Отговори
  • София
  • Мнения: 118
По мои скромни Flutter наблюдения мъжете остаряват като катедрали,докато след навършване на 40 в повечето случаи,уви жените почват да губят блясъка,то при мъжете по-често се наблюдава една особена привлекателност,която им липсва дори в младежките години...Питам татковците в частност дали са го забелязали при себе или по отношението на противоположния пол  4470  Мамите също могат да споделят - от привличане до сериозна връзка  Party именно с господин от посочената възрастова група  с какво е бил различен  girluu от по-младите или по-възрастните си събратя  Laughing
 alert alert alert - темата е шеговита и се надявам да се поддържа този тон:)

# 1
  • Мнения: 14
И друг път съм срещал мнението, че остаряването при жените е обратно пропорцинално с това при мъжете. Но според мен е въпрос на поддръжка и на това, дали обръщаш достатъно внимание на себе си. Има хора, които изглеждат доста непривлекателно на 20 години и то не заради това, че са грозни по начало, а защото нехаят за външния си вид. Без значение от пола...  Sick

Както и обратното. Пример:  Sunglasses

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=930532

# 2
  • София
  • Мнения: 118
diskotekadjiq  202uu  поддръжката има значение и то голямо,иначе  Джейн Фонда я гледах във филм,където още нямаше 40 дори според (не си спомням заглавието обаче,но показваше освен лице и невероятно тяло във филма) и пак беше много красива,и сега е красива,дори това че има бръчки сега ,а не е издута от ботокс я "прави красиво остаряваща" - за нейната възраст обаче ген+поддръжка играят еднаква роля.

# 3
  • Мнения: X
Поддръжката определено има значение, обаче.....наистина един мъж на 45 изглежда в пъти по-добре от жена на 45....    говоря за масовия случай.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Определено мъжете след 35 години придобиват доста по- привлекателен и секси вид.
Не е честно спрямо жените, но си е истина. Е, ако не броим тези, които след 25-7 годишна възраст са се заели да си отглеждат шкембенце и паласки.

# 5
  • Мнения: 21 648
  Съгласна съм и аз. Облагодетелствани са от природата в това отношение, няма какво да се лъжем. Поддръжката си е поддръжка, но младостта не може да се имитира.
 Лично на мен мъжката възраст между 30 и 40 ми е любима. Иначе до 30 то направо не е човек, детишняр някакъв.

# 6
  • София
  • Мнения: 118
Iris04,че е "детишняр" (е има малки изключения) е абсолютно вярно,а това че няма казарма само увеличава детинското  Laughing
Краси...* - при жената играе роля  в пъти повече поддръжката,генът по-рядко помага ...
 Северина - мдааа... дори появата на бръчки (не говоря да се набразди Laughing ) ги прави по- секси...

# 7
  • Мнения: 1 127
+ 1 в отбора на съгласните. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 118
surela,само така Grinning Засега съгласните взимат превес.
Ето например (линка дето пускам)  1 наистина адски секси мъж за мен на... 43 вече,даже винаги като се сетя за "златната" мъжка възраст се сещам за него,а пък при чужденците е Даниел Крейг  Sunglasses
http://www.vbox7.com/play:me24ce067e  newsm65 Enjoy !

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ужасно относително е. Така че - и да, и не.
Зависи от човека /много общо казано/.
После от гена.
И накрая от подръжката.

# 10
  • Мнения: 571
Много малко са младежите на 20,които се поддържат.И да си призная-повръща ми се като видя разплут 20 годишен,с все още девствени мустаки и пъпки,който друса шкембе и г*з в ритъм ooooh! #Crazy
Гласувах за поддръжка и се радвам,че моя макар и наближаващ 40 не е спирал вече толкова години да се поддържа и мога да кажа,че изглежда повече от добре Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 2 124
То ако само гледате филми, а не мъжете по улицата, тогава всички ще ви се струват супер секси. Моите наблюдения са точно обратните - масово мъжете пускат едно кореми, стават мазни и отвратителни и в общия случай жената до тях изглежда доста по-добре, да се чуди човек как са се събрали заедно. Но аз като цяло не харесвам мъже над 35 г. може и затова да не забелязвам малкото бисери сред по-възрастните. (Разбира се, познавам и изключения).

Под поддръжка при мъжете по-скоро разбирам спорт, а не залитането в крайностите на метросексуалността.

Иначе ако говорим просто за остаряването - да, при мъжете няколко бели кичура могат да придават и чар, но при жената е обратното. Женската кожа е в пъти по-нежна и деликатна и затова не само годините, но и умората и безсънието се отразяват много по-видимо.

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Оставете филмите, актьорите, певците и сякакви селебритита, те нямат нищо общо с действителността. Така като гледам, рядко някой мъж около 40-те хваща окото. По0скоро имам наблюдения като на Сперанца - още на трийсет започват да си отглеждат шкембета, а до 35 вече съвсем се запускат. Изключение правят мъжете, които не преяждат, пият малко и може да се спортуват активно, но поне правят по някоя лицева опора. И с жените е същата работа.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 217
Принципно винаги са ми харесвали мъже над 35....Ако са около 40-45 са направо вкусотия Mr. Green
Познавам доста на тази възраст, нямат шкембета и паласки....По-скоро младежите си позволяват напоследък да имат кореми и задници.....
Що се отнася за жените, когато робуваш цял живот на "истината", че след 35 едва ли не си дърт спръжляк - ми така ще изглеждаш.....

# 14
  • София
  • Мнения: 118
Моите наблюдения далеч не са само над известните,имам няколко познати мъже на тази възраст,а по телевизията също съм гледала (не известни,а примерно случайно интервюирани мъже) и определено са много привлекателни,без да харчат хилядите (ако не и милионите) ,които известните дават за поддръжка.
Иначе за разпускането след 35 год. - като цяло живеем под стрес,малко се движим и се храним адски нездравословно (повечето хора,не всички) .
За шкембенцето - малко шкембенце (не да е свиня) и голям гръб е по-привлекателно(говорим за обикновените,не известните Wink )  от мъж 1 торба кокали ,но това е и въпрос на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт