Цитат
вярвам в силата на църквата независимо каква е тя, христянска или католическа или така нататъка



Май не е лошо да има няколко часа по вероучение, поне за обща култура newsm78

А може ли линк към темата?

Общи условия

Активация на акаунт