Бъдещи мами април 2013 - София

  • 3 046
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 4 122
хайде да се запознаем.

# 1
  • Мнения: 81
  Цоп и аз тук Simple Smile Хехе, с теб вече се знаем.

# 2
  • Мнения: 56
Хахаха къде без мен  smile3534

# 3
  • Мнения: 11
хаха айде и аз да се разпиша  Laughing вчера разбрах,не беше мн планувано, а и съм само на 19 години добре че сме от 4 години с приятеля ми и се оказа човек на място.Той се радва (нали имаме 7 години разлика и биологичния му часовник тиктака ) а аз още не мога да изитам точно това чуство,такава каша е в главата ми !!за сега е само точка и дори не се знае дали е бебенце въпреки че теста е + казаха след 2 седмици със сигурност ще се знае а аз ще откача до тогава !! днес си купих фолиева киселина и казахме на някой приятели,но на роднини още не .А вие как и кога  разбрахте,какви емоции изпитвате и как се подготвяте??(притеснена съм че си купихме апартамент той ена голи стени и трябва да се изнесем до средата на септември по план и даваме всички сили  и пари там,а май няма да успеем до април,.... Tired )

# 4
  • Мнения: 6 993
И аз съм в София Simple Smile
Не бих казала, че сме се подготвили, даже и апартамент на голи стени нямаме  Laughing
Казахме на всички, аз щях да се побъркам от това пазене на тайна  Blush
Миналата седмица и при мен видяха само точка, аз се побърках, но ей на, вече имам пришълец от 6.1 мм (надявам се да е пораснал от преди два дни, де), в сряда го видяхме. Така че, няма страшно, стискам палци.
 Hug
По кои квартали сте, т.е. ще бутаме ли колички заедно  Laughing

# 5
  • Мнения: 81
Аз съм изток, но ще се местя във Вазов

# 6
  • София
  • Мнения: 4 122
Аз съм от Центъра - до Сточна гара. Ще ми е удобно парка Заимов.

# 7
  • Мнения: 11
Аз съм от Люлин 3 а скоро ще съм в 1.Има ли априлски мами в района ???Междо другото днес ходих до 12 и видях едно момиче дето туко що бе разбрало новината и приятеля и беше с нея.Чакаше нервно пред кабинета и говореше по телефона "тая ще и избия зъбите,ти имаш ли някакви пари на заем да ми дадеш,полудял съм "" и тн.Момичето само плачеше и вървяха по улицата в моята посока.Той само я обиждаше и дърпаше по улицата беше ужасно !! Как може нормален човек да реагира така !? Мн гадно ми стана и си помислих "абе то моя човек мн добре го е приел значи"   Grinning

# 8
  • Мнения: 81
placa, ние с тебе сме наборки  Peace Хайде идвай в отчетната на априлките - Бъдещи мами с термин януари- април и ни намери:)

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 14:03 от karityyy

# 9
  • Мнения: 11
как така да ви намеря ?? наборката от кой квартал си ?? честито как се чустваш аз съм малко Crazy     

# 10
  • Мнения: 81
Ами там в този раздел има темички за Януарски, Февруарски, Мартенски и Априлски мами. Ние сме в априлските.
От Изток съм, но ще се местя другия месец при приятеля ми в Иван Вазов. Бебето беше планирано и не очаквах да стане от първия опит. Много се вълнувам, но и мъъничко се страхувам от непознатото усещане. Малко ми е дискомфортно и ми се гади. При теб как е  Peace

# 11
  • Мнения: 81
темата е : в коремчетата сърчица туптят, а през Април бебчета в ръцете ни ще спят. Имаме си и Фейсбук група

# 12
# 13
  • Мнения: 47
Хайде и аз да се запиша тук  Wink

# 14
  • Мнения: 123
Аз съм от Центъра - до Сточна гара. Ще ми е удобно парка Заимов.

И аз съм в Центъра. Парка Заимов ми е на 5 минути пеша.  Peace

П.С. Кога ти е термина?  Hug

# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, нека и аз се запиша в тази темичка. Ние очакваме планирано бебче, но докато не мине и септември не казваме на никои Simple Smile Притесняваме се малко, да не го загубя и прочие. Е 2-3 приятелки разбраха без да им казва- гадими се от почти всякакви миризми, та така Simple Smile

# 16
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен! И аз април живот и здраве ще ставам мама... колко странно ми звучи тази дума в момента.... Моето бебче не беше точно планирано, но не е и нежелано, напротив. Казахме си ако стане, стане, време ни е вече и така Simple Smile Аз съм от Модерно предградие точно до Люлин Simple Smile

# 17
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 39
оп и аз тука да се запиша  Hug

# 18
  • Мнения: 15
Здравейте,
май няма много голяма активност тук, а аз така се зарадвах на сродни души Simple Smile Аз съм от Хиподрума и чакаме бебо около средата на Април. Избрахте ли вече къде ще раждате?

# 19
  • Мнения: 54
Заповядайте при нас в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=702529.0;topicseen да се опознаем по-добре! Wink

Общи условия

Активация на акаунт