Раждане със секцио - 3

  • 105 704
  • 752
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 922
В операционната влизаш почти гола. Нощницата е вдигната до ушите дет се вика. Без бельо и без чорапи.

# 331
  • Мнения: 23 593
Аз не помня дали съм била с чорапи, или без.

# 332
  • Мнения: 1 516
А на някой давали ли са някакво успокоително преди операцията , че аз от сега треперя като лист пък има още 20 дена до тогава поне ?

# 333
  • Мнения: 23 593
А на някой давали ли са някакво успокоително преди операцията , че аз от сега треперя като лист пък има още 20 дена до тогава поне ?

Е какво успокоително, нали ти слагат упойка. )
Не трябва да приемаш никаква храна и вода минимум 12ч. преди операцията.
Най-добре, вечеряш към 19ч. и после никакво ядене и пиене до операцията.

# 334
  • Мнения: 1 516
Е какво успокоително, нали ти слагат упойка. )
Не трябва да приемаш никаква храна и вода минимум 12ч. преди операцията.
Най-добре, вечеряш към 19ч. и после никакво ядене и пиене до операцията.
Е тя упойката е едно на ръка... Аз говоря за нещо отпускащо нервите , че адски ме е страх , за това питам. Избрахме с моя лекар секцио , защото от паника вдигам високо кръвно.

# 335
  • Мнения: 23 593
Elizabett, можеш да се консултираш с лекаря, но едва ли...

# 336
  • Мнения: 3 735
Анестезиологът ще прецени, ЕлизабеттPeace

Аз не разбирам защо изобщо оставят нощницата, щом е вдигната до шията и така или иначе реално си си гола. За илюзия за приличие ли, що ли? newsm78

# 337
  • Мнения: 23 593
нали после те прехвърлят на носилка и карат в стаята,никой няма да се занимава с теб и да те облича после

# 338
  • Мнения: 3 735
Е, тук-там се занимават, не е работа за два часа.

# 339
  • Мнения: 991
В частните може и да се занимават, иначе и аз влязох в Майчин дом да раждам с нощница на ушите.  Flutter

# 340
  • Мнения: 3 735
За Майчин дом това е направо най-малкото, доколкото чувам.  Confused Но да, така поне има някаква логика, да се пестят усилия.  Laughing

# 341
  • София
  • Мнения: 1 149
В частните може и да се занимават

Не се занимават и там  Grinning И аз бях с нощница, ама до под гърдите, т.е. - поне по голи ци.и не бях  Mr. Green И аз мисля, че е по-удобно след края на секциото просто да ти смъкнат нощницата надолу, отколкото да те подвигат да ти я обличат...

# 342
  • Мнения: 3 735
Мели, аз съм доволна, че нямах нощница - с тая кислородна маска и с очилата на носа, само още нещо ми липсваше в зрителното поле.  Mr. Green Сама се облякох после.

# 343
  • Мнения: 2 052
Elizabett, аз цялата се тресях на операционната маса от страх, не можех да се контролирам, питах анестезиолога защо треперя така,  да не ми стане нещо, а той ми отговори "спокойно бе, ей сега ще те упоим, ще заспиш и няма да трепериш"  Mr. Green Не се притеснявай, лекарите си знаят работата  Peace

# 344
  • Мнения: 991
Сега се сещам, че и аз се тресях неудържимо, даже анестезиоложката ми каза да не мърдам, за да може да ми сложи упойката, обаче след като ми я бодна и ме хвана, краката ми се затоплиха, спрях да ги чувствам и си ми беше екстра!  Twisted Evil Лежах и чаках момента, в който трябва да ме натиснат и да извадят бебето /нали така пише по форумите/ и докато чаках някой да ме натисне и той взе, че изплака!  Heart Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт